'Dimata weigert voorstel, Anderlecht vond geen akkoord'

635 stemmen
'Dimata weigert voorstel, Anderlecht vond geen akkoord'

Na meer dan een jaar blessureleed, recupereerde Anderlecht dit seizoen eindelijk Landry Dimata. Sinds februari 2019 had de 23-jarige spits door een hardnekkige knieblessure geen minuut meer gespeeld, tot hij op de openingsspeeldag dit seizoen zijn comeback maakte. De eerste drie speeldagen stond hij telkens in de basis en dat leverde hem meteen een eerste selectie voor de Rode Duivels op.


Tegen Denemarken en IJsland bleef Dimata wel telkens 90 minuten op de bank en dat deed hij ook vorig weekend bij Anderlecht tegen Cercle Brugge. De kans lijkt groot dat Dimata zaterdag tegen Waasland-Beveren opnieuw naast de basiself zal vallen, aangezien Lukas Nmecha tegen Cercle sterk presteerde en wellicht de voorkeur zal krijgen.

En nu blijkt dat Anderlecht ook van plan was om Dimata te verkopen. RMC Sport meldt immers dat Paars-Wit enkele dagen geleden een akkoord bereikte met de Franse eersteklasser Dijon over een transfer van de spits. Dimata zelf weigerde echter het voorstel van de club, die na een nul op negen momenteel voorlaatste staat in de Ligue 1.

UPDATE 10u15

Bepaalde Franse media brachten het verhaal dat Anderlecht en Dijon een akkoord hadden bereikt over de transfer van Landry Dimata. La Dernière Heure bevestigt dat de Fransen interesse hebben, maar Anderlecht ontving nog geen concreet aanbod. Dimata zelf heeft, zoals de Franse media ook aangaven, geen interesse in een overgang naar Dijon.

LEES OOK: 'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Zal Dimata blijven?

Meest recent

'Club Brugge steekt tandje bij: bod van vijf miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

3
3
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

289
289
Vandenhaute koopt Antwerp: akkoord met Gheysens op til

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

128
128
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

244
244
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

180
180
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

363
363
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

119
119
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

188
188
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

187
187
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

86
86
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

222
222
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

496
496
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

149
149
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

207
207
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

387
387
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

96
96
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

632
632
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

63
63
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

264
264
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

428
428
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1014
1014
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

535
535
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

516
516

Meer sportnieuws