Drie Belgen loodsen Dortmund voorbij derdeklasser

door
Drie Belgen loodsen Dortmund voorbij derdeklasser

Borussia Dortmund opende vandaag zijn bekeravontuur tegen MSV Duisburg. De derdeklasser was echter geen partij voor de sterk spelende 'Borussen'. Het werd 0-5. 


Bij Borussia Dortmund stonden er met Axel Witsel, Thomas Meunier en Thorgan Hazard drie Belgen aan de aftrap. Na een kwartier kwamen de manschappen van Lucien Favre al op voorsprong in Duisburg. Jadon Sancho zette een terechte strafschop feilloos om. De ban was gebroken en amper een kwartier later schotelde Thorgan Hazard de 0-2 voor aan nieuwkomer Jude Bellingham. Het Engelse toptalent verdubbelde op die manier de voorsprong voor Dortmund.

Thorgan Hazard bekroonde zijn uitstekende eerste helft eigenhandig met een prachtig doelpunt. De Rode Duivel knalde een vrije trap heerlijk in de winkelhaak, en zag zijn ploeg met een uitstekende 0-3 voorsprong de rust ingaan. Op de koop toe zag thuisploeg Duisburg met Dominik Volkmert nog een speler uitgesloten worden. 

In de tweede helft gingen de Rode Duivels en Borussia Dortmund op hun elan verder. Axel Witsel devieerde een vrije trap van Reyna uitstekend in doel en zorgde voor de 0-4. Achteraf legde Marco Reus de 0-5 eindstand vast. Dortmund bekert zonder al te veel problemen verder. 
Scoreverloop:
0-1: Sancho (14')
0-2: Bellingham (30')
0-3: Hazard (39')
0-4: Witsel (50')
0-5: Reus (58')


LEES OOK: WK Clubs: Dortmund zit Ramos dwars, alle kwartfinales bekend

Trending:

Anderlecht baalt: eerste domper in de voorbereiding
Anderlecht baalt: eerste domper in de voorbereiding

Is Dortmund versterkt tegenover vorig seizoen?

Meest recent

Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

11
11
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

85
85
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

89
89
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

79
79
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

424
424
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

490
490
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

146
146
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

90
90
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

526
526
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

54
54
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1143
1143
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

340
340
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

936
936
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

364
364
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

621
621
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

520
520
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

223
223
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

82
82
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

669
669
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

675
675
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

297
297
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

336
336
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1394
1394
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

892
892
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

175
175

Meer sportnieuws