Dennis moet lachen met Leko: "He killed us"

door
Dennis moet lachen met Leko:

Langdurige en veelvuldige analyses zijn niet besteed aan Emmanuel Dennis. De Brugse flankenflitser teert namelijk op zijn pure talent en intuïtie, maar dat wil allerminst zeggen dat de Nigeriaan geen mening heeft over bepaalde tactische beslissingen.

In een interview aan Het Laatste Nieuws gaf Emmanuel Dennis bijvoorbeeld ook al aan dat externe media het voetbal te veel analyseren en dat de trainers al te vaak de wedstrijd proberen te beslissen alvorens de wedstrijd nog maar is afgetrapt. Vooral van dat laatste is Dennis een grote tegenstander, hij maakte dat naar eigen zeggen al eens mee met toenmalige Club-trainer Ivan Leko voor de match tegen Basaksehir. 

Volgens Dennis was Leko's opdracht toen om de geroutineerde Gael Clichy vrij te laten, omdat hij toen toch al een gezegende leeftijd had bereikt en zijn beste periode van bij Manchester City toen al lang achter de rug lag. Maar dat bleek een serieuze misvatting van Leko."Clichy killed us", blikt Dennis terug. En net om die reden zou Dennis vaak moeten lachen om tactische besprekingen van trainers. 

LEES OOK: Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Heeft Dennis gelijk?

Meest recent

Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

41
41
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

93
93
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

44
44
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

302
302
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

528
528
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

139
139
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

392
392
Eddy Snelders getuigt in rechtbank: woorden zinderen na

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

53
53
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

166
166
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

555
555
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

47
47
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

646
646
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

366
366
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

946
946
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

246
246
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

70
70
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

40
40
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

193
193
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

195
195
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

130
130
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

611
611
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

275
275
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

412
412
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

117
117

Meer sportnieuws