'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

1024 stemmen
'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

Eindelijk. Hij heeft er lang op moeten wachten, maar de kop is eraf voor Michael Krmencik bij Club Brugge. De 27-jarige Tsjech tekende tegen Waasland-Beveren voor zijn eerste treffer bij Blauw-Zwart en hoopt nu zijn status als dure miskoop van zich af te schudden.


Zes miljoen telde Club in januari naar verluidt neer om de spits weg te plukken uit zijn thuisland, maar sindsdien slaagde hij er maar niet in om zijn draai te vinden in Jan Breydel. Een terugkeer naar Tsjechië leek dan ook reeds in de maak, zeker omdat er daar nog steeds interesse in hem was. "Mijn zaakwaarnemer bracht me van de aanbiedingen op de hoogte", erkent Krmencik in gesprek met het plaatselijke iSport de mogelijkheid om deze zomer al snel terug huiswaarts te keren. "Maar ik ben een van de duurste aankopen ooit in de geschiedenis van de club. Ik dacht er nooit aan om te vertrekken. Ik wil hier blijven en vechten voor mijn plaats."

Nu zijn eerste doelpunt eindelijk tegen de touwen hangt, hoopt hij dan ook meer minuten te krijgen. Al benadrukt Krmencik wel dat de keuze bij Philippe Clement ligt, die zijn speerpunt al vaak loofde om zijn harde werk. Ook bij zijn ploegmaats ligt hij duidelijk goed in de groep, zo blijkt uit de manier waarop zijn treffer werd gevierd. "Ze hebben me altijd ingeprent dat ik mijn vertrouwen niet mocht verliezen. Ze weten dat ik gemakkelijk scoor op training en wisten dat die goal vroeg of laat ook wel eens in een wedstrijd zou vallen", aldus Krmencik, die ondanks alle kritiek aan zijn adres tevens de positieve houding van de Brugse fans de lucht in prijst.

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Denkt u dat Krmencik nog zal slagen bij Club Brugge?

Meest recent

'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

3
3
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

11
11
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

48
48
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

35
35
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

147
147
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

157
157
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

52
52
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

247
247
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

27
27
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

399
399
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

282
282
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

326
326
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

131
131
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

61
61
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

112
112
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

94
94
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

45
45
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

205
205
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

250
250
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

129
129
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

77
77
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

759
759
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

519
519
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

274
274
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

305
305

Meer sportnieuws