'Club Brugge kent vraagprijs Dost, Tottenham drukt door'

579
'Club Brugge kent vraagprijs Dost, Tottenham drukt door'

Michael Krmencik opende zaterdag eindelijk zijn rekening voor Club Brugge, terwijl tiener Youssouph Badji wel eens een van de revelaties van dit seizoen kan worden. Toch blijft Blauw-Zwart op zoek naar een nieuwe goalgetter. Waarbij de pijlen op verschillende namen gericht zijn.


Zo werd de landskampioen recent nog gelinkt aan Bas Dost, al werden in dat dossier weinig vorderingen gemaakt vanwege de hoge vraagprijs. Mogelijk kan Club echter nog een nieuwe poging ondernemen voor de boomlange spits van Eintracht Frankfurt, al zal Vincent Mannaert dan wel kort op de bal moeten spelen. Volgens diverse Turkse media is de Nederlander namelijk op weg naar Fenerbahçe, dat de Duitser zou hebben overtuigd de spits op huurbasis te laten gaan.
UPDATE 15/09
Blauw-Zwart lijkt het dossier van Dost definitief te mogen opbergen. Volgens The Daily Mail wil Tottenham Hotspur de Nederlander immers overnemen van Frankfurt. Momenteel zou de Londense club zelfs een bod aan het voorbereiden zijn. Coach José Mourinho zou in Dost alvast een ideale stand-in voor Harry Kane zien en ook de speler zelf lijkt open te staan voor een overgang naar de Spurs. Tottenham zou bereid zijn om aan de vraagprijs te voldoen, waardoor Club quasi kansloos lijkt in dit dossier.
UPDATE 15/09 15u44
Volgens MailSport zal Tottenham zonder problemen de vraagprijs voor Bas Dost neerleggen bij Eintracht Frankfurt. De Nederlandse spits zou volgens de Engelse krant ongeveer zes miljoen euro moeten kosten, wat ongetwijfeld een habbekrats is voor de steenrijke Engelse topclub. Verder zou José Mourinho in Dost dé ideale doublure zien van Harry Kane. Als Club Brugge nog geïnteresseerd is in de diensten van de boomlange spits, zal het zich moeten reppen. 

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Mag Club Brugge de komst van Dost definitief opbergen?

Meest recent

STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

0
0
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

6
6
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

79
79
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

23
23
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

76
76
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

72
72
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

299
299
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

142
142
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

136
136
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

86
86
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

299
299
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

148
148
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

293
293
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

202
202
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

180
180
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

158
158
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

122
122
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

218
218
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

296
296
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

96
96
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

132
132
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

113
113
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

28
28

Meer sportnieuws