Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

297
Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

In een wedstrijd die pas heel laat op gang kwam, heeft Charleroi andermaal perfect zijn momenten gegrepen. De Karolo's blijven ook na zes speeldagen nog ongeslagen en slikten nog maar twee tegendoelpunten.

Charleroi tegen Beerschot was de verrassende strijd om de leidersplaats in de Jupiler Pro League. De Karolo's waren na vijf speeldagen nog foutloos, promovendus Beerschot verloor zowaar nog maar één keer. Met Vorogovskiy en Suzuki kwamen er twee nieuwe namen aan de aftrap bij de Mannekes. Belhocine bracht met Fall één nieuwe naam aan de aftrap, hij verving de geblesseerde Gillet.
Zuinig Charleroi springt efficiënt om met weinige kansen
We zagen een gesloten openingsfase in het Stade du Pays de Charleroi met twee ploegen die vooral teerden op hun verdedigende capaciteiten. Na een half uur spelen was de eerste echte kans echter meteen raak: Morioka loodste Rezaei door de buitenspelval en de topschutter van Charleroi werkte overhoeks af: 1-0. Beerschot zocht nadien wel naar de gelijkmaker maar kwam niet veel verder dan een afgeweken schot van Holzhauser. Ook de Karolo's creëerden zo goed als niets meer en zo stond het halfweg 1-0 voor de competitieleider.

Charleroi slikt enorm weinig tegendoelpunten en springt efficiënt om met zijn kansen.
Iraanse connectie doet het andermaal voor team van Belhocine
Ook na de rust zagen we het zelfde spelbeeld: de bezoekers probeerden wel maar kwamen amper tot kansen.. Na goed tien minuten spelen werd de taak voor de Mannekes nog wat zwaarder toen Nicholson prima combineerde met Gholizadeh en die laatste de bal staalhard in het dak van het doel schoot: 2-0. Beerschot kwam ook nadien amper tot kansen, het was wachten tot ruim een kwartier van het einde alvorens Suzuki tot twee maal toe vergat om de aansluitingstreffer voorbij Penneteau te werken. De bezoekers kwamen nu plots toch opzetten en Frans kopte een volgende mogelijkheid voorlangs. Aan de overzijde vergat Gholizadeh om de wedstrijd in een definitieve plooi te leggen, de 3-0 bleef steken onder Vanhamel. Die derde treffer kwam er even later toch: Fall werd van de sokken gelopen in de zestien meter en Rezaei knalde vervolgens feilloos de 3-0 in doel. De bezoekers kregen via Suzuki nog hun verdiende eerredder maar verder kwam een moedig Beerschot niet meer. Zo pakt Charleroi een nieuwe zege en blijft het alleen op kop in de Jupiler Pro League.
Scoreverloop:
1-0 (29') Rezaei, 2-0 (54') Gholizadeh, 3-0 (87') Rezaei (p), 3-1 (90+2') Suzuki

LEES OOK: Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af
Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af
63

Terechte zege?

Meest recent

Compper verrast na matige match: "Dit is stap vooruit"

Antwerp begon het seizoen verrassend sterk met een zes op zes, maar daar blijft intussen weinig van ...

67
67
Standard maakt indruk: "Er broeit iets"

Het is na zaterdagavond drummen aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. Union nam de ...

80
80
Storm hinkt op twee gedachten na droomdebuut

Westerlo heeft zaterdagavond eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen kunnen pakken. Het ...

47
47
Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Er stonden zaterdagavond nog twee wedstrijden op het programma in de Jupiler Pro League. Standard ...

110
110
PSV maakt statement in gepeperde kraker tegen Ajax

In de Eredivisie had de vijfde speeldag zaterdagavond meteen een absolute kraker in petto. ...

65
65
Jong Genk geeft de Spor pak voor de broek in derty

Sporting Hasselt begon zeer knap aan het seizoen in de Challenger Pro League met een zes op zes, ...

150
150
Hayen moet al ontslag vrezen: "Heel teleurstellend"

Nicky Hayen maakte deze zomer middenin de voorbereiding plots de overstap van KRC Genk naar Burnley. ...

194
194
AA Gent krijgt fikse opsteker na 252 dagen afwezigheid

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen tot dusver uitstekend begonnen. De Buffalo's wisten drie ...

61
61
Hubert ziet nog één werkpunt voor straffe matchwinnaar

Union prijkt al zeker tot zondagmiddag aan de leiding in de Jupiler Pro League. De Brusselaars ...

24
24
Kompany én De Bruyne beleven baalavonden

Zaterdagavond waren in het buitenland Kevin De Bruyne en Vincent Kompany aan zet. Zij beleefden ...

111
111
Westerlo vernedert KV Mechelen en pakt eerste zege

Met KV Mechelen en Westerlo stonden zaterdag twee teams tegenover elkaar die ontgoochelend aan het ...

138
138
‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'

Hans Vanaken ziet de komst van Mark van Bommel helemaal zitten. Toch krijgt de nieuwe bondscoach net ...

381
381
Leko looft sterkhouder: "Speelde alweer sterk"

Club Brugge won zonder enige glans met 0-1 van Lommel SK. Blauw-Zwart verdiende de zege, maar ...

379
379
Aanwinst RSCA overtuigt nog niet: "Moet nog stappen zetten"

RSC Anderlecht boekte een broodnodige zege tegen KV Kotrijk. Het won oververdiend met 1-0, maar ...

287
287
Vanderbiest vreest: "In januari wel weg bij KV Mechelen?"

KV Mechelen kende een lucratieve zomermercato. De Maneblussers hebben winst gemaakt op de ...

232
232
Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af

Beerschot heeft daags na de mooie 4-2-zege tegen Patro Eisden nog transfernieuws meegedeeld. De ...

63
63
Filip Joos deelt hartverscheurend verhaal: "Tot op het bot"

Filip Joos is doorgaans niet iemand die snel om een straffe anekdote verlegen zit, maar tijdens zijn ...

36
36
De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Bij STVV kreeg trainer Frédéric De Meyer de nodige kritiek nadat hij tegen Union SG ...

28
28
Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

In de Premier League gingen er om 16u vijf wedstrijden van start. Het was vooral uitkijken naar ...

52
52
Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Om 16u stond in het zwarte land de topper tussen Sporting Charleroi en Union SG op het programma. ...

101
101
Dortmund na geweldige comeback voorbij Hoffenheim

In de Bundesliga begonnen om 15u30 vijf matchen. Onder meer Hoffenheim-Borussia Dortmund was een ...

40
40
Ruud Vormer maakt meteen indruk met héél straf verhaal

Ruud Vormer lijkt het trainersvak sneller onder de knie te hebben dan velen hadden verwacht. De ...

181
181
Dzeko spreekt héél mooie taal over Kompany

Bayern München speelt om 18u30 op het veld van Schalke 04. Dat is geen topper, maar wel een ...

105
105
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'

STVV is wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kanaries zien wel dat een aantal jongens een ...

112
112
Sternal bezorgt RSCA Futures in extra tijd alsnog punt

Om 13u30 gaven Jong AA Gent en RSCA Futures elkaar partij in de Challenger Pro League. Vooral de ...

202
202

Meer sportnieuws