'Dimata weigert voorstel, Anderlecht vond geen akkoord'

635 stemmen
'Dimata weigert voorstel, Anderlecht vond geen akkoord'

Na meer dan een jaar blessureleed, recupereerde Anderlecht dit seizoen eindelijk Landry Dimata. Sinds februari 2019 had de 23-jarige spits door een hardnekkige knieblessure geen minuut meer gespeeld, tot hij op de openingsspeeldag dit seizoen zijn comeback maakte. De eerste drie speeldagen stond hij telkens in de basis en dat leverde hem meteen een eerste selectie voor de Rode Duivels op.


Tegen Denemarken en IJsland bleef Dimata wel telkens 90 minuten op de bank en dat deed hij ook vorig weekend bij Anderlecht tegen Cercle Brugge. De kans lijkt groot dat Dimata zaterdag tegen Waasland-Beveren opnieuw naast de basiself zal vallen, aangezien Lukas Nmecha tegen Cercle sterk presteerde en wellicht de voorkeur zal krijgen.

En nu blijkt dat Anderlecht ook van plan was om Dimata te verkopen. RMC Sport meldt immers dat Paars-Wit enkele dagen geleden een akkoord bereikte met de Franse eersteklasser Dijon over een transfer van de spits. Dimata zelf weigerde echter het voorstel van de club, die na een nul op negen momenteel voorlaatste staat in de Ligue 1.

UPDATE 10u15

Bepaalde Franse media brachten het verhaal dat Anderlecht en Dijon een akkoord hadden bereikt over de transfer van Landry Dimata. La Dernière Heure bevestigt dat de Fransen interesse hebben, maar Anderlecht ontving nog geen concreet aanbod. Dimata zelf heeft, zoals de Franse media ook aangaven, geen interesse in een overgang naar Dijon.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Zal Dimata blijven?

Meest recent

‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

15
15
'Ajax plant gigantische stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

22
22
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

107
107
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

41
41
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

41
41
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

81
81
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

71
71
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

31
31
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

51
51
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

286
286
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

51
51
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

171
171
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

232
232
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

63
63
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

165
165
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

254
254
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

186
186
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

376
376
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

239
239
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

234
234
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

278
278
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

419
419
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

273
273
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

72
72

Meer sportnieuws