'Beerschot maakt werk van verrassende aanwinst'

door
'Beerschot maakt werk van verrassende aanwinst'

Beerschot V.A. liet zich al stevig gelden op de transfermarkt en de club uit Antwerpen is nog niet klaar met zijn huiswerk. Dat weet Gazet van Antwerpen.

De huidige nummer twee uit de Jupiler Pro League praat volgens de krant momenteel met de transfervrije doelman Wouter Biebauw. De 36-jarige doelman tekende onlangs bij Roeselare, maar door alle ontwikkelingen bij die club is hij weer een vrije speler.

Biebauw speelde in het verleden naast Roeselare ook nog voor KV Mechelen en KV Oostende. Bij Beerschot moet hij de concurrentie aangaan met Mike Vanhamel en Antoine Lejoly.

LEES OOK: Refs bekend: twee rivalenclashes in Jupiler Pro League

🔥 Wat iedereen nu leest

'Ramp Kompany: Hary Kane geeft jawoord aan deze grootmacht'
'Ramp Kompany: Hary Kane geeft jawoord aan deze grootmacht'
Hommeles bij Club Brugge?
Hommeles bij Club Brugge? "Hun relatie is niet meer opperbest"

Zou hij een goede aanwinst voor Beerschot?

Meest recent

'Anderlecht klopt plots aan bij Kompany'

Gaat RSC Anderlecht ook nog versterking halen? Paars-Wit wordt immers ook gelinkt aan ingaande ...

103
103
Handelshuis Lommel SK stalt speler voor 7de! keer

Lommel SK is een speeltje van The City Football Group. Een handelshuis pur sang, waarbij het vooral ...

42
42
Haalt Anderlecht oude bekende als voorzitter in huis?

Wouter Vandenhaute is bereid om op te stappen als voorzitter van RSC Anderlecht. Een logische keuze. ...

1593
1593
'Genk hakt spitsenknoop door na vertrek Tolu en Oh'

We mogen nog transfervuurwerk verwachten bij Genk, want het lijkt erop dat de Limburgers in de ...

322
322
'Toch nog transfer? Megabod voor Stassin'

Rudi Garcia deed vorige week de nodige wenkbrauwen fronsen door als vervanger voor de geblesseerde ...

88
88
'Straffe wending: Dolberg terug naar Ajax?'

Anderlecht ging zondag ook op het veld van Union onderuit. Voor Kasper Dolberg was daarbij slechts ...

459
459
'Gent ontketent transfersoap en loost toch overbodige pion'

AA Gent bezorgde zichzelf zondag een ferme opsteker door in de slotseconden alsnog een punt uit de ...

94
94
'Opmerkelijke transfers voor Lukebakio én Raskin'

In de grootste Europese voetballanden sluit de transfermarkt maandagavond zijn deuren en dus worden ...

203
203
'Eindelijk witte rook: Lammens heeft knaltransfer beet'

De voorbije wedstrijden was er bij Antwerp geen spoor meer van Senne Lammens, die in afwachting van ...

492
492
'KV Mechelen vindt opvolger Schoofs in Anderlecht'

Voor KV Mechelen lijkt het einde van de mercato nog een schok met zich mee te brengen. Malinwa ...

781
781
Schok in Duitsland: Ten Hag na twee maand al ontslagen

Terwijl de focus bij de meeste Duitse clubs maandag ligt op het afronden van de laatste transfers - ...

251
251
Ontslagbrief Vandenhaute gelekt: stevige uithaal naar Coucke

Bij Anderlecht is de bom maandag helemaal gebarsten. Het kende een donkere week met eerst de ...

669
669
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Openda, Anderlecht verliest Dolberg'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

288
288
‘Cercle Brugge verbaast met dubbele miljoenentransfer’

Cercle Brugge moet op het slot van de zomermercato nog een mini-leegloop vrezen. Volgens Gazet van ...

292
292
‘Bom bij Anderlecht: Vandenhaute legt mandaat neer’

De bom is ontploft bij RSC Anderlecht. De resultaten vallen dik tegen en de Europese uitschakeling ...

677
677
‘Pittige Lammens-details onthuld: transfer wordt complex’

Waar ligt de toekomst van Senne Lammens. Manchester United trekt al een tijdje aan zijn mouw, maar ...

398
398
Degryse haalt uit: derde RSCA-pion stevig onder vuur

Het stormt bij RSC Anderlecht. Dat is logisch na een ronduit slechte start van het seizoen. De ...

391
391
Hommeles bij Club Brugge? "Hun relatie is niet meer opperbest"

Club Brugge kan voorlopig allerminst overtuigen in de Jupiler Pro League. De bekerwinnaar deed het ...

1385
1385
Vandenhaute out? Vandenbempt velt oordeel

Wouter Vandenhaute ligt meer dan ooit onder vuur bij RSC Anderlecht. De positie van de voorzitter is ...

419
419
Hoogspanning Anderlecht: directie hakt knoop over Hasi door

De sfeer bij RSC Anderlecht is om te snijden. Na de Europese aftocht en de zoveelste nederlaag op ...

432
432
'Hoefkens klopt bij Club aan voor verrassende transfer'

Club Brugge had gehoopt op een kalm einde van de zomerse transferperiode. Maar vlak voor het sluiten ...

435
435
Drukte Anderlecht: Dolberg bijna weg, zeven andere vertrekkers?

De sportieve leiding van KRC Genk staat voor een bijzonder druk einde van de zomermercato. Zo moet ...

1172
1172
'Openda heeft droomtransfer beet, topaanwinst Kompany'

Het einde van de zomerse transferperiode is in zicht, maandagavond verstrijkt de deadline in de ...

160
160
Oud-ref laat geen twijfel over: Anderlecht bestolen op Union?

RSC Anderlecht incasseerde zondagavond andermaal een stevige opdoffer en verloor voor de zoveelste ...

795
795
Vanaken spreekt drastische taal na incidenten Gent-Club

KAA Gent pakte zondagmiddag in extremis een punt op eigen veld tegen Club Brugge KV : 1-1. Jammer ...

984
984

Meer sportnieuws