'Koeman gelooft niet meer in komst Depay'

door
'Koeman gelooft niet meer in komst Depay'

Ronald Koeman lijkt de komst van Memphis Depay uit zijn hoofd te zetten, zei Johan Derksen bij Veronica Inside. De trainer van FC Barcelona heeft zich neergelegd dat de financiële situatie het haast onmogelijk maakt de Oranje-international te contracteren.


Zoals bekend moet Depay, die ook bij AC Milan zou zijn aangeboden, dertig miljoen euro kosten. Omdat de Catalanen aanklopten bij de overheid om door de corona-crisis heen te komen, moeten zij eerst geld verdienen voordat er grote uitgaven gedaan mogen worden. Dat betekent dat, mocht Barcelona Depay willen aantrekken voor 30 miljoen, er eerst 60 miljoen euro moet worden binnengeharkt om deze transfer te kunnen realiseren.

Volgens de Nederlandse journalist Valentijn Driessen gaat dat nooit lukken: "Bij Barcelona hebben ze het zichzelf onmogelijk gemaakt. Eerst zeggen dat je financiële problemen hebt en daarna roepen dat je allemaal spelers wil gaan verkopen. Dan zijn ze (de voetballers, red.) geen stuiver meer waard."

Het is daarom niet gek dat Koeman plots weer toekomst ziet in Luis Suárez. De Uruguayaanse aanvaller leek op weg naar Juventus, maar lijkt nu toch een kans te krijgen van de Nederlandse coach. Dat dit eerder noodgedwongen is dan een bewuste keuze, blijkt wel uit de financiële situatie op het Camp Nou. Alleen bij een grote klapper kan Depay worden aangetrokken, tot nu toe brachten de verkopen van Ivan Rakitic (1 miljoen, 8 miljoen aan bonussen) en het aankomende vertrek van Arturo Vidal (maximaal half miljoen) véél te weinig op, waardoor Koeman zijn twijfels heeft of de komst van een 'goedkope' Depay wel realistisch is. Het meest realistische scenario is op dit moment een transfervrij vertrek aan het einde van dit seizoen.

LEES OOK: 'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

Zal Barça nog het nodige geld vinden?

Meest recent

WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

4
4
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

31
31
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

57
57
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

41
41
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

51
51
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

25
25
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

65
65
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

86
86
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

233
233
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

223
223
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

174
174
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

448
448
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

65
65
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

926
926
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

77
77
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

512
512
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

318
318
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

200
200
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

379
379
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

214
214
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

625
625
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

72
72
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

220
220

Meer sportnieuws