AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

door
AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

De Rode Duivels wonnen dinsdagavond vlot van IJsland met 5-1 en daarvoor hadden ze Eden Hazard niet nodig. De aanvoerder bleef net als in Denemarken 90 minuten op de bank zitten. Bij Real Madrid zagen ze het met lede ogen aan.


De Koninklijke wou eigenlijk geen van zijn Rode Duivels afstaan, maar kon niet anders dan Thibaut Courtois en Eden Hazard af te staan wanneer Roberto Martinez hen selecteerde. De bondscoach deed wel een toegeving aan Real door Courtois nog voor de match tegen Denemarken terug naar Madrid te sturen, maar hield Hazard bij de groep. Dat lieten ze zonder problemen toe bij Real omdat Martinez publiekelijk verklaard had dat Hazard zeker in één van de twee matchen minuten zou krijgen. Op die manier oordeelden ze bij Real dat hij al ritme kon opdoen voor volgend seizoen.

Dat Martinez hem uiteindelijk toch niet inzette, was volgens AS dan ook een doorn in het oog van Real. Daar vinden ze uiteraard dat ze dan evengoed hun sterspeler gewoon hadden kunnen blijven klaarstomen in Valdebebas en begrijpen ze niet goed wat Martinez bezield heeft. De zaak wordt nog pijnlijker gemaakt door het feit dat Hazard zelf aanvankelijk gevraagd zou hebben om niet opgeroepen te worden - naar het voorbeeld van ploegmaats Modric en Ödegaard die selecties voor Kroatië en Noorwegen naast zich neerlegden - maar zich uiteindelijk toch liet overtuigen door Martinez, die hem voorhield dat speelminuten bij de Rode Duivels voor hem de best mogelijke voorbereiding waren.

LEES OOK: 'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

Had Martinez Hazard moeten laten invallen?

Meest recent

Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals en rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

6
6
Antwerp naar bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

51
51
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

127
127
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

139
139
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

75
75
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

14
14
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

393
393
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

409
409
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

39
39
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

37
37
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

73
73
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

101
101
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1048
1048
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

66
66
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

45
45
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

65
65
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

160
160
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

304
304
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

58
58
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

254
254
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

268
268
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

138
138
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

223
223
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

685
685
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

81
81

Meer sportnieuws