Leko rekent op Lamkel Zé, felle concurrentie in Antwerp

door
Leko rekent op Lamkel Zé, felle concurrentie in Antwerp

Terwijl de koppen van zijn collega's in Gent en Genk al sneuvelden, zit Ivan Leko nog steeds stevig in het zadel bij Antwerp. Nochtans begon de Great Old met een zeven op 15 evenmin denderend aan het seizoen. Zondag moet er in eigen huis dan ook worden gewonnen van Eupen.


In aanloop naar die partij kreeg het stamnummer één alvast goed nieuws, want de tribunes van de Bosuil werden goedgekeurd om weer publiek te ontvangen. Een opsteker voor Leko, die op zijn persbabbel aangaf te rekenen op de steun van de fans. Én allicht toch ook weer op Didier Lamkel Zé. Het woelwater maakte het vorige week nog maar eens te bont in Antwerpen, maar trainde deze week toch terug mee met de A-kern. Veel woorden wou zijn coach niet aan hem vuilmaken, maar het ziet er naar uit dat LZ7 dit weekend gewoon weer deel zal uitmaken van de wedstrijdselectie.

Wie daar nog niet te zien zal zijn, is nieuwkomer Jae-ik Lee. Leko zit dan ook met defensieve zorgen, want Dylan Batubinsika is geschorst terwijl Ritchie De Laet vorige week uitviel. Het lijkt er echter op dat de defensieleider tijdig klaar zal worden gestoomd, wat uiteraard uitstekend nieuws is voor zijn trainer. Op het middenveld mankeert dan weer nog steeds Birger Verstraete, maar Leko sprak wel zijn vertrouwen uit in Martin Hongla terwijl ook Louis Verstraete en Frank Boya op de deur kloppen. Tot slot liet hij zich nog lovend uit over de ontwikkeling van Koji Miyoshi en Manuel Benson.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

Wie is volgens u de beste middenvelder van dit trio?

Meest recent

‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

27
27
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

50
50
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

122
122
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

46
46
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

41
41
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

39
39
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

54
54
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

115
115
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

134
134
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

75
75
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

268
268
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

190
190
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

223
223
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

159
159
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

172
172
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

207
207
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

55
55
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

1038
1038
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

74
74
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

104
104
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

391
391
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

103
103
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

426
426
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

406
406
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

74
74

Meer sportnieuws