TRANSFERUURTJE: 'Club in polepositie voor Hoedt, Liverpool wil Doku'

340 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club in polepositie voor Hoedt, Liverpool wil Doku'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt momenteel de beste papieren te hebben om Wesley Hoedt binnen te halen. De Nederlander blijkt veel te duur voor Anderlecht en bovendien willen zij de Nederlander enkel huren. Southampton wil dan weer een (verplichte) aankoopoptie en de kans lijkt groter dat Club daaraan wil meewerken. Zij genieten dan ook de voorkeur van de Engelsen, al zou het hoge loon van Hoedt nog een probleem kunnen vormen. Er zou ook nog een niet nader genoemde Italiaanse club op de loer liggen.



Voor de verdediging dachten ze bij Club ook nog aan Jan Vertonghen. De landskampioen zou gepolst hebben bij de recordinternational toen die einde contract was bij Tottenham, maar die bedankte vriendelijk voor het aanbod. Hij wou liever in Zuid-Europa gaan voetballen en tekende uiteindelijk een contract bij Benfica.

Intussen blijft ook de interesse voor Emmanuel Dennis groeien. Olympique Marseille is de laatste club in het rijtje, maar voor de Fransen lijkt Dennis veel te duur. Marseille heeft immers maar een budget van 7 à 10 miljoen euro, terwijl Club blijft mikken op een transfersom tussen de 20 en 30 miljoen.



Club heeft wel al een potentiële vervanger voor Dennis op het oog, want dan zou Mike Trésor Ndayishimiye in beeld komen. De aanvaller gooit hoge ogen bij Willem II en de Belgische beloften en geniet ook interesse uit Engeland. Willem II zou minstens 7 miljoen euro willen vangen voor de 21-jarige.

Anderlecht moet dan weer vrezen dat Jérémy Doku deze zomer alsnog vertrekt. Liverpool trok enkele jaren geleden al aan de mouw van de kersverse Rode Duivel en zou zijn interesse nu hernieuwd hebben. De Engelsen zouden Doku wel sowieso eerst nog een jaartje bij Anderlecht willen stallen. Paars-Wit verkoopt zijn goudhaantje liever niet, maar bij de juiste prijs zal het wel luisteren naar een aanbod.



Een centrale verdediger blijft ondertussen bovenaan het verlanglijstje van Anderlecht staan. Hoedt komt dus niet en ook de naam van Thomas Vermaelen werd even genoemd. Aangezien de Rode Duivel al 34 is en hij in Japan een torenhoog loon opstrijkt, is hij echter geen optie. RSCA zou dan maar uitgekomen zijn bij Simon Falette, een 27-jarige Guineeër van Eintracht Frankfurt. Daar is hij overbodig en dus kan hij wellicht voor een prikje opgehaald worden.

KRC Genk heeft intussen nog een aanvaller laten vertrekken. Het nam immers definitief afscheid van Adriano Bertaccini. De 20-jarige was overbodig en tekende nu een contract voor twee jaar bij de Oostenrijkse tweedeklasser Austria Lustenau.

BUITENLAND



Radja Nainggolan lijkt eindelijk uitsluitsel te hebben over waar hij volgend seizoen gaat spelen. Cagliari wou de middenvelder graag nog een seizoen extra huren, maar zou in de gesprekken met Internazionale te horen gekregen hebben dat de Nerazzurri hem komend seizoen in Milaan willen houden. Il Ninja krijgt dus een nieuwe kans van Antonio Conte.

Voor Gareth Bale is het dan weer nog steeds de vraag waar hij volgend seizoen zal spelen. Real Madrid lijkt immers absoluut af te willen van de nukkige Welshman en de club zou zelfs bereid zijn om zeer ver te gaan om verlost te raken van de flankspeler. Ze zouden immers bereid zijn om de helft van het salaris van Bale te blijven doorbetalen als hij vertrekt. 



AC Milan heeft woensdag een absolute toptransfer afgerond. Het wist immers Sandro Tonali te strikken, het absolute goudhaantje van het Italiaanse voetbal. De jonge middenvelder wordt voor 35 miljoen euro overgenomen van Brescia, waarmee Milan de voltallige Italiaanse top en onder mer FC Barcelona aftroeft.

Bij FC Barcelona was de verwachting dat Luis Suarez snel zou vertrekken en de spits leek ook goed op weg naar Juventus. Maar die overgang lijkt nu plots weer verder weg, want de Uruguayaan zou zelf twijfels gekregen hebben. Voor zijn laatste transfer wil de 33-jarige geen overhaaste beslissing nemen en dus neemt hij zijn tijd. Op die manier komt Atletico Madrid weer in beeld, zeker omdat Juve voor Alvaro Morata zou kunnen gaan als Suarez niet komt.

LEES OOK: 'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Moet Club een inspanning doen voor Hoedt?

Meest recent

'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

2
2
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

10
10
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

20
20
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

27
27
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

310
310
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

93
93
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

52
52
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

248
248
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

45
45
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

83
83
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

133
133
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

159
159
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

118
118
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

394
394
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

376
376
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

130
130
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

173
173
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

119
119
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

571
571
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

230
230
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

57
57
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

187
187
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

82
82
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

88
88

Meer sportnieuws