Antwerp sleept punt uit de brand tegen Eupen na knappe comeback

door
Antwerp sleept punt uit de brand tegen Eupen na knappe comeback

Antwerp heeft geen tweede zege op rij geboekt, maar dat tegen AS Eupen mocht het nog blij zijn dat het een punt uit de brand sleepte. Het kwam in zijn eerste match voor eigen supporters op de Bosuil 0-2 achter tegen de Panda's, maar wist die dubbele achterstand nog ongedaan te maken. De Great Old ging daarna nog op zoek naar meer, maar het bleef bij 2-2.


In de eerste helft bleef Antwerp onder zijn niveau en dat werd in de absolute slotfase ook afgestraft. De Laet kreeg de bal tegen de hand en na tussenkomst van de VAR ging de bal op de stip. Prevljak faalde niet en bezorgde Antwerp een mentale opdoffer. Bij Mbokani was de frustratie zo groot dat hij opzettelijk op de voet van Koné ging staan, maar de Congolees ontsnapte met geel.

De rust bracht weinig beterschap voor Antwerp, want al na acht minuten in de tweede helft kon Musona makkelijk de 0-2 op het bord zetten. Ivan Leko greep in en bracht na Benson ook de jonge Nsimba in de ploeg. Die zet wierp zijn vruchten af, want Antwerp kon eindelijk Eupen wegdrukken. Het werd daarvoor ook beloond met een punt, dankzij twee goals van verdediger Pius. De Great Old had zelfs nog kunnen winnen, maar Nsimba zag zijn goal afgekeurd worden wegens buitenspel van Mbokani en De Wolf bracht redding op pogingen van Gerkens en opnieuw Nsimba. Het bleef zo dus bij een gelijkspel, waarmee Antwerp in de stand weinig opschiet.

Scoreverloop:
0-1 (45'+2') Prevljak (strafschop)
0-2 (53') Musona
1-2 (62') Pius
2-2 (77') Pius

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Had Antwerp de zege verdiend?

Meest recent

‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

0
0
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

16
16
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

95
95
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

2
2
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

168
168
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

103
103
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

101
101
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

24
24
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

145
145
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

49
49
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

191
191
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

34
34
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

70
70
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

101
101
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

78
78
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

66
66
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

556
556
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

55
55
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

70
70
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

264
264
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

158
158
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

54
54
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

194
194
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

212
212

Meer sportnieuws