AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

door
AS: 'Martinez jaagt Real op de kast met bankzitter Hazard'

De Rode Duivels wonnen dinsdagavond vlot van IJsland met 5-1 en daarvoor hadden ze Eden Hazard niet nodig. De aanvoerder bleef net als in Denemarken 90 minuten op de bank zitten. Bij Real Madrid zagen ze het met lede ogen aan.


De Koninklijke wou eigenlijk geen van zijn Rode Duivels afstaan, maar kon niet anders dan Thibaut Courtois en Eden Hazard af te staan wanneer Roberto Martinez hen selecteerde. De bondscoach deed wel een toegeving aan Real door Courtois nog voor de match tegen Denemarken terug naar Madrid te sturen, maar hield Hazard bij de groep. Dat lieten ze zonder problemen toe bij Real omdat Martinez publiekelijk verklaard had dat Hazard zeker in één van de twee matchen minuten zou krijgen. Op die manier oordeelden ze bij Real dat hij al ritme kon opdoen voor volgend seizoen.

Dat Martinez hem uiteindelijk toch niet inzette, was volgens AS dan ook een doorn in het oog van Real. Daar vinden ze uiteraard dat ze dan evengoed hun sterspeler gewoon hadden kunnen blijven klaarstomen in Valdebebas en begrijpen ze niet goed wat Martinez bezield heeft. De zaak wordt nog pijnlijker gemaakt door het feit dat Hazard zelf aanvankelijk gevraagd zou hebben om niet opgeroepen te worden - naar het voorbeeld van ploegmaats Modric en Ödegaard die selecties voor Kroatië en Noorwegen naast zich neerlegden - maar zich uiteindelijk toch liet overtuigen door Martinez, die hem voorhield dat speelminuten bij de Rode Duivels voor hem de best mogelijke voorbereiding waren.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Had Martinez Hazard moeten laten invallen?

Meest recent

'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

64
64
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

38
38
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

120
120
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

13
13
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

280
280
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

172
172
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

44
44
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

82
82
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

57
57
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

280
280
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

262
262
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

85
85
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

178
178
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

194
194
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

214
214
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

190
190
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

79
79
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

46
46
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

188
188
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

427
427
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

331
331
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

107
107

Meer sportnieuws