Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

door
Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

Van Imschoot en co hebben hun 'rentree' in 1B voorlopig niet gemist. Tegen een moedig Club Brugge NXT pakten de Pallieters al hun tweede zege van het seizoen en zo komen ze voorlopig op een gedeelde tweede plaats in het klassement.

Lierse begon met vier punten uit drie duels zeker niet onaardig aan zijn avontuur in 1B. Mits een zege deze namiddag tegen Club Brugge NXT konden de Pallieters zelfs op een gedeelde tweede plek komen, achter leider Union. De youngsters van Club Brugge deden het voorlopig allesbehalve onaardig met twee gelijke spelen.
De thuisploeg nam de beste start en kwam op het kwartier op voorsprong toen Gilis, na een doorgekopte bal van Petrov, oog in oog kwam te staan met Lammens en koel afwerkte: 1-0. Club NXT voetbalde opnieuw goed mee en op het halfuur lukte Baeten de gelijkmaker: 1-1. Lierse nam nadien opnieuw het heft in handen en had pech toen een poging pardoes op de paal vloog. Even later vond Santermans een wederom uitstekende Lammens op zijn weg en ook Gilis zag zijn poging voorlangs gaan. De Pallieters morsten met de kansen. Vlak voor de pauze liep de ploeg van Van Imschoot nog bijna helemaal in het mes: van dichtbij kopte Engels aan de tweede paal voorlangs. Halfweg was nog alles mogelijk op het Lisp.
Lierse bleef ook na de pauze zijn wil opleggen aan de beloften van Club Brugge maar die vonden elke keer een uitstekende doelman Lammens op hun weg. Iets voorbij het uur kwam Club NXT ook nog eens tot een kans, het was Sagna die naast kopte na een prima voorzet van Baeten. Uiteindelijk kwam de thuisploeg met een gelukje op twintig minuten van het einde toch terug op voorsprong toen een afgeweken voorzet van Allach in doel verdween: 2-1. De thuisploeg hield nadien stand en pakt zo verdiend een nieuwe driepunter.
Scoreverloop:
1-0 (16') Gilis, 1-1 (29') Baeten, 2-1 (69') Allach

LEES OOK: Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

Verdiende zege?

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

0
0
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

28
28
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

94
94
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

26
26
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

186
186
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

86
86
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

188
188
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

289
289
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

243
243
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

393
393
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

182
182
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

147
147
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

109
109
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

146
146
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

81
81
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

256
256
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

595
595
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

69
69
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

120
120
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

346
346
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

109
109
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

324
324

Meer sportnieuws