Antwerp sleept punt uit de brand tegen Eupen na knappe comeback

door
Antwerp sleept punt uit de brand tegen Eupen na knappe comeback

Antwerp heeft geen tweede zege op rij geboekt, maar dat tegen AS Eupen mocht het nog blij zijn dat het een punt uit de brand sleepte. Het kwam in zijn eerste match voor eigen supporters op de Bosuil 0-2 achter tegen de Panda's, maar wist die dubbele achterstand nog ongedaan te maken. De Great Old ging daarna nog op zoek naar meer, maar het bleef bij 2-2.


In de eerste helft bleef Antwerp onder zijn niveau en dat werd in de absolute slotfase ook afgestraft. De Laet kreeg de bal tegen de hand en na tussenkomst van de VAR ging de bal op de stip. Prevljak faalde niet en bezorgde Antwerp een mentale opdoffer. Bij Mbokani was de frustratie zo groot dat hij opzettelijk op de voet van Koné ging staan, maar de Congolees ontsnapte met geel.

De rust bracht weinig beterschap voor Antwerp, want al na acht minuten in de tweede helft kon Musona makkelijk de 0-2 op het bord zetten. Ivan Leko greep in en bracht na Benson ook de jonge Nsimba in de ploeg. Die zet wierp zijn vruchten af, want Antwerp kon eindelijk Eupen wegdrukken. Het werd daarvoor ook beloond met een punt, dankzij twee goals van verdediger Pius. De Great Old had zelfs nog kunnen winnen, maar Nsimba zag zijn goal afgekeurd worden wegens buitenspel van Mbokani en De Wolf bracht redding op pogingen van Gerkens en opnieuw Nsimba. Het bleef zo dus bij een gelijkspel, waarmee Antwerp in de stand weinig opschiet.

Scoreverloop:
0-1 (45'+2') Prevljak (strafschop)
0-2 (53') Musona
1-2 (62') Pius
2-2 (77') Pius

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Had Antwerp de zege verdiend?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

27
27
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

31
31
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

100
100
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

198
198
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

94
94
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

136
136
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

190
190
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

380
380
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

251
251
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

77
77
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

654
654
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

219
219
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

245
245
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

224
224
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

103
103
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

175
175
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

539
539
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

231
231
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

101
101
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

448
448
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

570
570
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

63
63
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

756
756

Meer sportnieuws