Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

62
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

Genoeg gesproken over trainersontslagen, tijd om de aandacht terug op de groene mat te richten. Ook op speeldag zes van de Jupiler Pro League staan er daar dit weekend namelijk weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de topper tussen Charleroi en Beerschot. Een confrontatie tussen de nummers één en twee in het klassement zowaar, iets wat voor het seizoen niemand had durven voorspellen. De meest solide defensie tegen de doeltreffendste aanval ook, wat het extra lastig maakt om een correcte inschatting te maken. Wij leggen onze eieren echter in het mandje van de thuisploeg en gokken op een zoveelste zege zonder tegengoal voor de Zebra's, wat dan 2,95x onze inzet oplevert.



Op zaterdag richten we onze aandacht op het iets minder geladen duel tussen KV Oostende en OH Leuven. De Kustboys slikten tot dusver al 14 gele kartonnen, waarmee het samen met Cercle Brugge enkel KV Mechelen moet laten voorgaan. De promovendus vloog daarentegen nog maar zes keer in het boekje en mogen zich zo na Moeskroen – dat wel al driemaal rood kreeg – het fairste elftal van het land noemen. Wij rekenen dan ook op meer kaarten voor KVO, wat 2,25x ons inleggeld waard is.

Later op de avond krijgt datzelfde Moeskroen het bezoek van AA Gent, dat ondanks een vrij matige prestatie zopas vertrouwen tankte in de voorronde van de Champions League. Tekenend daarbij was het strafschopdoelpunt van Roman Yaremchuk, die zonder veel overtuiging alsnog de touwen vond. Verlost van het juk van Laszlo Bölöni is het nu misschien dan ook tijd voor zijn eerste competitietreffer? Indien de Oekraïner op Le Canonnier slaagt in die missie, rekenen wij ons alvast 2,60x onze bet rijker.



Op zondag krijgen we nóg een onverwachte topper voorgeschoteld, met derde in de stand Standard tegen het één plaats lager gerangschikte KV Kortrijk. Een match die toch weinig spektakelwaarde lijkt te hebben, vermits ze allebei noch vlot scoren noch veel goals slikken. De recente overwinningen tegen bescheiden tegenstanders als respectievelijk Bala Town (2-0) en Moeskroen (3-0) ten spijt, gaan wij er dus vanuit dat de netten maximaal één keer trillen. In dat geval vermenigvuldigt onze inzet maal 4,35x.

Tot slot zakken we af richting KRC Genk, waar KV Mechelen de eerste opdracht wordt voor interim-trainer Domenico Olivieri. Afwachten of het ontslag van Hannes Wolf het beoogde shockeffect heeft, al kan ook Wouter Vrancken de punten best gebruiken. Beide teams hielden nog maar slechts één keer de nul, terwijl Malinwa in de voorbije twee duels tot overmaat van ramp zelf niet raak wist te treffen. Als het slot nu ook in de Luminus Arena eindelijk eens op de deur blijft, brengt dat 2,70x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een potige partij aan de kust, een scorende Yaremchuk in Henegouwen en niet meer dan één doelpunt op Sclessin, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal iets meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

Zullen Genk en Gent winnen na de trainersontslagen?

Meest recent

Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

5
5
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

22
22
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

21
21
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

122
122
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

78
78
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

209
209
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

14
14
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

329
329
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

190
190
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

249
249
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

295
295
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

400
400
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

507
507
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

441
441
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

439
439
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

70
70
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

72
72
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

91
91
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

206
206
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

86
86
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

204
204
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

151
151
Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver, maar de competitie ligt nu drie weken stil voor een ...

189
189
Bizarre beelden: pletwals rijdt op ex-Engelse international

Vanuit Thailand komen zotte beelden overgewaaid. In de hoogste klasse werd ex-Engelse international ...

26
26
TRANSFERUURTJE: ‘Club vreest vertrek, Anderlecht grijpt in’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

533
533

Meer sportnieuws