Antwerp sleept punt uit de brand tegen Eupen na knappe comeback

door
Antwerp sleept punt uit de brand tegen Eupen na knappe comeback

Antwerp heeft geen tweede zege op rij geboekt, maar dat tegen AS Eupen mocht het nog blij zijn dat het een punt uit de brand sleepte. Het kwam in zijn eerste match voor eigen supporters op de Bosuil 0-2 achter tegen de Panda's, maar wist die dubbele achterstand nog ongedaan te maken. De Great Old ging daarna nog op zoek naar meer, maar het bleef bij 2-2.


In de eerste helft bleef Antwerp onder zijn niveau en dat werd in de absolute slotfase ook afgestraft. De Laet kreeg de bal tegen de hand en na tussenkomst van de VAR ging de bal op de stip. Prevljak faalde niet en bezorgde Antwerp een mentale opdoffer. Bij Mbokani was de frustratie zo groot dat hij opzettelijk op de voet van Koné ging staan, maar de Congolees ontsnapte met geel.

De rust bracht weinig beterschap voor Antwerp, want al na acht minuten in de tweede helft kon Musona makkelijk de 0-2 op het bord zetten. Ivan Leko greep in en bracht na Benson ook de jonge Nsimba in de ploeg. Die zet wierp zijn vruchten af, want Antwerp kon eindelijk Eupen wegdrukken. Het werd daarvoor ook beloond met een punt, dankzij twee goals van verdediger Pius. De Great Old had zelfs nog kunnen winnen, maar Nsimba zag zijn goal afgekeurd worden wegens buitenspel van Mbokani en De Wolf bracht redding op pogingen van Gerkens en opnieuw Nsimba. Het bleef zo dus bij een gelijkspel, waarmee Antwerp in de stand weinig opschiet.

Scoreverloop:
0-1 (45'+2') Prevljak (strafschop)
0-2 (53') Musona
1-2 (62') Pius
2-2 (77') Pius

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Had Antwerp de zege verdiend?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

67
67
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

2
2
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

24
24
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

10
10
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

11
11
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

24
24
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

33
33
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

96
96
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

64
64
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

178
178
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

27
27
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

198
198
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

52
52
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

192
192
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

189
189
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

285
285
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

84
84
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

336
336
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

193
193
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

411
411
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

295
295
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

271
271
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

390
390
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

308
308

Meer sportnieuws