'Bale zet nieuwe stap richting terugkeer bij Tottenham'

115 stemmen
'Bale zet nieuwe stap richting terugkeer bij Tottenham'

Gareth Bale kwam de voorbije maanden nog maar zelden in het nieuws omwille van zijn voetbalkwaliteiten. De Welshman komt immers amper nog aan de bak bij Real Madrid, waar hij volledig uit de gratie gevallen is bij Zinedine Zidane. Real wil deze zomer dan ook graag van hem af, maar Bale staat niet te trappelen om zijn lucratieve contract in te leveren.

Maar nu lonkt er mogelijk alsnog een transfer voor Bale. Volgens The Athletic maakt Tottenham er immers werk van om hem terug te halen. Een akkoord is er nog op geen enkel niveau, maar de gesprekken zouden wel aan de gang zijn. Bovendien zou Bale zelf de transfer ook wel zien zitten.

Bale was uiteraard van 2007 tot 2013 al actief bij Tottenham en de Spurs hebben dan ook nog een speciaal plaatsje in zijn hart. Het financiële plaatje zal wellicht het grootste potentiële struikelblok vormen. Er liggen echter een aantal opties op tafel. The Guardian heeft het over een mogelijke huurdeal waarbij Real nog een groot deel van het loon van Bale zou betalen, terwijl The Telegraph dan weer spreekt over een ruildeal waarbij Dele Alli de omgekeerde beweging zou maken. 

UPDATE 17/09

De transfer van Bale zou intussen zo goed als helemaal in kannen en kruiken zijn. Volgens de Daily Mail hebben alle partijen woensdagavond een akkoord bereikt hebben over de transfer. De Welshman zou uiteindelijk voor één jaar terugkeren naar Tottenham. Daar zou hij 14 miljoen euro gaan verdienen, al zal Real nog een deel van die som ophoesten. Andere spelers worden er niet in de deal betrokken worden. Er zouden enkel nog een paar details uitgeklaard moeten worden, daarna kan de deal ook officieel aangekondigd worden.

UPDATE 18/09
De afronding van de transfer van Bale is alweer een stapje dichter. Volgens EFE legde de Welshman donderdag al samen met Sergio Reguilon zijn medische testen af in Valdebebas, het trainingscentrum van Real. Daardoor staat het licht helemaal op groen voor een terugkeer. Volgens de BBC zullen de twee vrijdag het vliegtuig naar Londen nemen, waar de transfer snel helemaal geofficialiseerd moet worden.

Zal Bale bij Tottenham weer zijn beste niveau halen?

Meest recent

Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

81
81
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

144
144
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

66
66
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

247
247
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

53
53
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

92
92
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

130
130
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

453
453
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

34
34
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

89
89
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

257
257
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

168
168
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

133
133
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

101
101
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

173
173
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

452
452
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

84
84
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

481
481
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

107
107
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

344
344
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

539
539
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

492
492
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

584
584

Meer sportnieuws