Inter bevestigt nakende transferdeal met Barça

259 stemmen
Inter bevestigt nakende transferdeal met Barça

Barcelona hoopt zo spoedig mogelijk een punt te zetten achter de samenwerking met Nélson Semedo. De verkoop van de rechtsback moet ruimte geven voor versterkingen, zo schrijft Mundo Deportivo. De Spanjaarden willen Semedo echter niet voor een laag bedrag laten gaan.

Naar verluidt verwacht Barcelona zo'n 40 tot 45 miljoen euro in het laatje te krijgen, mede omdat zaakwaarnemer Jorge Mendes goede contacten heeft in de Premier League. Wanneer de verkoop van Semedo is afgerond, dan betekent dit hoogstwaarschijnlijk goed nieuws voor Memphis Depay en andere mogelijke aanwinsten. Om spelers aan te trekken moet de Spaanse topclub immers eerst financiële ruimte verkrijgen door zelf te verkopen.

UPDATE 20/09

Barça lijkt eerstdaags enkele broodnodige uitgaande transfers af te ronden. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano is Semedo immers goed op weg naar Wolverhampton Wanderers, waar makelaar Mendes kind aan huis is. Hij zou uiteindelijk een slordige 30 miljoen euro opbrengen. Arturo Vidal is dan weer bijna rond met Inter Milaan, maandag zou hij naar Italië afreizen om de deal helemaal te beklinken. Indien de twee transfers in kannen en kruiken zijn, kan Barcelona eindelijk zelf versterking aantrekken.

UPDATE 22u
De deal rond Vidal zal zelfs nog wat sneller dan verwacht rond zijn. De Chileen is immers zondag nog naar Milaan afgereisd om zijn transfer naar Inter helemaal af te ronden. Die laatste club bevestigde op zijn officiële kanalen al dat Vidal in Italië neergestreken is. Bij Inter zal Vidal een concurrent van Radja Nainggolan worden.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

🚀

Goede transfer voor Inter?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

4
4
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

80
80
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

28
28
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

42
42
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

42
42
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

48
48
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

73
73
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

151
151
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

182
182
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

591
591
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

292
292
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

146
146
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

158
158
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

126
126
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

161
161
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

147
147
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

58
58
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

414
414
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

232
232
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

259
259
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

401
401
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

546
546
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

119
119

Meer sportnieuws