Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

door
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

Genoeg gesproken over trainersontslagen, tijd om de aandacht terug op de groene mat te richten. Ook op speeldag zes van de Jupiler Pro League staan er daar dit weekend namelijk weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de topper tussen Charleroi en Beerschot. Een confrontatie tussen de nummers één en twee in het klassement zowaar, iets wat voor het seizoen niemand had durven voorspellen. De meest solide defensie tegen de doeltreffendste aanval ook, wat het extra lastig maakt om een correcte inschatting te maken. Wij leggen onze eieren echter in het mandje van de thuisploeg en gokken op een zoveelste zege zonder tegengoal voor de Zebra's, wat dan 2,95x onze inzet oplevert.



Op zaterdag richten we onze aandacht op het iets minder geladen duel tussen KV Oostende en OH Leuven. De Kustboys slikten tot dusver al 14 gele kartonnen, waarmee het samen met Cercle Brugge enkel KV Mechelen moet laten voorgaan. De promovendus vloog daarentegen nog maar zes keer in het boekje en mogen zich zo na Moeskroen – dat wel al driemaal rood kreeg – het fairste elftal van het land noemen. Wij rekenen dan ook op meer kaarten voor KVO, wat 2,25x ons inleggeld waard is.

Later op de avond krijgt datzelfde Moeskroen het bezoek van AA Gent, dat ondanks een vrij matige prestatie zopas vertrouwen tankte in de voorronde van de Champions League. Tekenend daarbij was het strafschopdoelpunt van Roman Yaremchuk, die zonder veel overtuiging alsnog de touwen vond. Verlost van het juk van Laszlo Bölöni is het nu misschien dan ook tijd voor zijn eerste competitietreffer? Indien de Oekraïner op Le Canonnier slaagt in die missie, rekenen wij ons alvast 2,60x onze bet rijker.



Op zondag krijgen we nóg een onverwachte topper voorgeschoteld, met derde in de stand Standard tegen het één plaats lager gerangschikte KV Kortrijk. Een match die toch weinig spektakelwaarde lijkt te hebben, vermits ze allebei noch vlot scoren noch veel goals slikken. De recente overwinningen tegen bescheiden tegenstanders als respectievelijk Bala Town (2-0) en Moeskroen (3-0) ten spijt, gaan wij er dus vanuit dat de netten maximaal één keer trillen. In dat geval vermenigvuldigt onze inzet maal 4,35x.

Tot slot zakken we af richting KRC Genk, waar KV Mechelen de eerste opdracht wordt voor interim-trainer Domenico Olivieri. Afwachten of het ontslag van Hannes Wolf het beoogde shockeffect heeft, al kan ook Wouter Vrancken de punten best gebruiken. Beide teams hielden nog maar slechts één keer de nul, terwijl Malinwa in de voorbije twee duels tot overmaat van ramp zelf niet raak wist te treffen. Als het slot nu ook in de Luminus Arena eindelijk eens op de deur blijft, brengt dat 2,70x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een potige partij aan de kust, een scorende Yaremchuk in Henegouwen en niet meer dan één doelpunt op Sclessin, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal iets meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

Zullen Genk en Gent winnen na de trainersontslagen?

Meest recent

Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

139
139
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

19
19
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

59
59
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

189
189
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

80
80
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

39
39
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

150
150
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

164
164
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

312
312
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

300
300
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

217
217
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

142
142
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

62
62
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

66
66
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

576
576
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

211
211
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

299
299
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

234
234
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

334
334
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

45
45
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

282
282
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

308
308
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

174
174
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

42
42
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

248
248

Meer sportnieuws