'Koeman botst op groot probleem bij Barça'

door
'Koeman botst op groot probleem bij Barça'

Ronald Koeman maakt al meteen zijn impact bij FC Barcelona. De Nederlander kreeg alvast de bijnaam 'Sergeant Koeman' en die lijkt hij allerminst gestolen te hebben.

Ronald Koeman liet bijvoorbeeld al vallen dat hij niet langer rekent op Luis Suarez, maar ook Sergio Busquets zou niet meer in de plannen voorkomen van de Nederlander. Beide spelers hadden nochtans steeds hun meerwaarde bij Barça, maar dat ziet Koeman aldus anders. Die bewuste tactiek ondernam de coach ook in zijn vorige passage in Spanje.

In 2007 stond Koeman namelijk aan het roer bij Valencia en ook daar splitte hij de spelersgroep, iets wat niet goed viel bij de club en de spelers. Bij Valencia kregen toenmalige steunpilaren David Albelda, Santiago Canizares en Miguel Angel Angulo te horen dat ze niet langer welkom waren bij de club. Het trio bleef uiteindelijk aan boord maar kwam wel geen enkele minuut in actie onder Koeman. Na diens ontslag werd het drietal opnieuw belangrijk voor Valencia.

KOEMAN MOET OPLETTEN

Bij FC Barcelona liet Koeman naast Suarez en Busquets ook Arturo Vidal en Samuel Umtiti weten dat hij niet langer meer rekent op hun diensten. Volgens Daily Mirror zou het gezag van Koeman weleens ondermijnd kunnen worden als deze vier spelers uiteindelijk toch bij Barça zouden blijven, en dat zou weleens voor een groot probleem kunnen zorgen.

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Zal Koeman het eind van het seizoen halen bij Barça?

Meest recent

Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

1
1
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

7
7
Spaanse fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

173
173
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

124
124
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

308
308
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

244
244
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

229
229
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

117
117
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

81
81
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

92
92
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

83
83
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

64
64
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

136
136
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

149
149
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

352
352
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

115
115
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

323
323
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

121
121
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

44
44
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

428
428
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

133
133
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

47
47
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

96
96

Meer sportnieuws