Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

door
Iraanse connectie is andermaal dodelijk efficiënt voor Charleroi

In een wedstrijd die pas heel laat op gang kwam, heeft Charleroi andermaal perfect zijn momenten gegrepen. De Karolo's blijven ook na zes speeldagen nog ongeslagen en slikten nog maar twee tegendoelpunten.

Charleroi tegen Beerschot was de verrassende strijd om de leidersplaats in de Jupiler Pro League. De Karolo's waren na vijf speeldagen nog foutloos, promovendus Beerschot verloor zowaar nog maar één keer. Met Vorogovskiy en Suzuki kwamen er twee nieuwe namen aan de aftrap bij de Mannekes. Belhocine bracht met Fall één nieuwe naam aan de aftrap, hij verving de geblesseerde Gillet.
Zuinig Charleroi springt efficiënt om met weinige kansen
We zagen een gesloten openingsfase in het Stade du Pays de Charleroi met twee ploegen die vooral teerden op hun verdedigende capaciteiten. Na een half uur spelen was de eerste echte kans echter meteen raak: Morioka loodste Rezaei door de buitenspelval en de topschutter van Charleroi werkte overhoeks af: 1-0. Beerschot zocht nadien wel naar de gelijkmaker maar kwam niet veel verder dan een afgeweken schot van Holzhauser. Ook de Karolo's creëerden zo goed als niets meer en zo stond het halfweg 1-0 voor de competitieleider.

Charleroi slikt enorm weinig tegendoelpunten en springt efficiënt om met zijn kansen.
Iraanse connectie doet het andermaal voor team van Belhocine
Ook na de rust zagen we het zelfde spelbeeld: de bezoekers probeerden wel maar kwamen amper tot kansen.. Na goed tien minuten spelen werd de taak voor de Mannekes nog wat zwaarder toen Nicholson prima combineerde met Gholizadeh en die laatste de bal staalhard in het dak van het doel schoot: 2-0. Beerschot kwam ook nadien amper tot kansen, het was wachten tot ruim een kwartier van het einde alvorens Suzuki tot twee maal toe vergat om de aansluitingstreffer voorbij Penneteau te werken. De bezoekers kwamen nu plots toch opzetten en Frans kopte een volgende mogelijkheid voorlangs. Aan de overzijde vergat Gholizadeh om de wedstrijd in een definitieve plooi te leggen, de 3-0 bleef steken onder Vanhamel. Die derde treffer kwam er even later toch: Fall werd van de sokken gelopen in de zestien meter en Rezaei knalde vervolgens feilloos de 3-0 in doel. De bezoekers kregen via Suzuki nog hun verdiende eerredder maar verder kwam een moedig Beerschot niet meer. Zo pakt Charleroi een nieuwe zege en blijft het alleen op kop in de Jupiler Pro League.
Scoreverloop:
1-0 (29') Rezaei, 2-0 (54') Gholizadeh, 3-0 (87') Rezaei (p), 3-1 (90+2') Suzuki

LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

🚀

Terechte zege?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

24
24
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

24
24
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

52
52
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

28
28
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

128
128
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

54
54
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

178
178
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

567
567
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

244
244
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

200
200
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

64
64
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

726
726
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

194
194
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

329
329
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

150
150

Meer sportnieuws