TRANSFERUURTJE: 'Vrees voor vertrek Doku en Mignolet, Club versterkt zich'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vrees voor vertrek Doku en Mignolet, Club versterkt zich'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze alsmaar meer moeten te vrezen dat Stade Rennes zal komen aankloppen voor Simon Mignolet. De nummer drie uit de Ligue 1 vorig seizoen lijkt immers op het punt te staan om doelman Edouard Mendy aan Chelsea te verliezen en dan zouden ze weleens kunnen doorschakelen naar Mignolet. Hoe de Rode Duivel zelf tegenover een transfer staat, is nog niet duidelijk.



Intussen blijft Blauw-Zwart wel zoeken naar extra versterking. Philippe Clement bevestigde na de monsterzege aan de Gaverbeek dat er nog steeds een nieuwe spits gezocht wordt, ondanks de sterke prestatie van Krmencik. Okereke wordt tegenwoordig als flankaanvaller gezien, waardoor er met Krmencik en Badji nog maar twee diepe spitsen overblijven.

En die nieuwe spits zou weleens Kévin Denkey kunnen worden. Vanuit Frankrijk wordt er nogmaals bevestigd dat de 19-jarige al een persoonlijk akkoord heeft met Club, terwijl Nîmes bereid is om mee te werken aan een transfer omdat hij anders binnen een jaar gratis dreigt te vertrekken.  Dat dossier lijkt dus slechts een kwestie van tijd te zijn.



Anderlecht vreest dan weer vooral voor een vertrek van Jérémy Doku. Het zou immers niet onrealistisch geacht worden dat het straks een bod van 30 miljoen euro binnenkrijgt en in dat geval zou de club het bod toch serieus overwegen. Voorlopig is het zover nog niet, maar Anderlecht hoopt wel dat het ook niet zover zal komen.

Wie dan weer niet meer lijkt te vertrekken, is Adrien Trebel. De Fransman werd de hele zomer genoemd op het lijsje met spelers die weg moesten, maar heeft nu zijn basisplaats heroverd. Bovendien geeft de middenvelder ook aan dat er nooit iemand hem verteld heeft dat hij moest vertrekken. Al voegt hij er meteen aan toe dat hij er geen probleem van zou maken als hij toch nog weg zou moeten.



KRC Genk is volop bezig met zijn zoektocht naar een nieuwe trainer. Binnen enkele dagen zou die zelfs al voorgesteld kunnen worden. Franky Vercauteren lijkt nog steeds de meest voorname kandidaat en hij stelde alvast een reis naar Rusland uit om beschikbaar te blijven. Er zouden echter ook nog andere kandidaten zijn.

KV Kortrijk staat dan weer op het punt om een recordtransfer te realiseren. De Kerels zouden immers een akkoord bereikt hebben met FC Lorient over de transfer van Terem Moffi. De Franse promovendus zou maar liefst 8 miljoen euro neertellen voor de spits, die pas sinds januari in het Guldensporenstadion speelt. Dat bedrag zou nog aangevuld kunnen worden met bonussen én Kortrijk bedong een doorverkooppercentage van 20 procent.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona lijkt het er alsmaar meer op dat Ronald Koeman grote kuis zal houden in het spelersbestand. Maar liefst twaalf spelers zouden deze zomer nog Camp Nou mogen verlaten. Arturo Vidal streek zondagavond al neer in Milaan om zijn transfer naar Internazionale af te ronden. Verder zouden ook Luis Suarez, Rafinha, Samuel Umtiti, Oriol Busquets, Juan Miranda, Moussa Wagué, Jean-Clair Todibo en Matheus Fernandes nog mogen vertrekken. Riqui Puig, Pedri en Carles Aleña zouden dan weer verhuurd mogen worden.

Manchester City zoekt nog een centrale verdediger, maar lijkt af te haken voor Kalidou Koulibaly. De vraagprijs van Napoli blijft te hoog en dus schakelt Pep Guardiola door naar Sevilla, waar hij zijn oog laten vallen zou hebben op Jules Koundé. Een eerste bod zou alvast van tafel geveegd zijn, maar de onderhandelingen zouden verdergaan. Er wordt melding gemaakt van een transfersom rond de 50 miljoen euro. Koulibaly zou dan weer naar PSG kunnen trekken.



PSV pakte zondag uit met een verrassende transfer. Het haalde immers de Israëlische ervaren spits Eran Zahavi aan boord. De 33-jarige werd overgenomen van Guangzhou R&F, waar hij ploegmaat was van Mousa Dembélé, en tekende voor twee seizoenen in Eindhoven.

LEES OOK: 'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Denk je dat Mignolet open zou staan voor een transfer?

Meest recent

De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

2
2
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

7
7
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

37
37
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

90
90
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

24
24
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

80
80
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

59
59
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

111
111
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

61
61
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

76
76
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

93
93
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

12
12
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

133
133
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

24
24
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

135
135
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

156
156
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

128
128
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

201
201
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

116
116
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

145
145
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

227
227
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

66
66
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

836
836
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

337
337

Meer sportnieuws