Leko rekent op Lamkel Zé, felle concurrentie in Antwerp

door
Leko rekent op Lamkel Zé, felle concurrentie in Antwerp

Terwijl de koppen van zijn collega's in Gent en Genk al sneuvelden, zit Ivan Leko nog steeds stevig in het zadel bij Antwerp. Nochtans begon de Great Old met een zeven op 15 evenmin denderend aan het seizoen. Zondag moet er in eigen huis dan ook worden gewonnen van Eupen.


In aanloop naar die partij kreeg het stamnummer één alvast goed nieuws, want de tribunes van de Bosuil werden goedgekeurd om weer publiek te ontvangen. Een opsteker voor Leko, die op zijn persbabbel aangaf te rekenen op de steun van de fans. Én allicht toch ook weer op Didier Lamkel Zé. Het woelwater maakte het vorige week nog maar eens te bont in Antwerpen, maar trainde deze week toch terug mee met de A-kern. Veel woorden wou zijn coach niet aan hem vuilmaken, maar het ziet er naar uit dat LZ7 dit weekend gewoon weer deel zal uitmaken van de wedstrijdselectie.

Wie daar nog niet te zien zal zijn, is nieuwkomer Jae-ik Lee. Leko zit dan ook met defensieve zorgen, want Dylan Batubinsika is geschorst terwijl Ritchie De Laet vorige week uitviel. Het lijkt er echter op dat de defensieleider tijdig klaar zal worden gestoomd, wat uiteraard uitstekend nieuws is voor zijn trainer. Op het middenveld mankeert dan weer nog steeds Birger Verstraete, maar Leko sprak wel zijn vertrouwen uit in Martin Hongla terwijl ook Louis Verstraete en Frank Boya op de deur kloppen. Tot slot liet hij zich nog lovend uit over de ontwikkeling van Koji Miyoshi en Manuel Benson.

LEES OOK: Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Wie is volgens u de beste middenvelder van dit trio?

Meest recent

‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

159
159
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

70
70
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

79
79
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

238
238
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

429
429
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

203
203
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

269
269
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

305
305
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

148
148
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

127
127
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

74
74
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

243
243
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

272
272
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

53
53
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

440
440
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

329
329
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

537
537
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

49
49
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

465
465
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

507
507
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

158
158
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

377
377
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

267
267

Meer sportnieuws