TRANSFERUURTJE: 'Vrees voor vertrek Doku en Mignolet, Club versterkt zich'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vrees voor vertrek Doku en Mignolet, Club versterkt zich'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze alsmaar meer moeten te vrezen dat Stade Rennes zal komen aankloppen voor Simon Mignolet. De nummer drie uit de Ligue 1 vorig seizoen lijkt immers op het punt te staan om doelman Edouard Mendy aan Chelsea te verliezen en dan zouden ze weleens kunnen doorschakelen naar Mignolet. Hoe de Rode Duivel zelf tegenover een transfer staat, is nog niet duidelijk.



Intussen blijft Blauw-Zwart wel zoeken naar extra versterking. Philippe Clement bevestigde na de monsterzege aan de Gaverbeek dat er nog steeds een nieuwe spits gezocht wordt, ondanks de sterke prestatie van Krmencik. Okereke wordt tegenwoordig als flankaanvaller gezien, waardoor er met Krmencik en Badji nog maar twee diepe spitsen overblijven.

En die nieuwe spits zou weleens Kévin Denkey kunnen worden. Vanuit Frankrijk wordt er nogmaals bevestigd dat de 19-jarige al een persoonlijk akkoord heeft met Club, terwijl Nîmes bereid is om mee te werken aan een transfer omdat hij anders binnen een jaar gratis dreigt te vertrekken.  Dat dossier lijkt dus slechts een kwestie van tijd te zijn.



Anderlecht vreest dan weer vooral voor een vertrek van Jérémy Doku. Het zou immers niet onrealistisch geacht worden dat het straks een bod van 30 miljoen euro binnenkrijgt en in dat geval zou de club het bod toch serieus overwegen. Voorlopig is het zover nog niet, maar Anderlecht hoopt wel dat het ook niet zover zal komen.

Wie dan weer niet meer lijkt te vertrekken, is Adrien Trebel. De Fransman werd de hele zomer genoemd op het lijsje met spelers die weg moesten, maar heeft nu zijn basisplaats heroverd. Bovendien geeft de middenvelder ook aan dat er nooit iemand hem verteld heeft dat hij moest vertrekken. Al voegt hij er meteen aan toe dat hij er geen probleem van zou maken als hij toch nog weg zou moeten.



KRC Genk is volop bezig met zijn zoektocht naar een nieuwe trainer. Binnen enkele dagen zou die zelfs al voorgesteld kunnen worden. Franky Vercauteren lijkt nog steeds de meest voorname kandidaat en hij stelde alvast een reis naar Rusland uit om beschikbaar te blijven. Er zouden echter ook nog andere kandidaten zijn.

KV Kortrijk staat dan weer op het punt om een recordtransfer te realiseren. De Kerels zouden immers een akkoord bereikt hebben met FC Lorient over de transfer van Terem Moffi. De Franse promovendus zou maar liefst 8 miljoen euro neertellen voor de spits, die pas sinds januari in het Guldensporenstadion speelt. Dat bedrag zou nog aangevuld kunnen worden met bonussen én Kortrijk bedong een doorverkooppercentage van 20 procent.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona lijkt het er alsmaar meer op dat Ronald Koeman grote kuis zal houden in het spelersbestand. Maar liefst twaalf spelers zouden deze zomer nog Camp Nou mogen verlaten. Arturo Vidal streek zondagavond al neer in Milaan om zijn transfer naar Internazionale af te ronden. Verder zouden ook Luis Suarez, Rafinha, Samuel Umtiti, Oriol Busquets, Juan Miranda, Moussa Wagué, Jean-Clair Todibo en Matheus Fernandes nog mogen vertrekken. Riqui Puig, Pedri en Carles Aleña zouden dan weer verhuurd mogen worden.

Manchester City zoekt nog een centrale verdediger, maar lijkt af te haken voor Kalidou Koulibaly. De vraagprijs van Napoli blijft te hoog en dus schakelt Pep Guardiola door naar Sevilla, waar hij zijn oog laten vallen zou hebben op Jules Koundé. Een eerste bod zou alvast van tafel geveegd zijn, maar de onderhandelingen zouden verdergaan. Er wordt melding gemaakt van een transfersom rond de 50 miljoen euro. Koulibaly zou dan weer naar PSG kunnen trekken.



PSV pakte zondag uit met een verrassende transfer. Het haalde immers de Israëlische ervaren spits Eran Zahavi aan boord. De 33-jarige werd overgenomen van Guangzhou R&F, waar hij ploegmaat was van Mousa Dembélé, en tekende voor twee seizoenen in Eindhoven.

LEES OOK: Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Denk je dat Mignolet open zou staan voor een transfer?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

104
104
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

25
25
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

55
55
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

50
50
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

21
21
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

50
50
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

114
114
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

92
92
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

128
128
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

206
206
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

187
187
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

699
699
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

147
147
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

84
84
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

132
132
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

169
169
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

52
52
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

306
306
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

423
423
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

324
324
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

221
221
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

577
577
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

261
261
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

102
102

Meer sportnieuws