Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

297 stemmen
Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

In een wedstrijd die pas heel laat op gang kwam, heeft Charleroi andermaal perfect zijn momenten gegrepen. De Karolo's blijven ook na zes speeldagen nog ongeslagen en slikten nog maar twee tegendoelpunten.

Charleroi tegen Beerschot was de verrassende strijd om de leidersplaats in de Jupiler Pro League. De Karolo's waren na vijf speeldagen nog foutloos, promovendus Beerschot verloor zowaar nog maar één keer. Met Vorogovskiy en Suzuki kwamen er twee nieuwe namen aan de aftrap bij de Mannekes. Belhocine bracht met Fall één nieuwe naam aan de aftrap, hij verving de geblesseerde Gillet.
Zuinig Charleroi springt efficiënt om met weinige kansen
We zagen een gesloten openingsfase in het Stade du Pays de Charleroi met twee ploegen die vooral teerden op hun verdedigende capaciteiten. Na een half uur spelen was de eerste echte kans echter meteen raak: Morioka loodste Rezaei door de buitenspelval en de topschutter van Charleroi werkte overhoeks af: 1-0. Beerschot zocht nadien wel naar de gelijkmaker maar kwam niet veel verder dan een afgeweken schot van Holzhauser. Ook de Karolo's creëerden zo goed als niets meer en zo stond het halfweg 1-0 voor de competitieleider.

Charleroi slikt enorm weinig tegendoelpunten en springt efficiënt om met zijn kansen.
Iraanse connectie doet het andermaal voor team van Belhocine
Ook na de rust zagen we het zelfde spelbeeld: de bezoekers probeerden wel maar kwamen amper tot kansen.. Na goed tien minuten spelen werd de taak voor de Mannekes nog wat zwaarder toen Nicholson prima combineerde met Gholizadeh en die laatste de bal staalhard in het dak van het doel schoot: 2-0. Beerschot kwam ook nadien amper tot kansen, het was wachten tot ruim een kwartier van het einde alvorens Suzuki tot twee maal toe vergat om de aansluitingstreffer voorbij Penneteau te werken. De bezoekers kwamen nu plots toch opzetten en Frans kopte een volgende mogelijkheid voorlangs. Aan de overzijde vergat Gholizadeh om de wedstrijd in een definitieve plooi te leggen, de 3-0 bleef steken onder Vanhamel. Die derde treffer kwam er even later toch: Fall werd van de sokken gelopen in de zestien meter en Rezaei knalde vervolgens feilloos de 3-0 in doel. De bezoekers kregen via Suzuki nog hun verdiende eerredder maar verder kwam een moedig Beerschot niet meer. Zo pakt Charleroi een nieuwe zege en blijft het alleen op kop in de Jupiler Pro League.
Scoreverloop:
1-0 (29') Rezaei, 2-0 (54') Gholizadeh, 3-0 (87') Rezaei (p), 3-1 (90+2') Suzuki

🚀

Terechte zege?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

115
115
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

85
85
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

147
147
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

206
206
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

217
217
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

337
337
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

76
76
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

634
634
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

694
694
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

368
368
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

462
462
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

73
73
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

222
222
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

80
80
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

123
123
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

565
565
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

737
737
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

237
237
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

179
179
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

449
449
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

644
644

Meer sportnieuws