Kamp Bale maakt Real met de grond gelijk: 'Ze zouden de grond moeten kussen'

door
Kamp Bale maakt Real met de grond gelijk: 'Ze zouden de grond moeten kussen'

Tussen Gareth Bale en Real Madrid komt het vermoedelijk nooit meer goed. De vedette wordt dit seizoen verhuurd aan Tottenham Hotspur en heeft vervolgens nog een eenjarig contract bij De Koninklijke, maar zaakwaarnemer Jonathan Barnett laat weten dat zijn cliënt niet meer terugkeert naar Madrid.

"Zijn carrière bij Real Madrid was voorbij, dat was wel duidelijk. Als je kijkt naar wat hij betekend heeft voor Real Madrid: ze zouden eigenlijk de grond moeten kussen waarop hij loopt. Maar hij kreeg niet het respect dat hij verdiende: dat werd op den duur een probleem", aldus Barnett bij talkSPORT.

"Gareth Bale zou nog steeds geen Spaans spreken... Hij spreekt Spaans! Gareth Bale zou meer van golf houden dan van voetbal... Hij is nog steeds dol op het voetbal! Er is zo veel onzin over hem geschreven: het is gewoon misdadig."

Toen Tottenham concreet werd, was de keuze snel gemaakt voor het kamp-Bale. "Spurs is zijn club. Als hij al ergens heen zou gaan, dan was het naar een club waar hij weer gelukkig zou zijn. Het doet me goed om hem weer te zien lachen", aldus Barnett, die niet uitsluit dat beide partijen langer met elkaar doorgaan. "De bal ligt bij hem. Het belangrijkste is dat hij het plezier in het voetbal terugvindt en dat hij goed speelt. Dan komt het wel goed."

LEES OOK: Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Pakte Real het verkeerd aan met Bale?

Meest recent

KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

63
63
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

30
30
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

38
38
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

135
135
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

56
56
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

181
181
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

22
22
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

715
715
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

239
239
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

250
250
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

78
78
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

326
326
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

149
149
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

21
21
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

306
306
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

118
118
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

115
115
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

261
261
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

144
144
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

193
193
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

442
442
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

365
365
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

390
390
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

377
377
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

597
597

Meer sportnieuws