TRANSFERUURTJE: 'Club in polepositie voor Hoedt, Liverpool wil Doku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club in polepositie voor Hoedt, Liverpool wil Doku'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt momenteel de beste papieren te hebben om Wesley Hoedt binnen te halen. De Nederlander blijkt veel te duur voor Anderlecht en bovendien willen zij de Nederlander enkel huren. Southampton wil dan weer een (verplichte) aankoopoptie en de kans lijkt groter dat Club daaraan wil meewerken. Zij genieten dan ook de voorkeur van de Engelsen, al zou het hoge loon van Hoedt nog een probleem kunnen vormen. Er zou ook nog een niet nader genoemde Italiaanse club op de loer liggen.



Voor de verdediging dachten ze bij Club ook nog aan Jan Vertonghen. De landskampioen zou gepolst hebben bij de recordinternational toen die einde contract was bij Tottenham, maar die bedankte vriendelijk voor het aanbod. Hij wou liever in Zuid-Europa gaan voetballen en tekende uiteindelijk een contract bij Benfica.

Intussen blijft ook de interesse voor Emmanuel Dennis groeien. Olympique Marseille is de laatste club in het rijtje, maar voor de Fransen lijkt Dennis veel te duur. Marseille heeft immers maar een budget van 7 à 10 miljoen euro, terwijl Club blijft mikken op een transfersom tussen de 20 en 30 miljoen.



Club heeft wel al een potentiële vervanger voor Dennis op het oog, want dan zou Mike Trésor Ndayishimiye in beeld komen. De aanvaller gooit hoge ogen bij Willem II en de Belgische beloften en geniet ook interesse uit Engeland. Willem II zou minstens 7 miljoen euro willen vangen voor de 21-jarige.

Anderlecht moet dan weer vrezen dat Jérémy Doku deze zomer alsnog vertrekt. Liverpool trok enkele jaren geleden al aan de mouw van de kersverse Rode Duivel en zou zijn interesse nu hernieuwd hebben. De Engelsen zouden Doku wel sowieso eerst nog een jaartje bij Anderlecht willen stallen. Paars-Wit verkoopt zijn goudhaantje liever niet, maar bij de juiste prijs zal het wel luisteren naar een aanbod.



Een centrale verdediger blijft ondertussen bovenaan het verlanglijstje van Anderlecht staan. Hoedt komt dus niet en ook de naam van Thomas Vermaelen werd even genoemd. Aangezien de Rode Duivel al 34 is en hij in Japan een torenhoog loon opstrijkt, is hij echter geen optie. RSCA zou dan maar uitgekomen zijn bij Simon Falette, een 27-jarige Guineeër van Eintracht Frankfurt. Daar is hij overbodig en dus kan hij wellicht voor een prikje opgehaald worden.

KRC Genk heeft intussen nog een aanvaller laten vertrekken. Het nam immers definitief afscheid van Adriano Bertaccini. De 20-jarige was overbodig en tekende nu een contract voor twee jaar bij de Oostenrijkse tweedeklasser Austria Lustenau.

BUITENLAND



Radja Nainggolan lijkt eindelijk uitsluitsel te hebben over waar hij volgend seizoen gaat spelen. Cagliari wou de middenvelder graag nog een seizoen extra huren, maar zou in de gesprekken met Internazionale te horen gekregen hebben dat de Nerazzurri hem komend seizoen in Milaan willen houden. Il Ninja krijgt dus een nieuwe kans van Antonio Conte.

Voor Gareth Bale is het dan weer nog steeds de vraag waar hij volgend seizoen zal spelen. Real Madrid lijkt immers absoluut af te willen van de nukkige Welshman en de club zou zelfs bereid zijn om zeer ver te gaan om verlost te raken van de flankspeler. Ze zouden immers bereid zijn om de helft van het salaris van Bale te blijven doorbetalen als hij vertrekt. 



AC Milan heeft woensdag een absolute toptransfer afgerond. Het wist immers Sandro Tonali te strikken, het absolute goudhaantje van het Italiaanse voetbal. De jonge middenvelder wordt voor 35 miljoen euro overgenomen van Brescia, waarmee Milan de voltallige Italiaanse top en onder mer FC Barcelona aftroeft.

Bij FC Barcelona was de verwachting dat Luis Suarez snel zou vertrekken en de spits leek ook goed op weg naar Juventus. Maar die overgang lijkt nu plots weer verder weg, want de Uruguayaan zou zelf twijfels gekregen hebben. Voor zijn laatste transfer wil de 33-jarige geen overhaaste beslissing nemen en dus neemt hij zijn tijd. Op die manier komt Atletico Madrid weer in beeld, zeker omdat Juve voor Alvaro Morata zou kunnen gaan als Suarez niet komt.

LEES OOK: Hayen eerlijk: "Het zou beter moeten, maar..."

Moet Club een inspanning doen voor Hoedt?

Meest recent

Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

66
66
Bertaccini gaat door stof na boze reactie bij wissel

Anderlecht heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. De zege tegen KV Mechelen zorgde er niet ...

113
113
Liverpool wint eindelijk weer, vlotte zege voor Real

Na vier nederlagen op rij in de Premier League heeft Liverpool eindelijk nog eens kunnen winnen. Het ...

26
26
Anderlecht recht weer de rug en wipt naar derde plaats

Er stond zaterdag heel wat druk op de ketel bij Anderlecht na een magere één op zes in ...

126
126
Romano komt met belangrijke update over toekomst Openda

Loïs Openda versierde begin september een toch wel verrassende transfer. Terwijl de spits niet ...

46
46
Hayen eerlijk: "Het zou beter moeten, maar..."

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen. Het pakte de drie punten tegen rode lantaarn ...

126
126
Beveren blijft winnen, RWDM en Club Luik laten kans liggen

In de Challenger Pro League blijft SK Beveren domineren. De Waaslanders zijn ook na twaalf ...

77
77
'Igor Thiago versiert absolute toptransfer'

Anderhalf jaar geleden werd Igor Thiago de duurste uitgaande transfer ooit van Club Brugge, dat in ...

139
139
Groot onbegrip bij Anderlecht-fans over deze keuze van Hasi

Anderlecht moet tegen KV Mechelen winnen, zowel om de druk af te houden als om zijn plaats in de top ...

176
176
Oude bekende smeert Pocognoli eerste Monaco-nederlaag aan

In zijn vijfde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli zijn eerste ...

49
49
Kompany klopt ook met B-ploeg grote rivaal, Lavia wint derby

Vincent Kompany en Bayern München blijven dit seizoen maar winnen. Zelfs met een B-ploeg werd ...

104
104
Club bibbert even, maar raakt vlot voorbij Dender

Club Brugge blijft ook na dertien speeldagen in het spoor van Union. De bekerwinnaar moest op het ...

82
82
Anderlecht - KV Mechelen: Hasi verrast

RSC Anderlecht ontvangt vanavond om 20u45 KV Mechelen. Er is hoogspanning in het Lotto Park, want ...

183
183
Zulte Waregem woedend: "Match kapot gefloten!"

Zulte Waregem verloor met 1-4 van Union SG. Tot aan de 0-1 was het een zeer evenwichtige partij, ...

156
156
Hasi: "Hij zal nooit naar Anderlecht komen"

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KV Mechelen. Besnik Hasi neemt het dus op tegen zijn ex-ploeg. ...

302
302
Ajax verliest weer punten: druk op Heitinga neemt toe

In Nederland won PSV gisteren vlot met 4-2 van Fortuna Sittard. Feyenoord is daar de grootste ...

59
59
'Anderlecht gaat pittige transferstrijd aan met Chelsea'

RSC Anderlecht gaat in januari de markt op moeten gaan. Vooral aanvallend is er een stevige ...

138
138
Arsenal stoomt door, Man Utd weer bij af

In de Premier League was het om 16u uitkijken naar de duels van Arsenal en Manchester United. Hoe ...

48
48
Union SG legt op spaarstand Zulte Waregem vlot over de knie

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League begonnen er om 16u twee duels. Het was vooral ...

30
30
Eerste zege voor Mönchengladbach, driepunter voor Leipzig

In de Bundesliga kijkt iedereen uit naar de topper van 18u30 tussen Bayern München en Bayer ...

16
16
Opstelling Club Brugge: Hayen met grote verrassing

Club Brugge heeft nog eens nood aan een overtuigende zege. Met de komst van FCV Dender lijken ze ...

231
231
Vanderbiest: "Dat heeft Anderlecht niet graag"

KV Mechelen is bezig aan een zeer goed seizoen. Ze trekken vanavond met de nodige ambitie naar het ...

167
167
De data onder Hasi: één sector top, één pure middelmaat

RSC Anderlecht moet vandaag winnen van KV Mechelen. Anders lijkt het einde verhaal te zijn voor ...

74
74
'Club Brugge ruikt extra geld: Premier League vult de kassa'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

346
346
Guardiola over Premier League: "Het is zoals de NBA"

De Premier League is al jaren de competitie waar het meeste geld in omgaat. Het wordt ook aanzien ...

46
46

Meer sportnieuws