'Beerschot slankt af: nog vier vertrekkers in de maak'

door
'Beerschot slankt af: nog vier vertrekkers in de maak'

Beerschot nam dit seizoen een uitstekende start en pronkt met negen op twaalf voorlopig op een fraaie derde plaats in de Jupiler Pro League. En de toekomst lacht de Ratten toe, want de voorbije weken wisten ze nog enkele fraaie aanwinsten te strikken. Zo investeerden ze nog stevig in hun voorhoede met de komst van Eleke en Suzuki.

Hun komst betekent dat de concurrentie in de spits bijzonder groot wordt en daar is Prince Ibara één van de slachtoffers van. De 24-jarige Congolees werd vorig seizoen na een hele rompslomp overgenomen van USM Alger, maar kon op het Kiel geen basisplaats afdwingen. Hij scoorde vorig seizoen geen enkele keer in twaalf matchen.

Dit seizoen had Ibara nog minder uitzicht op speelminuten en dus stuurt Beerschot hem door. De club laat weten dat het hem tot het einde van het seizoen verhuurd aan Neftchi Baku, één van de topclubs in Azerbeidzjan.

UPDATE 13u
Met het vertrek van Ibara is Beerschot al één speler kwijt, maar de komende weken zal de kern nog verder afgeslankt worden. Het Nieuwsblad weet dat er nog vier uitgaande transfers in de maak zijn. Ook Alexander Maes en Fessou Placca hebben weinig uitzicht op speelminuten en zouden nog mogen vertrekken. Verder zou Beerschot ook nog Jorn Vancamp en Brian De Keersmaecker willen verhuren. Bij een andere club zouden zij meer speelminuten kunnen verzamelen en zich verder ontwikkelen.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
192

Heeft Beerschot nog versterking nodig?

Meest recent

'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

2
2
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

20
20
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

106
106
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

62
62
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

114
114
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

143
143
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

326
326
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

241
241
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

72
72
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

589
589
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

198
198
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

232
232
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

218
218
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

96
96
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

54
54
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

167
167
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

509
509
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

217
217
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

98
98
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

428
428
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

538
538
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

61
61
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

215
215
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

738
738
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

205
205

Meer sportnieuws