TRANSFERUURTJE: 'Club in polepositie voor Hoedt, Liverpool wil Doku'

340 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club in polepositie voor Hoedt, Liverpool wil Doku'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt momenteel de beste papieren te hebben om Wesley Hoedt binnen te halen. De Nederlander blijkt veel te duur voor Anderlecht en bovendien willen zij de Nederlander enkel huren. Southampton wil dan weer een (verplichte) aankoopoptie en de kans lijkt groter dat Club daaraan wil meewerken. Zij genieten dan ook de voorkeur van de Engelsen, al zou het hoge loon van Hoedt nog een probleem kunnen vormen. Er zou ook nog een niet nader genoemde Italiaanse club op de loer liggen.



Voor de verdediging dachten ze bij Club ook nog aan Jan Vertonghen. De landskampioen zou gepolst hebben bij de recordinternational toen die einde contract was bij Tottenham, maar die bedankte vriendelijk voor het aanbod. Hij wou liever in Zuid-Europa gaan voetballen en tekende uiteindelijk een contract bij Benfica.

Intussen blijft ook de interesse voor Emmanuel Dennis groeien. Olympique Marseille is de laatste club in het rijtje, maar voor de Fransen lijkt Dennis veel te duur. Marseille heeft immers maar een budget van 7 à 10 miljoen euro, terwijl Club blijft mikken op een transfersom tussen de 20 en 30 miljoen.



Club heeft wel al een potentiële vervanger voor Dennis op het oog, want dan zou Mike Trésor Ndayishimiye in beeld komen. De aanvaller gooit hoge ogen bij Willem II en de Belgische beloften en geniet ook interesse uit Engeland. Willem II zou minstens 7 miljoen euro willen vangen voor de 21-jarige.

Anderlecht moet dan weer vrezen dat Jérémy Doku deze zomer alsnog vertrekt. Liverpool trok enkele jaren geleden al aan de mouw van de kersverse Rode Duivel en zou zijn interesse nu hernieuwd hebben. De Engelsen zouden Doku wel sowieso eerst nog een jaartje bij Anderlecht willen stallen. Paars-Wit verkoopt zijn goudhaantje liever niet, maar bij de juiste prijs zal het wel luisteren naar een aanbod.



Een centrale verdediger blijft ondertussen bovenaan het verlanglijstje van Anderlecht staan. Hoedt komt dus niet en ook de naam van Thomas Vermaelen werd even genoemd. Aangezien de Rode Duivel al 34 is en hij in Japan een torenhoog loon opstrijkt, is hij echter geen optie. RSCA zou dan maar uitgekomen zijn bij Simon Falette, een 27-jarige Guineeër van Eintracht Frankfurt. Daar is hij overbodig en dus kan hij wellicht voor een prikje opgehaald worden.

KRC Genk heeft intussen nog een aanvaller laten vertrekken. Het nam immers definitief afscheid van Adriano Bertaccini. De 20-jarige was overbodig en tekende nu een contract voor twee jaar bij de Oostenrijkse tweedeklasser Austria Lustenau.

BUITENLAND



Radja Nainggolan lijkt eindelijk uitsluitsel te hebben over waar hij volgend seizoen gaat spelen. Cagliari wou de middenvelder graag nog een seizoen extra huren, maar zou in de gesprekken met Internazionale te horen gekregen hebben dat de Nerazzurri hem komend seizoen in Milaan willen houden. Il Ninja krijgt dus een nieuwe kans van Antonio Conte.

Voor Gareth Bale is het dan weer nog steeds de vraag waar hij volgend seizoen zal spelen. Real Madrid lijkt immers absoluut af te willen van de nukkige Welshman en de club zou zelfs bereid zijn om zeer ver te gaan om verlost te raken van de flankspeler. Ze zouden immers bereid zijn om de helft van het salaris van Bale te blijven doorbetalen als hij vertrekt. 



AC Milan heeft woensdag een absolute toptransfer afgerond. Het wist immers Sandro Tonali te strikken, het absolute goudhaantje van het Italiaanse voetbal. De jonge middenvelder wordt voor 35 miljoen euro overgenomen van Brescia, waarmee Milan de voltallige Italiaanse top en onder mer FC Barcelona aftroeft.

Bij FC Barcelona was de verwachting dat Luis Suarez snel zou vertrekken en de spits leek ook goed op weg naar Juventus. Maar die overgang lijkt nu plots weer verder weg, want de Uruguayaan zou zelf twijfels gekregen hebben. Voor zijn laatste transfer wil de 33-jarige geen overhaaste beslissing nemen en dus neemt hij zijn tijd. Op die manier komt Atletico Madrid weer in beeld, zeker omdat Juve voor Alvaro Morata zou kunnen gaan als Suarez niet komt.

LEES OOK: 'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Moet Club een inspanning doen voor Hoedt?

Meest recent

'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

243
243
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

12
12
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

200
200
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

73
73
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

108
108
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

61
61
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

245
245
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

312
312
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

47
47
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

39
39
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

51
51
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

645
645
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

237
237
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

482
482
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

146
146
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

130
130
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

681
681
Wending: Ferrera krijgt toch straf na uithaal richting refs

Yannick Ferrera degradeerde met Dender naar de Challenger Pro League. Na de laatste speeldag haalde ...

61
61
Burgess onthult exacte reden voor vertrek Union SG

Christian Burgess groeide de afgelopen seizoenen uit tot een icoon bij Union SG. De centrale ...

273
273
FIFA start onderzoek naar clash Argentinië – Engeland

De halve finale tussen Argentinië en Engeland zindert nog na. The Three Lions kwamen op ...

103
103
Lommel sluit straffe transferdeal met Atletico Madrid

Lommel is straks de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Limburgers ...

52
52
'Puzzelen voor Leko: debutanten én nodige afwezigen'

Bij Club Brugge hebben ze nog twee weken om zich klaar te stomen voor hun eerste officiële ...

319
319
OHL pakt uit en houdt jeugdinternational aan boord

Bij OH Leuven hopen ze komend seizoen beter te doen, nadat ze in de voorbije jaargang maar net de ...

29
29
'Beveren wil transfervrije slag slaan bij Standard'

SK Beveren veroverde vorig seizoen met groot machtsvertoon de titel in de Challenger Pro League, ...

135
135
'Nieuwe Lukaku-wending: straffe bestemming duikt op'

Romelu Lukaku speelde een opmerkelijk sterk WK. Na een seizoen met amper 64 speelminuten waren er ...

534
534

Meer sportnieuws