Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

door
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

Genoeg gesproken over trainersontslagen, tijd om de aandacht terug op de groene mat te richten. Ook op speeldag zes van de Jupiler Pro League staan er daar dit weekend namelijk weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de topper tussen Charleroi en Beerschot. Een confrontatie tussen de nummers één en twee in het klassement zowaar, iets wat voor het seizoen niemand had durven voorspellen. De meest solide defensie tegen de doeltreffendste aanval ook, wat het extra lastig maakt om een correcte inschatting te maken. Wij leggen onze eieren echter in het mandje van de thuisploeg en gokken op een zoveelste zege zonder tegengoal voor de Zebra's, wat dan 2,95x onze inzet oplevert.



Op zaterdag richten we onze aandacht op het iets minder geladen duel tussen KV Oostende en OH Leuven. De Kustboys slikten tot dusver al 14 gele kartonnen, waarmee het samen met Cercle Brugge enkel KV Mechelen moet laten voorgaan. De promovendus vloog daarentegen nog maar zes keer in het boekje en mogen zich zo na Moeskroen – dat wel al driemaal rood kreeg – het fairste elftal van het land noemen. Wij rekenen dan ook op meer kaarten voor KVO, wat 2,25x ons inleggeld waard is.

Later op de avond krijgt datzelfde Moeskroen het bezoek van AA Gent, dat ondanks een vrij matige prestatie zopas vertrouwen tankte in de voorronde van de Champions League. Tekenend daarbij was het strafschopdoelpunt van Roman Yaremchuk, die zonder veel overtuiging alsnog de touwen vond. Verlost van het juk van Laszlo Bölöni is het nu misschien dan ook tijd voor zijn eerste competitietreffer? Indien de Oekraïner op Le Canonnier slaagt in die missie, rekenen wij ons alvast 2,60x onze bet rijker.



Op zondag krijgen we nóg een onverwachte topper voorgeschoteld, met derde in de stand Standard tegen het één plaats lager gerangschikte KV Kortrijk. Een match die toch weinig spektakelwaarde lijkt te hebben, vermits ze allebei noch vlot scoren noch veel goals slikken. De recente overwinningen tegen bescheiden tegenstanders als respectievelijk Bala Town (2-0) en Moeskroen (3-0) ten spijt, gaan wij er dus vanuit dat de netten maximaal één keer trillen. In dat geval vermenigvuldigt onze inzet maal 4,35x.

Tot slot zakken we af richting KRC Genk, waar KV Mechelen de eerste opdracht wordt voor interim-trainer Domenico Olivieri. Afwachten of het ontslag van Hannes Wolf het beoogde shockeffect heeft, al kan ook Wouter Vrancken de punten best gebruiken. Beide teams hielden nog maar slechts één keer de nul, terwijl Malinwa in de voorbije twee duels tot overmaat van ramp zelf niet raak wist te treffen. Als het slot nu ook in de Luminus Arena eindelijk eens op de deur blijft, brengt dat 2,70x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een potige partij aan de kust, een scorende Yaremchuk in Henegouwen en niet meer dan één doelpunt op Sclessin, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal iets meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Zullen Genk en Gent winnen na de trainersontslagen?

Meest recent

Wilmots haalt slag thuis: “Gouden transfer voor Standard"

Standard wil met Marc Wilmots & co de komende jaren weer aansluiting gaan vinden met de ...

3
3
Anderlecht hoopt: blijft De Cat hierdoor wél?

Bij RSC Anderlecht is Nathan De Cat samen met Thorgan Hazard veruit de beste speler van dit seizoen. ...

29
29
KRC Genk rekent 'zich rijk': Heymans als grote voorbeeld

KRC Genk is zeer goed begonnen aan de Europe Play-Offs. De Limburgers spelen zondag in eigen huis ...

12
12
'Saga Romelu Lukaku: Anderlecht mag wél dromen'

Het is dé grote droom van elke fan van RSC Anderlecht: Romelu Lukaku die in de zomer ...

43
43
'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

76
76
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

59
59
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

97
97
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

57
57
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

305
305
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

349
349
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

105
105
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

455
455
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

297
297
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

115
115
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

274
274
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

542
542
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

97
97
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

71
71
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

47
47
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

399
399
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

605
605
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

296
296
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

97
97
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

84
84
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

517
517

Meer sportnieuws