Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

297 stemmen
Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

In een wedstrijd die pas heel laat op gang kwam, heeft Charleroi andermaal perfect zijn momenten gegrepen. De Karolo's blijven ook na zes speeldagen nog ongeslagen en slikten nog maar twee tegendoelpunten.

Charleroi tegen Beerschot was de verrassende strijd om de leidersplaats in de Jupiler Pro League. De Karolo's waren na vijf speeldagen nog foutloos, promovendus Beerschot verloor zowaar nog maar één keer. Met Vorogovskiy en Suzuki kwamen er twee nieuwe namen aan de aftrap bij de Mannekes. Belhocine bracht met Fall één nieuwe naam aan de aftrap, hij verving de geblesseerde Gillet.
Zuinig Charleroi springt efficiënt om met weinige kansen
We zagen een gesloten openingsfase in het Stade du Pays de Charleroi met twee ploegen die vooral teerden op hun verdedigende capaciteiten. Na een half uur spelen was de eerste echte kans echter meteen raak: Morioka loodste Rezaei door de buitenspelval en de topschutter van Charleroi werkte overhoeks af: 1-0. Beerschot zocht nadien wel naar de gelijkmaker maar kwam niet veel verder dan een afgeweken schot van Holzhauser. Ook de Karolo's creëerden zo goed als niets meer en zo stond het halfweg 1-0 voor de competitieleider.

Charleroi slikt enorm weinig tegendoelpunten en springt efficiënt om met zijn kansen.
Iraanse connectie doet het andermaal voor team van Belhocine
Ook na de rust zagen we het zelfde spelbeeld: de bezoekers probeerden wel maar kwamen amper tot kansen.. Na goed tien minuten spelen werd de taak voor de Mannekes nog wat zwaarder toen Nicholson prima combineerde met Gholizadeh en die laatste de bal staalhard in het dak van het doel schoot: 2-0. Beerschot kwam ook nadien amper tot kansen, het was wachten tot ruim een kwartier van het einde alvorens Suzuki tot twee maal toe vergat om de aansluitingstreffer voorbij Penneteau te werken. De bezoekers kwamen nu plots toch opzetten en Frans kopte een volgende mogelijkheid voorlangs. Aan de overzijde vergat Gholizadeh om de wedstrijd in een definitieve plooi te leggen, de 3-0 bleef steken onder Vanhamel. Die derde treffer kwam er even later toch: Fall werd van de sokken gelopen in de zestien meter en Rezaei knalde vervolgens feilloos de 3-0 in doel. De bezoekers kregen via Suzuki nog hun verdiende eerredder maar verder kwam een moedig Beerschot niet meer. Zo pakt Charleroi een nieuwe zege en blijft het alleen op kop in de Jupiler Pro League.
Scoreverloop:
1-0 (29') Rezaei, 2-0 (54') Gholizadeh, 3-0 (87') Rezaei (p), 3-1 (90+2') Suzuki

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Pro League onthult: drastische veranderingen aan Croky Cup
Pro League onthult: drastische veranderingen aan Croky Cup
1511

Terechte zege?

Meest recent

Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

17
17
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

15
15
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

7
7
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

55
55
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

301
301
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

97
97
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

20
20
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

101
101
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

279
279
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

212
212
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

532
532
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

37
37
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

841
841
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

81
81
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

44
44
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

253
253
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

669
669
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

918
918
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

596
596
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

1135
1135
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

514
514
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

631
631
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

377
377
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

1040
1040
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

691
691

Meer sportnieuws