Kamp Bale maakt Real met de grond gelijk: 'Ze zouden de grond moeten kussen'

door
Kamp Bale maakt Real met de grond gelijk: 'Ze zouden de grond moeten kussen'

Tussen Gareth Bale en Real Madrid komt het vermoedelijk nooit meer goed. De vedette wordt dit seizoen verhuurd aan Tottenham Hotspur en heeft vervolgens nog een eenjarig contract bij De Koninklijke, maar zaakwaarnemer Jonathan Barnett laat weten dat zijn cliënt niet meer terugkeert naar Madrid.

"Zijn carrière bij Real Madrid was voorbij, dat was wel duidelijk. Als je kijkt naar wat hij betekend heeft voor Real Madrid: ze zouden eigenlijk de grond moeten kussen waarop hij loopt. Maar hij kreeg niet het respect dat hij verdiende: dat werd op den duur een probleem", aldus Barnett bij talkSPORT.

"Gareth Bale zou nog steeds geen Spaans spreken... Hij spreekt Spaans! Gareth Bale zou meer van golf houden dan van voetbal... Hij is nog steeds dol op het voetbal! Er is zo veel onzin over hem geschreven: het is gewoon misdadig."

Toen Tottenham concreet werd, was de keuze snel gemaakt voor het kamp-Bale. "Spurs is zijn club. Als hij al ergens heen zou gaan, dan was het naar een club waar hij weer gelukkig zou zijn. Het doet me goed om hem weer te zien lachen", aldus Barnett, die niet uitsluit dat beide partijen langer met elkaar doorgaan. "De bal ligt bij hem. Het belangrijkste is dat hij het plezier in het voetbal terugvindt en dat hij goed speelt. Dan komt het wel goed."

LEES OOK: 'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Pakte Real het verkeerd aan met Bale?

Meest recent

JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

9
9
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

93
93
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

56
56
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

111
111
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

131
131
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

315
315
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

239
239
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

72
72
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

576
576
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

194
194
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

230
230
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

217
217
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

96
96
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

54
54
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

166
166
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

504
504
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

215
215
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

98
98
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

425
425
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

533
533
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

60
60
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

213
213
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

737
737
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

204
204
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

151
151

Meer sportnieuws