AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

door
AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

De Rode Duivels wonnen dinsdagavond vlot van IJsland met 5-1 en daarvoor hadden ze Eden Hazard niet nodig. De aanvoerder bleef net als in Denemarken 90 minuten op de bank zitten. Bij Real Madrid zagen ze het met lede ogen aan.


De Koninklijke wou eigenlijk geen van zijn Rode Duivels afstaan, maar kon niet anders dan Thibaut Courtois en Eden Hazard af te staan wanneer Roberto Martinez hen selecteerde. De bondscoach deed wel een toegeving aan Real door Courtois nog voor de match tegen Denemarken terug naar Madrid te sturen, maar hield Hazard bij de groep. Dat lieten ze zonder problemen toe bij Real omdat Martinez publiekelijk verklaard had dat Hazard zeker in één van de twee matchen minuten zou krijgen. Op die manier oordeelden ze bij Real dat hij al ritme kon opdoen voor volgend seizoen.

Dat Martinez hem uiteindelijk toch niet inzette, was volgens AS dan ook een doorn in het oog van Real. Daar vinden ze uiteraard dat ze dan evengoed hun sterspeler gewoon hadden kunnen blijven klaarstomen in Valdebebas en begrijpen ze niet goed wat Martinez bezield heeft. De zaak wordt nog pijnlijker gemaakt door het feit dat Hazard zelf aanvankelijk gevraagd zou hebben om niet opgeroepen te worden - naar het voorbeeld van ploegmaats Modric en Ödegaard die selecties voor Kroatië en Noorwegen naast zich neerlegden - maar zich uiteindelijk toch liet overtuigen door Martinez, die hem voorhield dat speelminuten bij de Rode Duivels voor hem de best mogelijke voorbereiding waren.

LEES OOK: FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Had Martinez Hazard moeten laten invallen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

2
2
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

42
42
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

75
75
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

53
53
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

102
102
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

138
138
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

90
90
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

143
143
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

226
226
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

170
170
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

462
462
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

178
178
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

286
286
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

291
291
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

316
316
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

146
146
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

219
219
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

136
136
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

168
168
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

83
83
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

177
177
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

75
75
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

252
252
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1442
1442

Meer sportnieuws