TRANSFERUURTJE: 'Club in polepositie voor Hoedt, Liverpool wil Doku'

340
TRANSFERUURTJE: 'Club in polepositie voor Hoedt, Liverpool wil Doku'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt momenteel de beste papieren te hebben om Wesley Hoedt binnen te halen. De Nederlander blijkt veel te duur voor Anderlecht en bovendien willen zij de Nederlander enkel huren. Southampton wil dan weer een (verplichte) aankoopoptie en de kans lijkt groter dat Club daaraan wil meewerken. Zij genieten dan ook de voorkeur van de Engelsen, al zou het hoge loon van Hoedt nog een probleem kunnen vormen. Er zou ook nog een niet nader genoemde Italiaanse club op de loer liggen.



Voor de verdediging dachten ze bij Club ook nog aan Jan Vertonghen. De landskampioen zou gepolst hebben bij de recordinternational toen die einde contract was bij Tottenham, maar die bedankte vriendelijk voor het aanbod. Hij wou liever in Zuid-Europa gaan voetballen en tekende uiteindelijk een contract bij Benfica.

Intussen blijft ook de interesse voor Emmanuel Dennis groeien. Olympique Marseille is de laatste club in het rijtje, maar voor de Fransen lijkt Dennis veel te duur. Marseille heeft immers maar een budget van 7 à 10 miljoen euro, terwijl Club blijft mikken op een transfersom tussen de 20 en 30 miljoen.



Club heeft wel al een potentiële vervanger voor Dennis op het oog, want dan zou Mike Trésor Ndayishimiye in beeld komen. De aanvaller gooit hoge ogen bij Willem II en de Belgische beloften en geniet ook interesse uit Engeland. Willem II zou minstens 7 miljoen euro willen vangen voor de 21-jarige.

Anderlecht moet dan weer vrezen dat Jérémy Doku deze zomer alsnog vertrekt. Liverpool trok enkele jaren geleden al aan de mouw van de kersverse Rode Duivel en zou zijn interesse nu hernieuwd hebben. De Engelsen zouden Doku wel sowieso eerst nog een jaartje bij Anderlecht willen stallen. Paars-Wit verkoopt zijn goudhaantje liever niet, maar bij de juiste prijs zal het wel luisteren naar een aanbod.



Een centrale verdediger blijft ondertussen bovenaan het verlanglijstje van Anderlecht staan. Hoedt komt dus niet en ook de naam van Thomas Vermaelen werd even genoemd. Aangezien de Rode Duivel al 34 is en hij in Japan een torenhoog loon opstrijkt, is hij echter geen optie. RSCA zou dan maar uitgekomen zijn bij Simon Falette, een 27-jarige Guineeër van Eintracht Frankfurt. Daar is hij overbodig en dus kan hij wellicht voor een prikje opgehaald worden.

KRC Genk heeft intussen nog een aanvaller laten vertrekken. Het nam immers definitief afscheid van Adriano Bertaccini. De 20-jarige was overbodig en tekende nu een contract voor twee jaar bij de Oostenrijkse tweedeklasser Austria Lustenau.

BUITENLAND



Radja Nainggolan lijkt eindelijk uitsluitsel te hebben over waar hij volgend seizoen gaat spelen. Cagliari wou de middenvelder graag nog een seizoen extra huren, maar zou in de gesprekken met Internazionale te horen gekregen hebben dat de Nerazzurri hem komend seizoen in Milaan willen houden. Il Ninja krijgt dus een nieuwe kans van Antonio Conte.

Voor Gareth Bale is het dan weer nog steeds de vraag waar hij volgend seizoen zal spelen. Real Madrid lijkt immers absoluut af te willen van de nukkige Welshman en de club zou zelfs bereid zijn om zeer ver te gaan om verlost te raken van de flankspeler. Ze zouden immers bereid zijn om de helft van het salaris van Bale te blijven doorbetalen als hij vertrekt. 



AC Milan heeft woensdag een absolute toptransfer afgerond. Het wist immers Sandro Tonali te strikken, het absolute goudhaantje van het Italiaanse voetbal. De jonge middenvelder wordt voor 35 miljoen euro overgenomen van Brescia, waarmee Milan de voltallige Italiaanse top en onder mer FC Barcelona aftroeft.

Bij FC Barcelona was de verwachting dat Luis Suarez snel zou vertrekken en de spits leek ook goed op weg naar Juventus. Maar die overgang lijkt nu plots weer verder weg, want de Uruguayaan zou zelf twijfels gekregen hebben. Voor zijn laatste transfer wil de 33-jarige geen overhaaste beslissing nemen en dus neemt hij zijn tijd. Op die manier komt Atletico Madrid weer in beeld, zeker omdat Juve voor Alvaro Morata zou kunnen gaan als Suarez niet komt.

LEES OOK: 'Club niet gerust: landskampioen klopt aan voor Tresoldi'

Moet Club een inspanning doen voor Hoedt?

Meest recent

Nieuwe chouchou bij Anderlecht: kranten zwieren met lof

RSC Anderlecht blijft zijn goede seizoensstart bevestigen. Donderdagavond werd de laatste voorronde ...

260
260
Anderlecht, Gent en STVV: Europese tegenstanders gekend

Club Brugge treedt aan in de Champions League, Union SG is zeker van de Europa League. Er zijn ...

431
431
UEL/UECL: Rangers sneuvelt, Nederlanders blameren zich

De tickets voor de laatste Europese voorrondes zijn verdeeld. In de Europa League leidde dat tot de ...

207
207
Ondanks eerste tegengoal: AA Gent kan League Phase ruiken

AA Gent staat op één horde van de League Phase van de Conference League. De Buffalo's ...

143
143
Europees najaar binnen: Anderlecht voorbij negenkoppig PAOK

RSC Anderlecht is zeker van Europees voetbal tot minstens eind dit kalenderjaar. De Brusselaars ...

272
272
Héérlijke aankondiging: Dries Mertens stapt in Belgische club

Dries Mertens maakte van zijn pensioen als profvoetballer de voorbije maanden gretig gebruik om te ...

140
140
'Club niet gerust: landskampioen klopt aan voor Tresoldi'

Nicolo Tresoldi kan terugblikken op een sterk eerste seizoen bij Club Brugge. De Belgische kampioen ...

472
472
'PSG nóg sterker: WK-held tekent in Parijs voor 50 mil'

Paris Saint-Germain legde woensdag beslag op de Europese Supercup. Ondertussen blijft men werken aan ...

66
66
Terugval Anderlecht na sterke start: dissonant aangeduid

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de laatste voorronde van de Europa ...

128
128
'Duivel vindt mondeling akkoord: vraagprijs van 70 miljoen'

In de slotweken van de zomermercato komt ook nog een aantal (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking ...

126
126
'Nervositeit bij Club Brugge: United broedt op miljoenenbod'

Het einde van de transferperiode nadert en dus neemt de nervositeit bij bepaalde clubs toe. ...

948
948
‘Anderlecht pakt uit met spurtbom van 8 miljoen’

Anderlecht heeft in Duitsland een opvallende transferpiste op het oog. Paars-wit kijkt naar een ...

826
826
Union in alle staten: gebeten hond na UCL-eliminatie

Geen League Phases van de Champions League dit seizoen voor Union SG. In de derde voorronde ...

653
653
Drie wissels bij Anderlecht; Burgess toch fit bij AA Gent

Donderdagavond worden de resterende heenwedstrijden in de derde voorronde van de Europa en ...

70
70
Bruno eerste keer hard aangepakt: "Zéér storende uitspraak"

RSC Anderlecht besloot in het tussenseizoen om Vitor Bruno aan te stellen als nieuwe hoofdcoach. Een ...

474
474
Xavi schrikt op: 'Ophefmakende transfer Tijjani Reijnders'

Xavi Hernandez is de nieuwe bondscoach van Nederland. De Spanjaard zal in de komende weken dus ...

122
122
Anderlecht vs. PAOK: grote favoriet op voorhand bekend

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor de terugmatch in derde voorronde van de Europa League tegen ...

203
203
'Leko vist trio op: laatste kans bij Club Brugge?'

Zeg nooit nooit, maar in principe wil Club Brugge deze zomer geen sterkhouders meer laten ...

1181
1181
'Sibierski waagt gok: Anderlecht mikt op dure vogel'

Indien het straks doorstoot tegen PAOK kan het transfergeweld pas echt nog losbarsten, maar ongeacht ...

345
345
'Club Brugge zoekt linksback: toptarget lekt uit'

Club Brugge nam woensdag afscheid van Bjorn Meijer, die door blessureleed en de ontwikkeling van ...

408
408
'D-Day in Anderlecht: transfergeweld barst volledig los'

Het nieuwe seizoen is nog maar pas begonnen, maar voor RSC Anderlecht breekt nu al de match van het ...

650
650
Marc Degryse verrast fans: "Plots werd het heel donker..."

Marc Degryse is nog steeds een naam waar naar geluisterd wordt in de Belgische voetbalwereld. De ...

245
245
'Verhaeghe stelt veto: vinger op de knip bij Club Brugge'

Club Brugge gaf deze zomer al meer dan 40 miljoen uit, maar indien alles naar wens verloopt komt ...

814
814
'Bruno zoekt typeploeg: vier wissels bij Anderlecht'

In de derde voorronde van de Europa League moet RSC Anderlecht straks voorbij PAOK zien te geraken. ...

395
395
Jean-Marie Pfaff stunt: terugkeer door grote poort

...

351
351

Meer sportnieuws