'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

1024 stemmen
'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

Eindelijk. Hij heeft er lang op moeten wachten, maar de kop is eraf voor Michael Krmencik bij Club Brugge. De 27-jarige Tsjech tekende tegen Waasland-Beveren voor zijn eerste treffer bij Blauw-Zwart en hoopt nu zijn status als dure miskoop van zich af te schudden.


Zes miljoen telde Club in januari naar verluidt neer om de spits weg te plukken uit zijn thuisland, maar sindsdien slaagde hij er maar niet in om zijn draai te vinden in Jan Breydel. Een terugkeer naar Tsjechië leek dan ook reeds in de maak, zeker omdat er daar nog steeds interesse in hem was. "Mijn zaakwaarnemer bracht me van de aanbiedingen op de hoogte", erkent Krmencik in gesprek met het plaatselijke iSport de mogelijkheid om deze zomer al snel terug huiswaarts te keren. "Maar ik ben een van de duurste aankopen ooit in de geschiedenis van de club. Ik dacht er nooit aan om te vertrekken. Ik wil hier blijven en vechten voor mijn plaats."

Nu zijn eerste doelpunt eindelijk tegen de touwen hangt, hoopt hij dan ook meer minuten te krijgen. Al benadrukt Krmencik wel dat de keuze bij Philippe Clement ligt, die zijn speerpunt al vaak loofde om zijn harde werk. Ook bij zijn ploegmaats ligt hij duidelijk goed in de groep, zo blijkt uit de manier waarop zijn treffer werd gevierd. "Ze hebben me altijd ingeprent dat ik mijn vertrouwen niet mocht verliezen. Ze weten dat ik gemakkelijk scoor op training en wisten dat die goal vroeg of laat ook wel eens in een wedstrijd zou vallen", aldus Krmencik, die ondanks alle kritiek aan zijn adres tevens de positieve houding van de Brugse fans de lucht in prijst.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Denkt u dat Krmencik nog zal slagen bij Club Brugge?

Meest recent

Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

14
14
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

10
10
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

47
47
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

408
408
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

173
173
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

77
77
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

672
672
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

153
153
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

59
59
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

477
477
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

170
170
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

410
410
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

213
213
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

253
253
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1039
1039
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

552
552
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

312
312
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

281
281
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

139
139
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

161
161
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

629
629
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

314
314
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

100
100
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

243
243
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

127
127

Meer sportnieuws