'Verrassende contractverlenging in de maak bij Anderlecht'

door
'Verrassende contractverlenging in de maak bij Anderlecht'

Anderlecht ging deze zomer reeds gericht te werk op de transfermarkt, maar toch lijkt het huiswerk van de Brusselaars nog niet volledig af. Zo ligt er naast de komst van een nieuwe centrale verdediger, met Simon Falette als toptarget, ook nog het dossier van een nieuwe spits op tafel. 

Paars-Wit had naar verluidt namelijk een oogje laten vallen op Tolu Arokodare, een rijzige Nigeriaan die momenteel met de ogen dicht scoort voor het Letse Valmiera. Het 19-jarige speerpunt zelf beweegt hemel en aarde om naar Anderlecht te komen, maar zijn club laat hem voorlopig niet gaan. Bovendien weet La Dernière Heure dat Manchester City-huurling Lukas Nmecha beantwoordt aan de verwachtingen, waardoor de komst van Arokodare niet meer primeert. 

UPDATE 16u05 
Een nieuwe spits lijkt dus geen prioriteit meer voor Anderlecht, dat met behalve Nmecha tevens Landry Dimata en Antoine Colassin in principe over voldoende opties beschikt. Toch zou er wel eens nog versterking kunnen bijkomen in het offensieve compartiment, zij het dan vanuit de eigen rangen. Bronnen dicht bij het dossier laten immers weten dat Mohammed Dauda klaargestoomd wordt voor een nieuwe kans. 

UPDATE 18/09
Ook SportsWorldGhana meldt nu dat Dauda een nieuwe kans zou krijgen bij Anderlecht. Vincent Kompant zou gevraagd hebben om de spits aan boord te houden als er geen afdoende aanbieding zou binnenkomen. Het medium gaat zelfs nog een stap verder en stelt dat ze bij Anderlecht zelfs Dauda een nieuw contract zouden kunnen voorschotelen. De huidige overeenkomst van de 22-jarige loopt nog door tot de zomer van 2021, maar zou met twee jaar verlengd kunnen worden.

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Moet Anderlecht hem aan boord houden?

Meest recent

Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

91
91
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

9
9
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

23
23
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

22
22
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

165
165
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

33
33
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

45
45
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

38
38
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

162
162
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

233
233
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

182
182
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

179
179
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

67
67
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

147
147
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

279
279
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

270
270
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

114
114
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

336
336
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

144
144
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

206
206
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

447
447
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

502
502
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

106
106

Meer sportnieuws