'Pech voor Club: Serie A lonkt voor Hoedt'

door
'Pech voor Club: Serie A lonkt voor Hoedt'

Het is al een tijdje stil rond Wesley Hoedt. De 26-jarige verdediger was recent nochtans een hot topic in de geruchtenmolen, met zowat de hele Belgische top die op zijn diensten leek te azen. Al geraakte toen al bekend dat een aantal kandidaten reeds zijn afgehaakt. 

Zo werd gesuggereerd dat Antwerp niet langer een optie was voor de Nederlander, die vorig seizoen als huurling nochtans indruk maakte op de Bosuil. Intussen schakelden ze daar echter over op de Zuid-Koreaan Jae-ik Lee als linksvoetige verdediger voor Ivan Leko zijn trio achterin. Vermits andere kanshebbers als AA Gent en Anderlecht evenmin nog werk lijken te maken van Hoedt, lijkt de weg dus volledig vrij te liggen voor een overstap naar Club Brugge

UPDATE 19/09 
De kans dat Hoedt terugkeert in de Jupiler Pro League wordt steeds kleiner. Volgens The Athletic heeft de Nederlander naast twee aanbiedingen vanuit België, ook eentje uit de Serie A beet. En bij Corriere dello Sport beweert men dat de verdediger graag wil terugkeren naar Italië. Hoedt was eerder al twee seizoenen actief bij SS Lazio. Hoewel hij er toen niet altijd een vaste basispion was, kwam hij er toch in meer dan 60 wedstrijden in actie. De Romeinen zijn bovendien op zoek naar defensieve versterking, waardoor bepaalde media al de link leggen tussen beide dossiers. 

UPDATE 21/09
Intussen bevestigt de Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio dat Lazio effectief aast op een terugkeer van Hoedt. De speler gaf zelf in het recente verleden al aan dat hij spijt had dat hij destijds uit Rome vertrokken was en wil dan ook dolgraag terugkeren. De kansen van Club Brugge en andere Belgische gegadigden lijken zo stilaan helemaal verdwenen te zijn.

Had Club hem kunnen gebruiken?

Meest recent

Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

26
26
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

45
45
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

175
175
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

419
419
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

109
109
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

255
255
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

47
47
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

534
534
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

122
122
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

169
169
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

902
902
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

309
309
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

315
315
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

206
206
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

520
520
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

583
583
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

261
261
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

134
134
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

203
203
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

612
612
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

407
407
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

217
217
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

385
385
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

130
130
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

317
317

Meer sportnieuws