'Club Brugge kent vraagprijs Dost, Tottenham drukt door'

579 stemmen
'Club Brugge kent vraagprijs Dost, Tottenham drukt door'

Michael Krmencik opende zaterdag eindelijk zijn rekening voor Club Brugge, terwijl tiener Youssouph Badji wel eens een van de revelaties van dit seizoen kan worden. Toch blijft Blauw-Zwart op zoek naar een nieuwe goalgetter. Waarbij de pijlen op verschillende namen gericht zijn.


Zo werd de landskampioen recent nog gelinkt aan Bas Dost, al werden in dat dossier weinig vorderingen gemaakt vanwege de hoge vraagprijs. Mogelijk kan Club echter nog een nieuwe poging ondernemen voor de boomlange spits van Eintracht Frankfurt, al zal Vincent Mannaert dan wel kort op de bal moeten spelen. Volgens diverse Turkse media is de Nederlander namelijk op weg naar Fenerbahçe, dat de Duitser zou hebben overtuigd de spits op huurbasis te laten gaan.
UPDATE 15/09
Blauw-Zwart lijkt het dossier van Dost definitief te mogen opbergen. Volgens The Daily Mail wil Tottenham Hotspur de Nederlander immers overnemen van Frankfurt. Momenteel zou de Londense club zelfs een bod aan het voorbereiden zijn. Coach José Mourinho zou in Dost alvast een ideale stand-in voor Harry Kane zien en ook de speler zelf lijkt open te staan voor een overgang naar de Spurs. Tottenham zou bereid zijn om aan de vraagprijs te voldoen, waardoor Club quasi kansloos lijkt in dit dossier.
UPDATE 15/09 15u44
Volgens MailSport zal Tottenham zonder problemen de vraagprijs voor Bas Dost neerleggen bij Eintracht Frankfurt. De Nederlandse spits zou volgens de Engelse krant ongeveer zes miljoen euro moeten kosten, wat ongetwijfeld een habbekrats is voor de steenrijke Engelse topclub. Verder zou José Mourinho in Dost dé ideale doublure zien van Harry Kane. Als Club Brugge nog geïnteresseerd is in de diensten van de boomlange spits, zal het zich moeten reppen. 

LEES OOK: Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Mag Club Brugge de komst van Dost definitief opbergen?

Meest recent

'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

10
10
Henry zet Ronaldo na WK-opener op zijn plaats

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

16
16
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

39
39
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

661
661
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

41
41
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

131
131
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

238
238
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

20
20
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

40
40
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

257
257
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

134
134
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

336
336
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

255
255
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

428
428
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

438
438
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

248
248
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

76
76
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

105
105
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

187
187
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

63
63
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

71
71
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

539
539
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

129
129
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

188
188
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

191
191

Meer sportnieuws