Lyon-voorzitter haalt berichten over Depay en Barça helemaal onderuit

179
Lyon-voorzitter haalt berichten over Depay en Barça helemaal onderuit

FC Barcelona lijkt zijn eerste grote aanwinst onder Ronald Koeman beet te hebben. Volgens De Telegraaf zijn Barça en Olympique Lyon er namelijk helemaal uit wat betreft de transfer van Memphis Depay. Naar alle waarschijnlijkheid wordt de aanvaller later deze week nog gepresenteerd bij zijn nieuwe club.

De Catalanen waren al een tijdje op zoek naar een nieuwe aanvaller, zeker omdat Luis Suarez normaal gezien deze transferperiode nog vertrekt. Lautaro Martinez was het droomdoelwit, maar de Argentijn van Internazionale bleek financieel onhaalbaar. Koeman had zijn zinnen echter al een tijdje op Depay gezet. De twee werkten immers al uitstekend samen bij de Nederlandse nationale ploeg. Als bondscoach slaagde Koeman erin om het beste te halen uit het jeugdproduct van PSV.

Bovendien had de aanvaller bij Olympique Lyon, waar hij zijn carrière ging herlanceren na een mislukt avontuur bij Manchester United, de voorbije jaren mooie dingen laten zien. Zijn contract in Frankrijk loopt na dit seizoen echter af en dus is de transfersom beperkt. Barça zou volgens De Telegraaf zo'n 25 miljoen euro direct overmaken en na het seizoen nog eens 5 miljoen. Daar kunnen ook nog eens 2 miljoen euro aan bonussen bij komen.

UPDATE 21u45
De Nederlandse berichtgeving wordt nu echter volledig onderuitgehaald door Jean-Michel Aulas, voorzitter van Olympique Lyon. Hij ontkent duidelijk dat er een akkoord is met Barça over de transfer van Depay. "De voorzitter van Barça heeft me zondag nog verteld dat de club zwaar lijdt onder de coronacrisis en dat de club geen mogelijkheid heeft om een bod uit te brengen", schrijft hij op Twitter. Sommige media opperen wel dat dat niet noodzakelijk betekent dat bovenstaand bericht fout is, maar enkel dat Barça eerst Luis Suarez moet verkopen voor het dat bod effectief kan neerleggen.


LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Denk je dat Depay nog naar Barcelona zal trekken?

Meest recent

Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

3
3
Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

14
14
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

82
82
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

130
130
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

119
119
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

109
109
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

61
61
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

154
154
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

141
141
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

189
189
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

95
95
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

103
103
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

201
201
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

139
139
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

230
230
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

333
333
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

94
94
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

459
459
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

605
605
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

215
215
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

140
140
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

148
148

Meer sportnieuws