'Dennis mag nieuwe gegadigde al meteen schrappen'

318 stemmen
'Dennis mag nieuwe gegadigde al meteen schrappen'

Voorlopig bleef het verdacht stil op Jan Breydel tijdens deze zomermercato, maar daar kan weldra verandering in komen. Zo zouden de verhoopte miljoenen voor Emmanuel Dennis de bal wel eens aan het rollen kunnen brengen.

Een vertrek komt alleszins alsmaar dichterbij, want volgens de Franse reporter Manu Lonjon heeft nu ook Olympique Marseille zich bij Club Brugge gemeld voor de 22-jarige Nigeriaan. Eerder werd Dennis reeds gelinkt aan ploegen in Engeland en Italië, zoals Sheffield United en Atalanta.

Het ziet er dus naar uit de polyvalente aanvaller stilaan op interesse uit heel Europa kan rekenen. Blauw-Zwart mag dan ook hopen dat de vraagprijs van 20 tot zelfs 25 miljoen op z'n minst benaderd zal worden. Als vervanger heeft Club naar verluidt al Mike Trésor Ndayishimiye op het oog.

UPDATE 19u02
Het lijkt er echter niet op dat Marseille een serieuze kandidaat is om Dennis over te nemen. Le 10 Sport wijst er immers op dat de Franse traditieclub het financieel niet breed heeft en niet meer dan 7 à 10 miljoen euro kan en wil uitgeven aan een nieuwe aanvaller. Daarmee zouden ze echter niet eens in de buurt komen van de vraagprijs van Club, die minstens 20 miljoen bedraagt. Marseille lijkt dus meteen weer geschrapt te mogen worden van het lijstje met potentiële bestemmingen voor Dennis.

LEES OOK: Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Zal Dennis deze zomer nog Club verlaten?

Meest recent

Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

9
9
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

229
229
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

95
95
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

9
9
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

228
228
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

88
88
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

87
87
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

518
518
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

549
549
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

256
256
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

332
332
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

86
86
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

160
160
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

200
200
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

162
162
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

181
181
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

185
185
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

215
215
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

463
463
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

305
305
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

1004
1004

Meer sportnieuws