'Verrassende contractverlenging in de maak bij Anderlecht'

door
'Verrassende contractverlenging in de maak bij Anderlecht'

Anderlecht ging deze zomer reeds gericht te werk op de transfermarkt, maar toch lijkt het huiswerk van de Brusselaars nog niet volledig af. Zo ligt er naast de komst van een nieuwe centrale verdediger, met Simon Falette als toptarget, ook nog het dossier van een nieuwe spits op tafel. 

Paars-Wit had naar verluidt namelijk een oogje laten vallen op Tolu Arokodare, een rijzige Nigeriaan die momenteel met de ogen dicht scoort voor het Letse Valmiera. Het 19-jarige speerpunt zelf beweegt hemel en aarde om naar Anderlecht te komen, maar zijn club laat hem voorlopig niet gaan. Bovendien weet La Dernière Heure dat Manchester City-huurling Lukas Nmecha beantwoordt aan de verwachtingen, waardoor de komst van Arokodare niet meer primeert. 

UPDATE 16u05 
Een nieuwe spits lijkt dus geen prioriteit meer voor Anderlecht, dat met behalve Nmecha tevens Landry Dimata en Antoine Colassin in principe over voldoende opties beschikt. Toch zou er wel eens nog versterking kunnen bijkomen in het offensieve compartiment, zij het dan vanuit de eigen rangen. Bronnen dicht bij het dossier laten immers weten dat Mohammed Dauda klaargestoomd wordt voor een nieuwe kans. 

UPDATE 18/09
Ook SportsWorldGhana meldt nu dat Dauda een nieuwe kans zou krijgen bij Anderlecht. Vincent Kompant zou gevraagd hebben om de spits aan boord te houden als er geen afdoende aanbieding zou binnenkomen. Het medium gaat zelfs nog een stap verder en stelt dat ze bij Anderlecht zelfs Dauda een nieuw contract zouden kunnen voorschotelen. De huidige overeenkomst van de 22-jarige loopt nog door tot de zomer van 2021, maar zou met twee jaar verlengd kunnen worden.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Moet Anderlecht hem aan boord houden?

Meest recent

'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

22
22
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

47
47
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

139
139
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

100
100
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

41
41
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

210
210
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

265
265
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

302
302
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

74
74
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

399
399
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

332
332
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

433
433
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

208
208
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

99
99
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

203
203
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

76
76
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

407
407
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

619
619
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

92
92
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

305
305
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

252
252
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

543
543
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

471
471
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

749
749

Meer sportnieuws