Inter bevestigt nakende transferdeal met Barça

259 stemmen
Inter bevestigt nakende transferdeal met Barça

Barcelona hoopt zo spoedig mogelijk een punt te zetten achter de samenwerking met Nélson Semedo. De verkoop van de rechtsback moet ruimte geven voor versterkingen, zo schrijft Mundo Deportivo. De Spanjaarden willen Semedo echter niet voor een laag bedrag laten gaan.

Naar verluidt verwacht Barcelona zo'n 40 tot 45 miljoen euro in het laatje te krijgen, mede omdat zaakwaarnemer Jorge Mendes goede contacten heeft in de Premier League. Wanneer de verkoop van Semedo is afgerond, dan betekent dit hoogstwaarschijnlijk goed nieuws voor Memphis Depay en andere mogelijke aanwinsten. Om spelers aan te trekken moet de Spaanse topclub immers eerst financiële ruimte verkrijgen door zelf te verkopen.

UPDATE 20/09

Barça lijkt eerstdaags enkele broodnodige uitgaande transfers af te ronden. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano is Semedo immers goed op weg naar Wolverhampton Wanderers, waar makelaar Mendes kind aan huis is. Hij zou uiteindelijk een slordige 30 miljoen euro opbrengen. Arturo Vidal is dan weer bijna rond met Inter Milaan, maandag zou hij naar Italië afreizen om de deal helemaal te beklinken. Indien de twee transfers in kannen en kruiken zijn, kan Barcelona eindelijk zelf versterking aantrekken.

UPDATE 22u
De deal rond Vidal zal zelfs nog wat sneller dan verwacht rond zijn. De Chileen is immers zondag nog naar Milaan afgereisd om zijn transfer naar Inter helemaal af te ronden. Die laatste club bevestigde op zijn officiële kanalen al dat Vidal in Italië neergestreken is. Bij Inter zal Vidal een concurrent van Radja Nainggolan worden.


Goede transfer voor Inter?

Meest recent

Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

46
46
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

9
9
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

10
10
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

75
75
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

82
82
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

323
323
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

130
130
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

30
30
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

32
32
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

87
87
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

200
200
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

488
488
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

317
317
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

75
75
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

236
236
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

697
697
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

384
384
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

452
452
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

638
638
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

284
284
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

410
410

Meer sportnieuws