Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

door
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

Genoeg gesproken over trainersontslagen, tijd om de aandacht terug op de groene mat te richten. Ook op speeldag zes van de Jupiler Pro League staan er daar dit weekend namelijk weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de topper tussen Charleroi en Beerschot. Een confrontatie tussen de nummers één en twee in het klassement zowaar, iets wat voor het seizoen niemand had durven voorspellen. De meest solide defensie tegen de doeltreffendste aanval ook, wat het extra lastig maakt om een correcte inschatting te maken. Wij leggen onze eieren echter in het mandje van de thuisploeg en gokken op een zoveelste zege zonder tegengoal voor de Zebra's, wat dan 2,95x onze inzet oplevert.



Op zaterdag richten we onze aandacht op het iets minder geladen duel tussen KV Oostende en OH Leuven. De Kustboys slikten tot dusver al 14 gele kartonnen, waarmee het samen met Cercle Brugge enkel KV Mechelen moet laten voorgaan. De promovendus vloog daarentegen nog maar zes keer in het boekje en mogen zich zo na Moeskroen – dat wel al driemaal rood kreeg – het fairste elftal van het land noemen. Wij rekenen dan ook op meer kaarten voor KVO, wat 2,25x ons inleggeld waard is.

Later op de avond krijgt datzelfde Moeskroen het bezoek van AA Gent, dat ondanks een vrij matige prestatie zopas vertrouwen tankte in de voorronde van de Champions League. Tekenend daarbij was het strafschopdoelpunt van Roman Yaremchuk, die zonder veel overtuiging alsnog de touwen vond. Verlost van het juk van Laszlo Bölöni is het nu misschien dan ook tijd voor zijn eerste competitietreffer? Indien de Oekraïner op Le Canonnier slaagt in die missie, rekenen wij ons alvast 2,60x onze bet rijker.



Op zondag krijgen we nóg een onverwachte topper voorgeschoteld, met derde in de stand Standard tegen het één plaats lager gerangschikte KV Kortrijk. Een match die toch weinig spektakelwaarde lijkt te hebben, vermits ze allebei noch vlot scoren noch veel goals slikken. De recente overwinningen tegen bescheiden tegenstanders als respectievelijk Bala Town (2-0) en Moeskroen (3-0) ten spijt, gaan wij er dus vanuit dat de netten maximaal één keer trillen. In dat geval vermenigvuldigt onze inzet maal 4,35x.

Tot slot zakken we af richting KRC Genk, waar KV Mechelen de eerste opdracht wordt voor interim-trainer Domenico Olivieri. Afwachten of het ontslag van Hannes Wolf het beoogde shockeffect heeft, al kan ook Wouter Vrancken de punten best gebruiken. Beide teams hielden nog maar slechts één keer de nul, terwijl Malinwa in de voorbije twee duels tot overmaat van ramp zelf niet raak wist te treffen. Als het slot nu ook in de Luminus Arena eindelijk eens op de deur blijft, brengt dat 2,70x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een potige partij aan de kust, een scorende Yaremchuk in Henegouwen en niet meer dan één doelpunt op Sclessin, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal iets meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Zullen Genk en Gent winnen na de trainersontslagen?

Meest recent

Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

1
1
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

4
4
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

136
136
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

94
94
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

92
92
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

282
282
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

233
233
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

232
232
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

395
395
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

477
477
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

247
247
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

214
214
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

277
277
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

144
144
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

297
297
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

73
73
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

211
211
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

369
369
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

289
289
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

316
316
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

307
307
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

400
400
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

363
363
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

64
64

Meer sportnieuws