'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

1024 stemmen
'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

Eindelijk. Hij heeft er lang op moeten wachten, maar de kop is eraf voor Michael Krmencik bij Club Brugge. De 27-jarige Tsjech tekende tegen Waasland-Beveren voor zijn eerste treffer bij Blauw-Zwart en hoopt nu zijn status als dure miskoop van zich af te schudden.


Zes miljoen telde Club in januari naar verluidt neer om de spits weg te plukken uit zijn thuisland, maar sindsdien slaagde hij er maar niet in om zijn draai te vinden in Jan Breydel. Een terugkeer naar Tsjechië leek dan ook reeds in de maak, zeker omdat er daar nog steeds interesse in hem was. "Mijn zaakwaarnemer bracht me van de aanbiedingen op de hoogte", erkent Krmencik in gesprek met het plaatselijke iSport de mogelijkheid om deze zomer al snel terug huiswaarts te keren. "Maar ik ben een van de duurste aankopen ooit in de geschiedenis van de club. Ik dacht er nooit aan om te vertrekken. Ik wil hier blijven en vechten voor mijn plaats."

Nu zijn eerste doelpunt eindelijk tegen de touwen hangt, hoopt hij dan ook meer minuten te krijgen. Al benadrukt Krmencik wel dat de keuze bij Philippe Clement ligt, die zijn speerpunt al vaak loofde om zijn harde werk. Ook bij zijn ploegmaats ligt hij duidelijk goed in de groep, zo blijkt uit de manier waarop zijn treffer werd gevierd. "Ze hebben me altijd ingeprent dat ik mijn vertrouwen niet mocht verliezen. Ze weten dat ik gemakkelijk scoor op training en wisten dat die goal vroeg of laat ook wel eens in een wedstrijd zou vallen", aldus Krmencik, die ondanks alle kritiek aan zijn adres tevens de positieve houding van de Brugse fans de lucht in prijst.

LEES OOK: 'Anderlecht stoomt door: miljoenenbod op flankaanvaller'

Denkt u dat Krmencik nog zal slagen bij Club Brugge?

Meest recent

Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

19
19
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

74
74
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

75
75
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

290
290
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

64
64
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

103
103
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

383
383
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

198
198
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

364
364
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

90
90
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

506
506
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

989
989
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

77
77
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

295
295
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

127
127
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

308
308
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

201
201
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

320
320
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

486
486
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

906
906
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

291
291
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

206
206
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

595
595
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

519
519
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

118
118

Meer sportnieuws