Arsenal heeft zoon van Kristinsson definitief beet

door
Arsenal heeft zoon van Kristinsson definitief beet

Arsenal realiseerde enkele dagen geleden al zijn allerbeste deal van de mercato door het contract van Pierre-Emerick Aubameyang open te breken. Dat betekent echter niet dat de Gunners al klaar zijn met hun transferhuiswerk. Ze zouden op het punt staan om nog een doelman binnen te halen en dat is er eentje met een zekere Belgische link.


Volgens Sky Sports gaat Arsenal zich versterken met Runar Alex Runarsson. De 25-jarige IJslander zou voor 2 miljoen euro overgenomen worden van de Franse eersteklasser Dijon. Runarsson is de zoon van Runar Kristinsson, de gewezen speler en trainer van Lokeren.

Bij Arsenal zal Runarsson de nieuwe doublure van Bernd Leno moeten worden. De Gunners verkochten immers hun tweede doelman Emiliano Martinez aan Aston Villa voor een kleine 20 miljoen euro. De transfer van Runarsson zou nog voor het einde van de week afgerond moeten worden.
UPDATE 21/09
Arsenal heeft de transfer van Alex Runarsson definitief afgerond. De IJslander tekende een contract van vier seizoenen bij The Gunners. Het is nog niet duidelijk hoeveel de ploeg van Mikel Arteta juist heeft betaald voor de doelman, maar vast staat dat het om niet meer dan 2 miljoen euro gaat. Bij Arsenal wordt Runarsson de doublure van Bernd Leno. 

Bij de Londense club is men alvast in de wolken met de komst van Runarsson. "We hielden hem al een geruime tijd in de gaten. Hij heeft de nodige kwaliteiten om de concurrentie aan te gaan met Leno. We kijken er dan ook naar uit om hem hier aan het werk te zien", klinkt het op de clubwebsite. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Zal Runarsson slagen bij Arsenal?

Meest recent

Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

18
18
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

50
50
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

77
77
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

85
85
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

93
93
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

251
251
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

25
25
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

79
79
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

140
140
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

148
148
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

126
126
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

87
87
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

511
511
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

326
326
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

91
91
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

906
906
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

131
131
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

178
178
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

339
339
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

191
191
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

86
86
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

879
879
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

395
395

Meer sportnieuws