TRANSFERUURTJE: 'Vrees voor vertrek Doku en Mignolet, Club versterkt zich'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vrees voor vertrek Doku en Mignolet, Club versterkt zich'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze alsmaar meer moeten te vrezen dat Stade Rennes zal komen aankloppen voor Simon Mignolet. De nummer drie uit de Ligue 1 vorig seizoen lijkt immers op het punt te staan om doelman Edouard Mendy aan Chelsea te verliezen en dan zouden ze weleens kunnen doorschakelen naar Mignolet. Hoe de Rode Duivel zelf tegenover een transfer staat, is nog niet duidelijk.



Intussen blijft Blauw-Zwart wel zoeken naar extra versterking. Philippe Clement bevestigde na de monsterzege aan de Gaverbeek dat er nog steeds een nieuwe spits gezocht wordt, ondanks de sterke prestatie van Krmencik. Okereke wordt tegenwoordig als flankaanvaller gezien, waardoor er met Krmencik en Badji nog maar twee diepe spitsen overblijven.

En die nieuwe spits zou weleens Kévin Denkey kunnen worden. Vanuit Frankrijk wordt er nogmaals bevestigd dat de 19-jarige al een persoonlijk akkoord heeft met Club, terwijl Nîmes bereid is om mee te werken aan een transfer omdat hij anders binnen een jaar gratis dreigt te vertrekken.  Dat dossier lijkt dus slechts een kwestie van tijd te zijn.



Anderlecht vreest dan weer vooral voor een vertrek van Jérémy Doku. Het zou immers niet onrealistisch geacht worden dat het straks een bod van 30 miljoen euro binnenkrijgt en in dat geval zou de club het bod toch serieus overwegen. Voorlopig is het zover nog niet, maar Anderlecht hoopt wel dat het ook niet zover zal komen.

Wie dan weer niet meer lijkt te vertrekken, is Adrien Trebel. De Fransman werd de hele zomer genoemd op het lijsje met spelers die weg moesten, maar heeft nu zijn basisplaats heroverd. Bovendien geeft de middenvelder ook aan dat er nooit iemand hem verteld heeft dat hij moest vertrekken. Al voegt hij er meteen aan toe dat hij er geen probleem van zou maken als hij toch nog weg zou moeten.



KRC Genk is volop bezig met zijn zoektocht naar een nieuwe trainer. Binnen enkele dagen zou die zelfs al voorgesteld kunnen worden. Franky Vercauteren lijkt nog steeds de meest voorname kandidaat en hij stelde alvast een reis naar Rusland uit om beschikbaar te blijven. Er zouden echter ook nog andere kandidaten zijn.

KV Kortrijk staat dan weer op het punt om een recordtransfer te realiseren. De Kerels zouden immers een akkoord bereikt hebben met FC Lorient over de transfer van Terem Moffi. De Franse promovendus zou maar liefst 8 miljoen euro neertellen voor de spits, die pas sinds januari in het Guldensporenstadion speelt. Dat bedrag zou nog aangevuld kunnen worden met bonussen én Kortrijk bedong een doorverkooppercentage van 20 procent.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona lijkt het er alsmaar meer op dat Ronald Koeman grote kuis zal houden in het spelersbestand. Maar liefst twaalf spelers zouden deze zomer nog Camp Nou mogen verlaten. Arturo Vidal streek zondagavond al neer in Milaan om zijn transfer naar Internazionale af te ronden. Verder zouden ook Luis Suarez, Rafinha, Samuel Umtiti, Oriol Busquets, Juan Miranda, Moussa Wagué, Jean-Clair Todibo en Matheus Fernandes nog mogen vertrekken. Riqui Puig, Pedri en Carles Aleña zouden dan weer verhuurd mogen worden.

Manchester City zoekt nog een centrale verdediger, maar lijkt af te haken voor Kalidou Koulibaly. De vraagprijs van Napoli blijft te hoog en dus schakelt Pep Guardiola door naar Sevilla, waar hij zijn oog laten vallen zou hebben op Jules Koundé. Een eerste bod zou alvast van tafel geveegd zijn, maar de onderhandelingen zouden verdergaan. Er wordt melding gemaakt van een transfersom rond de 50 miljoen euro. Koulibaly zou dan weer naar PSG kunnen trekken.



PSV pakte zondag uit met een verrassende transfer. Het haalde immers de Israëlische ervaren spits Eran Zahavi aan boord. De 33-jarige werd overgenomen van Guangzhou R&F, waar hij ploegmaat was van Mousa Dembélé, en tekende voor twee seizoenen in Eindhoven.

LEES OOK: Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Denk je dat Mignolet open zou staan voor een transfer?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

0
0
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

9
9
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

67
67
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

125
125
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

45
45
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

62
62
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

40
40
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

171
171
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

40
40
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

57
57
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

98
98
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

277
277
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

121
121
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

168
168
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

125
125
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

97
97
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

438
438
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

90
90
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

161
161
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

160
160
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

116
116

Meer sportnieuws