KAA Gent tekent beroep aan tegen zware sanctie Ngadeu

door
KAA Gent tekent beroep aan tegen zware sanctie Ngadeu

KAA Gent stond gisteren in het middelpunt van de belangstelling nadat de Buffalo’s onverwacht afscheid namen van Laszlo Bölöni. Op sportief vlak loopt het dan ook voor geen meter in de Arteveldestad, en de ploeg van Wim De Decker kreeg vandaag een (nieuwe) opdoffer te verwerken.


Zo weet Het Nieuwsblad namelijk dat Michael Ngadeu een zware schorsing riskeert voor zijn uitsluiting tegen KAS Eupen. De centrale verdediger van de Buffalo’s raakte een kwartier voor het einde verwikkeld in een opstootje met Eupen-verdediger Amat, waarna Ngadeu na wat duw- en trekwerk een kopstoot uitdeelde.

Het Bondsparket heeft echter geen medelijden met de Kameroener. Bondsprocureur Verhaegen eist namelijk een schorsing van vier speeldagen (waarvan één voorwaardelijk) én een boete van 3.500 euro (waarvan 500 euro voorwaardelijk). Een loodzware straf dus voor Ngadeu en KAA Gent, die wel nog in beroep kan gaan tegen de beslissing.
UPDATE 14u50
KAA Gent aanvaardt de loodzware sanctie voor Michael Ngadeu niet. De Buffalo's bevestigen op hun clubwebsite dat ze in beroep gaan tegen de beslissing van het Bondsparket. Morgenochtend om 9u30 wordt de zaak opnieuw bepleit. Er wordt verwacht dat de straf voor Ngadeu enigszins wordt verminderd. 

LEES OOK: Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Terechte beslissing van KAA Gent?

Meest recent

Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

3
3
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

85
85
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

176
176
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

53
53
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

425
425
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

227
227
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

259
259
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

84
84
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

132
132
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

46
46
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

74
74
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

377
377
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

51
51
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

52
52
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

125
125
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

122
122
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

182
182
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

39
39
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

162
162
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

358
358
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

115
115
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

211
211
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

59
59
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

53
53
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

240
240

Meer sportnieuws