AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

door
AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

De Rode Duivels wonnen dinsdagavond vlot van IJsland met 5-1 en daarvoor hadden ze Eden Hazard niet nodig. De aanvoerder bleef net als in Denemarken 90 minuten op de bank zitten. Bij Real Madrid zagen ze het met lede ogen aan.


De Koninklijke wou eigenlijk geen van zijn Rode Duivels afstaan, maar kon niet anders dan Thibaut Courtois en Eden Hazard af te staan wanneer Roberto Martinez hen selecteerde. De bondscoach deed wel een toegeving aan Real door Courtois nog voor de match tegen Denemarken terug naar Madrid te sturen, maar hield Hazard bij de groep. Dat lieten ze zonder problemen toe bij Real omdat Martinez publiekelijk verklaard had dat Hazard zeker in één van de twee matchen minuten zou krijgen. Op die manier oordeelden ze bij Real dat hij al ritme kon opdoen voor volgend seizoen.

Dat Martinez hem uiteindelijk toch niet inzette, was volgens AS dan ook een doorn in het oog van Real. Daar vinden ze uiteraard dat ze dan evengoed hun sterspeler gewoon hadden kunnen blijven klaarstomen in Valdebebas en begrijpen ze niet goed wat Martinez bezield heeft. De zaak wordt nog pijnlijker gemaakt door het feit dat Hazard zelf aanvankelijk gevraagd zou hebben om niet opgeroepen te worden - naar het voorbeeld van ploegmaats Modric en Ödegaard die selecties voor Kroatië en Noorwegen naast zich neerlegden - maar zich uiteindelijk toch liet overtuigen door Martinez, die hem voorhield dat speelminuten bij de Rode Duivels voor hem de best mogelijke voorbereiding waren.

LEES OOK: Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Had Martinez Hazard moeten laten invallen?

Meest recent

Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

37
37
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

97
97
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

217
217
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

22
22
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

32
32
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

93
93
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

179
179
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

31
31
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

84
84
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

61
61
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

109
109
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

64
64
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

310
310
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

515
515
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

103
103
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

350
350
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

92
92
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

163
163
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

116
116
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

125
125
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

153
153
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

450
450
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

93
93
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

90
90

Meer sportnieuws