Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

149
Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

Van Imschoot en co hebben hun 'rentree' in 1B voorlopig niet gemist. Tegen een moedig Club Brugge NXT pakten de Pallieters al hun tweede zege van het seizoen en zo komen ze voorlopig op een gedeelde tweede plaats in het klassement.

Lierse begon met vier punten uit drie duels zeker niet onaardig aan zijn avontuur in 1B. Mits een zege deze namiddag tegen Club Brugge NXT konden de Pallieters zelfs op een gedeelde tweede plek komen, achter leider Union. De youngsters van Club Brugge deden het voorlopig allesbehalve onaardig met twee gelijke spelen.
De thuisploeg nam de beste start en kwam op het kwartier op voorsprong toen Gilis, na een doorgekopte bal van Petrov, oog in oog kwam te staan met Lammens en koel afwerkte: 1-0. Club NXT voetbalde opnieuw goed mee en op het halfuur lukte Baeten de gelijkmaker: 1-1. Lierse nam nadien opnieuw het heft in handen en had pech toen een poging pardoes op de paal vloog. Even later vond Santermans een wederom uitstekende Lammens op zijn weg en ook Gilis zag zijn poging voorlangs gaan. De Pallieters morsten met de kansen. Vlak voor de pauze liep de ploeg van Van Imschoot nog bijna helemaal in het mes: van dichtbij kopte Engels aan de tweede paal voorlangs. Halfweg was nog alles mogelijk op het Lisp.
Lierse bleef ook na de pauze zijn wil opleggen aan de beloften van Club Brugge maar die vonden elke keer een uitstekende doelman Lammens op hun weg. Iets voorbij het uur kwam Club NXT ook nog eens tot een kans, het was Sagna die naast kopte na een prima voorzet van Baeten. Uiteindelijk kwam de thuisploeg met een gelukje op twintig minuten van het einde toch terug op voorsprong toen een afgeweken voorzet van Allach in doel verdween: 2-1. De thuisploeg hield nadien stand en pakt zo verdiend een nieuwe driepunter.
Scoreverloop:
1-0 (16') Gilis, 1-1 (29') Baeten, 2-1 (69') Allach

Verdiende zege?

Meest recent

Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

0
0
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

33
33
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

69
69
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

98
98
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

98
98
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

164
164
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

40
40
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

263
263
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

37
37
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

52
52
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

98
98
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

242
242
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

77
77
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

135
135
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

18
18
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

60
60
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

368
368
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

195
195
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

200
200
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

101
101
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

135
135

Meer sportnieuws