Inter bevestigt nakende transferdeal met Barça

259 stemmen
Inter bevestigt nakende transferdeal met Barça

Barcelona hoopt zo spoedig mogelijk een punt te zetten achter de samenwerking met Nélson Semedo. De verkoop van de rechtsback moet ruimte geven voor versterkingen, zo schrijft Mundo Deportivo. De Spanjaarden willen Semedo echter niet voor een laag bedrag laten gaan.

Naar verluidt verwacht Barcelona zo'n 40 tot 45 miljoen euro in het laatje te krijgen, mede omdat zaakwaarnemer Jorge Mendes goede contacten heeft in de Premier League. Wanneer de verkoop van Semedo is afgerond, dan betekent dit hoogstwaarschijnlijk goed nieuws voor Memphis Depay en andere mogelijke aanwinsten. Om spelers aan te trekken moet de Spaanse topclub immers eerst financiële ruimte verkrijgen door zelf te verkopen.

UPDATE 20/09

Barça lijkt eerstdaags enkele broodnodige uitgaande transfers af te ronden. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano is Semedo immers goed op weg naar Wolverhampton Wanderers, waar makelaar Mendes kind aan huis is. Hij zou uiteindelijk een slordige 30 miljoen euro opbrengen. Arturo Vidal is dan weer bijna rond met Inter Milaan, maandag zou hij naar Italië afreizen om de deal helemaal te beklinken. Indien de twee transfers in kannen en kruiken zijn, kan Barcelona eindelijk zelf versterking aantrekken.

UPDATE 22u
De deal rond Vidal zal zelfs nog wat sneller dan verwacht rond zijn. De Chileen is immers zondag nog naar Milaan afgereisd om zijn transfer naar Inter helemaal af te ronden. Die laatste club bevestigde op zijn officiële kanalen al dat Vidal in Italië neergestreken is. Bij Inter zal Vidal een concurrent van Radja Nainggolan worden.


LEES OOK: 'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

🚀

Goede transfer voor Inter?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

4
4
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

13
13
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

124
124
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

67
67
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

151
151
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

152
152
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

193
193
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

89
89
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

193
193
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

879
879
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

384
384
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

212
212
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

228
228
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

378
378
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

319
319
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

69
69
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

282
282
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

357
357
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

482
482
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

228
228
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

376
376
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

209
209
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

172
172
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

360
360
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

368
368

Meer sportnieuws