AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

door
AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

De Rode Duivels wonnen dinsdagavond vlot van IJsland met 5-1 en daarvoor hadden ze Eden Hazard niet nodig. De aanvoerder bleef net als in Denemarken 90 minuten op de bank zitten. Bij Real Madrid zagen ze het met lede ogen aan.


De Koninklijke wou eigenlijk geen van zijn Rode Duivels afstaan, maar kon niet anders dan Thibaut Courtois en Eden Hazard af te staan wanneer Roberto Martinez hen selecteerde. De bondscoach deed wel een toegeving aan Real door Courtois nog voor de match tegen Denemarken terug naar Madrid te sturen, maar hield Hazard bij de groep. Dat lieten ze zonder problemen toe bij Real omdat Martinez publiekelijk verklaard had dat Hazard zeker in één van de twee matchen minuten zou krijgen. Op die manier oordeelden ze bij Real dat hij al ritme kon opdoen voor volgend seizoen.

Dat Martinez hem uiteindelijk toch niet inzette, was volgens AS dan ook een doorn in het oog van Real. Daar vinden ze uiteraard dat ze dan evengoed hun sterspeler gewoon hadden kunnen blijven klaarstomen in Valdebebas en begrijpen ze niet goed wat Martinez bezield heeft. De zaak wordt nog pijnlijker gemaakt door het feit dat Hazard zelf aanvankelijk gevraagd zou hebben om niet opgeroepen te worden - naar het voorbeeld van ploegmaats Modric en Ödegaard die selecties voor Kroatië en Noorwegen naast zich neerlegden - maar zich uiteindelijk toch liet overtuigen door Martinez, die hem voorhield dat speelminuten bij de Rode Duivels voor hem de best mogelijke voorbereiding waren.

LEES OOK: 'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

🚀

Had Martinez Hazard moeten laten invallen?

Meest recent

'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

12
12
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

67
67
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

41
41
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

43
43
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

129
129
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

75
75
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

319
319
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

136
136
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

64
64
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

325
325
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

152
152
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

579
579
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

63
63
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

279
279
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

184
184
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

159
159
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

216
216
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

318
318
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

302
302
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

91
91
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

56
56

Meer sportnieuws