'Bale zet nieuwe stap richting terugkeer bij Tottenham'

115 stemmen
'Bale zet nieuwe stap richting terugkeer bij Tottenham'

Gareth Bale kwam de voorbije maanden nog maar zelden in het nieuws omwille van zijn voetbalkwaliteiten. De Welshman komt immers amper nog aan de bak bij Real Madrid, waar hij volledig uit de gratie gevallen is bij Zinedine Zidane. Real wil deze zomer dan ook graag van hem af, maar Bale staat niet te trappelen om zijn lucratieve contract in te leveren.

Maar nu lonkt er mogelijk alsnog een transfer voor Bale. Volgens The Athletic maakt Tottenham er immers werk van om hem terug te halen. Een akkoord is er nog op geen enkel niveau, maar de gesprekken zouden wel aan de gang zijn. Bovendien zou Bale zelf de transfer ook wel zien zitten.

Bale was uiteraard van 2007 tot 2013 al actief bij Tottenham en de Spurs hebben dan ook nog een speciaal plaatsje in zijn hart. Het financiële plaatje zal wellicht het grootste potentiële struikelblok vormen. Er liggen echter een aantal opties op tafel. The Guardian heeft het over een mogelijke huurdeal waarbij Real nog een groot deel van het loon van Bale zou betalen, terwijl The Telegraph dan weer spreekt over een ruildeal waarbij Dele Alli de omgekeerde beweging zou maken. 

UPDATE 17/09

De transfer van Bale zou intussen zo goed als helemaal in kannen en kruiken zijn. Volgens de Daily Mail hebben alle partijen woensdagavond een akkoord bereikt hebben over de transfer. De Welshman zou uiteindelijk voor één jaar terugkeren naar Tottenham. Daar zou hij 14 miljoen euro gaan verdienen, al zal Real nog een deel van die som ophoesten. Andere spelers worden er niet in de deal betrokken worden. Er zouden enkel nog een paar details uitgeklaard moeten worden, daarna kan de deal ook officieel aangekondigd worden.

UPDATE 18/09
De afronding van de transfer van Bale is alweer een stapje dichter. Volgens EFE legde de Welshman donderdag al samen met Sergio Reguilon zijn medische testen af in Valdebebas, het trainingscentrum van Real. Daardoor staat het licht helemaal op groen voor een terugkeer. Volgens de BBC zullen de twee vrijdag het vliegtuig naar Londen nemen, waar de transfer snel helemaal geofficialiseerd moet worden.

Zal Bale bij Tottenham weer zijn beste niveau halen?

Meest recent

Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

0
0
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

68
68
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

21
21
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

35
35
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

156
156
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

63
63
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

248
248
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

170
170
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

57
57
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

54
54
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

424
424
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

57
57
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

156
156
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

249
249
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

59
59
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

147
147
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

265
265
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

42
42
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

61
61
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

74
74
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

123
123
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

107
107
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

38
38
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

233
233
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

217
217

Meer sportnieuws