'Anderlecht koppelt twee eisen aan vertrek Doku'

door
'Anderlecht koppelt twee eisen aan vertrek Doku'

Dat hij een absoluut toptalent is, behoeft uiteraard geen betoog. Toch ontbindt Jérémy Doku de voorbije weken pas écht zijn duivels bij RSC Anderlecht. Paars-Wit kan dan ook ongetwijfeld rekenen op de nodige interesse voor het 18-jarig goudhaantje, al zal hij niet zonder slag of stoot mogen vertrekken.


De recordkampioen maakt er geen geheim van dat Doku alleen bij een niet te weigeren aanbod andere oorden mag opzoeken. CEO Karel Van Eetvelt verwees daarbij naar de recordtransfer van Jonathan David, die AA Gent ruim 30 miljoen opleverde. Een bedrag dat ook in Het Nieuwsblad opnieuw naar voren wordt geschoven, al kan de pijlsnelle winger met nog wat meer ervaring achter de kiezen volgens Johan Boskamp binnen een jaartje of twee zelfs gemakkelijk nog een tiental miljoen méér opleveren.

Indien het toch nu al tot een transfer zou komen, al dan niet naar Liverpool of Manchester City, stelt Anderlecht volgens de krant echter nog een tweede eis. De recordkampioen hoopt dan op een gelijkaardige constructie als die van KV Mechelen met Issa Kaboré, die nog een jaartje wordt uitgeleend aan Malinwa. Al is Boskamp niet meteen een voorstander van zulk een formule. Hoe dan ook lijkt Doku goed op weg om het Paars-Wit record van 26 miljoen, gevestigd door Youri Tielemans, te breken.

LEES OOK: Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Hoeveel is Doku volgens u waard?

Meest recent

Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

50
50
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

47
47
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

89
89
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

349
349
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

73
73
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

108
108
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

331
331
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

32
32
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

240
240
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

139
139
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

26
26
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

158
158
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

289
289
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

35
35
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

45
45
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

499
499
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

314
314
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

113
113
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

108
108
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

143
143
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

542
542
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

53
53
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

271
271
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

336
336

Meer sportnieuws