Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

297 stemmen
Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

In een wedstrijd die pas heel laat op gang kwam, heeft Charleroi andermaal perfect zijn momenten gegrepen. De Karolo's blijven ook na zes speeldagen nog ongeslagen en slikten nog maar twee tegendoelpunten.

Charleroi tegen Beerschot was de verrassende strijd om de leidersplaats in de Jupiler Pro League. De Karolo's waren na vijf speeldagen nog foutloos, promovendus Beerschot verloor zowaar nog maar één keer. Met Vorogovskiy en Suzuki kwamen er twee nieuwe namen aan de aftrap bij de Mannekes. Belhocine bracht met Fall één nieuwe naam aan de aftrap, hij verving de geblesseerde Gillet.
Zuinig Charleroi springt efficiënt om met weinige kansen
We zagen een gesloten openingsfase in het Stade du Pays de Charleroi met twee ploegen die vooral teerden op hun verdedigende capaciteiten. Na een half uur spelen was de eerste echte kans echter meteen raak: Morioka loodste Rezaei door de buitenspelval en de topschutter van Charleroi werkte overhoeks af: 1-0. Beerschot zocht nadien wel naar de gelijkmaker maar kwam niet veel verder dan een afgeweken schot van Holzhauser. Ook de Karolo's creëerden zo goed als niets meer en zo stond het halfweg 1-0 voor de competitieleider.

Charleroi slikt enorm weinig tegendoelpunten en springt efficiënt om met zijn kansen.
Iraanse connectie doet het andermaal voor team van Belhocine
Ook na de rust zagen we het zelfde spelbeeld: de bezoekers probeerden wel maar kwamen amper tot kansen.. Na goed tien minuten spelen werd de taak voor de Mannekes nog wat zwaarder toen Nicholson prima combineerde met Gholizadeh en die laatste de bal staalhard in het dak van het doel schoot: 2-0. Beerschot kwam ook nadien amper tot kansen, het was wachten tot ruim een kwartier van het einde alvorens Suzuki tot twee maal toe vergat om de aansluitingstreffer voorbij Penneteau te werken. De bezoekers kwamen nu plots toch opzetten en Frans kopte een volgende mogelijkheid voorlangs. Aan de overzijde vergat Gholizadeh om de wedstrijd in een definitieve plooi te leggen, de 3-0 bleef steken onder Vanhamel. Die derde treffer kwam er even later toch: Fall werd van de sokken gelopen in de zestien meter en Rezaei knalde vervolgens feilloos de 3-0 in doel. De bezoekers kregen via Suzuki nog hun verdiende eerredder maar verder kwam een moedig Beerschot niet meer. Zo pakt Charleroi een nieuwe zege en blijft het alleen op kop in de Jupiler Pro League.
Scoreverloop:
1-0 (29') Rezaei, 2-0 (54') Gholizadeh, 3-0 (87') Rezaei (p), 3-1 (90+2') Suzuki

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

🚀

Terechte zege?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

89
89
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

30
30
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

319
319
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

52
52
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

188
188
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

225
225
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

159
159
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

668
668
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

167
167
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

165
165
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1048
1048
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

673
673
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

444
444
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

839
839
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

830
830
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

490
490
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

395
395

Meer sportnieuws