TRANSFERUURTJE: 'Vrees voor vertrek Doku en Mignolet, Club versterkt zich'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vrees voor vertrek Doku en Mignolet, Club versterkt zich'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze alsmaar meer moeten te vrezen dat Stade Rennes zal komen aankloppen voor Simon Mignolet. De nummer drie uit de Ligue 1 vorig seizoen lijkt immers op het punt te staan om doelman Edouard Mendy aan Chelsea te verliezen en dan zouden ze weleens kunnen doorschakelen naar Mignolet. Hoe de Rode Duivel zelf tegenover een transfer staat, is nog niet duidelijk.



Intussen blijft Blauw-Zwart wel zoeken naar extra versterking. Philippe Clement bevestigde na de monsterzege aan de Gaverbeek dat er nog steeds een nieuwe spits gezocht wordt, ondanks de sterke prestatie van Krmencik. Okereke wordt tegenwoordig als flankaanvaller gezien, waardoor er met Krmencik en Badji nog maar twee diepe spitsen overblijven.

En die nieuwe spits zou weleens Kévin Denkey kunnen worden. Vanuit Frankrijk wordt er nogmaals bevestigd dat de 19-jarige al een persoonlijk akkoord heeft met Club, terwijl Nîmes bereid is om mee te werken aan een transfer omdat hij anders binnen een jaar gratis dreigt te vertrekken.  Dat dossier lijkt dus slechts een kwestie van tijd te zijn.



Anderlecht vreest dan weer vooral voor een vertrek van Jérémy Doku. Het zou immers niet onrealistisch geacht worden dat het straks een bod van 30 miljoen euro binnenkrijgt en in dat geval zou de club het bod toch serieus overwegen. Voorlopig is het zover nog niet, maar Anderlecht hoopt wel dat het ook niet zover zal komen.

Wie dan weer niet meer lijkt te vertrekken, is Adrien Trebel. De Fransman werd de hele zomer genoemd op het lijsje met spelers die weg moesten, maar heeft nu zijn basisplaats heroverd. Bovendien geeft de middenvelder ook aan dat er nooit iemand hem verteld heeft dat hij moest vertrekken. Al voegt hij er meteen aan toe dat hij er geen probleem van zou maken als hij toch nog weg zou moeten.



KRC Genk is volop bezig met zijn zoektocht naar een nieuwe trainer. Binnen enkele dagen zou die zelfs al voorgesteld kunnen worden. Franky Vercauteren lijkt nog steeds de meest voorname kandidaat en hij stelde alvast een reis naar Rusland uit om beschikbaar te blijven. Er zouden echter ook nog andere kandidaten zijn.

KV Kortrijk staat dan weer op het punt om een recordtransfer te realiseren. De Kerels zouden immers een akkoord bereikt hebben met FC Lorient over de transfer van Terem Moffi. De Franse promovendus zou maar liefst 8 miljoen euro neertellen voor de spits, die pas sinds januari in het Guldensporenstadion speelt. Dat bedrag zou nog aangevuld kunnen worden met bonussen én Kortrijk bedong een doorverkooppercentage van 20 procent.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona lijkt het er alsmaar meer op dat Ronald Koeman grote kuis zal houden in het spelersbestand. Maar liefst twaalf spelers zouden deze zomer nog Camp Nou mogen verlaten. Arturo Vidal streek zondagavond al neer in Milaan om zijn transfer naar Internazionale af te ronden. Verder zouden ook Luis Suarez, Rafinha, Samuel Umtiti, Oriol Busquets, Juan Miranda, Moussa Wagué, Jean-Clair Todibo en Matheus Fernandes nog mogen vertrekken. Riqui Puig, Pedri en Carles Aleña zouden dan weer verhuurd mogen worden.

Manchester City zoekt nog een centrale verdediger, maar lijkt af te haken voor Kalidou Koulibaly. De vraagprijs van Napoli blijft te hoog en dus schakelt Pep Guardiola door naar Sevilla, waar hij zijn oog laten vallen zou hebben op Jules Koundé. Een eerste bod zou alvast van tafel geveegd zijn, maar de onderhandelingen zouden verdergaan. Er wordt melding gemaakt van een transfersom rond de 50 miljoen euro. Koulibaly zou dan weer naar PSG kunnen trekken.



PSV pakte zondag uit met een verrassende transfer. Het haalde immers de Israëlische ervaren spits Eran Zahavi aan boord. De 33-jarige werd overgenomen van Guangzhou R&F, waar hij ploegmaat was van Mousa Dembélé, en tekende voor twee seizoenen in Eindhoven.

LEES OOK: 'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Denk je dat Mignolet open zou staan voor een transfer?

Meest recent

'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

29
29
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

128
128
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

30
30
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

41
41
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

75
75
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

137
137
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

48
48
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

165
165
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

323
323
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

270
270
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

148
148
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

84
84
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

655
655
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

111
111
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

117
117
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

286
286
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

153
153
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

141
141
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

478
478
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

134
134
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

303
303
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

506
506
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

411
411
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

246
246

Meer sportnieuws