Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

door
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 6!

Genoeg gesproken over trainersontslagen, tijd om de aandacht terug op de groene mat te richten. Ook op speeldag zes van de Jupiler Pro League staan er daar dit weekend namelijk weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de topper tussen Charleroi en Beerschot. Een confrontatie tussen de nummers één en twee in het klassement zowaar, iets wat voor het seizoen niemand had durven voorspellen. De meest solide defensie tegen de doeltreffendste aanval ook, wat het extra lastig maakt om een correcte inschatting te maken. Wij leggen onze eieren echter in het mandje van de thuisploeg en gokken op een zoveelste zege zonder tegengoal voor de Zebra's, wat dan 2,95x onze inzet oplevert.



Op zaterdag richten we onze aandacht op het iets minder geladen duel tussen KV Oostende en OH Leuven. De Kustboys slikten tot dusver al 14 gele kartonnen, waarmee het samen met Cercle Brugge enkel KV Mechelen moet laten voorgaan. De promovendus vloog daarentegen nog maar zes keer in het boekje en mogen zich zo na Moeskroen – dat wel al driemaal rood kreeg – het fairste elftal van het land noemen. Wij rekenen dan ook op meer kaarten voor KVO, wat 2,25x ons inleggeld waard is.

Later op de avond krijgt datzelfde Moeskroen het bezoek van AA Gent, dat ondanks een vrij matige prestatie zopas vertrouwen tankte in de voorronde van de Champions League. Tekenend daarbij was het strafschopdoelpunt van Roman Yaremchuk, die zonder veel overtuiging alsnog de touwen vond. Verlost van het juk van Laszlo Bölöni is het nu misschien dan ook tijd voor zijn eerste competitietreffer? Indien de Oekraïner op Le Canonnier slaagt in die missie, rekenen wij ons alvast 2,60x onze bet rijker.



Op zondag krijgen we nóg een onverwachte topper voorgeschoteld, met derde in de stand Standard tegen het één plaats lager gerangschikte KV Kortrijk. Een match die toch weinig spektakelwaarde lijkt te hebben, vermits ze allebei noch vlot scoren noch veel goals slikken. De recente overwinningen tegen bescheiden tegenstanders als respectievelijk Bala Town (2-0) en Moeskroen (3-0) ten spijt, gaan wij er dus vanuit dat de netten maximaal één keer trillen. In dat geval vermenigvuldigt onze inzet maal 4,35x.

Tot slot zakken we af richting KRC Genk, waar KV Mechelen de eerste opdracht wordt voor interim-trainer Domenico Olivieri. Afwachten of het ontslag van Hannes Wolf het beoogde shockeffect heeft, al kan ook Wouter Vrancken de punten best gebruiken. Beide teams hielden nog maar slechts één keer de nul, terwijl Malinwa in de voorbije twee duels tot overmaat van ramp zelf niet raak wist te treffen. Als het slot nu ook in de Luminus Arena eindelijk eens op de deur blijft, brengt dat 2,70x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een potige partij aan de kust, een scorende Yaremchuk in Henegouwen en niet meer dan één doelpunt op Sclessin, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal iets meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

Zullen Genk en Gent winnen na de trainersontslagen?

Meest recent

Loting WK: Rode Duivels ontlopen rampzalige groep

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

2
2
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

0
0
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

20
20
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

29
29
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

61
61
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

295
295
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

170
170
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

131
131
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

201
201
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

329
329
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

106
106
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

300
300
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

66
66
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

197
197
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

437
437
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

157
157
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

282
282
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

141
141
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

207
207
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

110
110
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

1213
1213
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

106
106
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

374
374
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

366
366

Meer sportnieuws