Nations League: Engeland verliest punten, Frankrijk wint spektakelstuk

437
Nations League: Engeland verliest punten, Frankrijk wint spektakelstuk

Naast de match van de Rode Duivels stonden er dinsdagavond nog drie wedstrijden op het programma in de A-divisie van de UEFA Nations League. In de poule van de Rode Duivels liet Engeland punten liggen in Denemarken, waar het niet verder raakte dan een scoreloos gelijkspel. Verder kwamen ook wereldkampioen Frankrijk en Europees kampioen Portugal in actie en zij wonnen beiden hun matchen.


In de poule van de Rode Duivels stond er ook nog Denemarken-Engeland op het programma. De Engelsen waren enkele dagen geleden in IJsland nog goed weggekomen met een late goal van Sterling en een gemiste strafschop van de IJslanders, maar in Kopenhagen hadden ze minder geluk. De Engelsen creëerden amper een schot - amper één schot tussen de palen - en zo was 0-0 de nodige uitslag. Met vier op zes moeten de Engelsen voorlopig België laten lopen.

In groep 3 stond er een heruitgave van de WK-finale van twee jaar geleden op het programma. Frankrijk en Kroatië maakten er een spektakelstuk van, maar uiteindelijk trokken net als in Rusland Les Bleus aan het langste eind. Lovren bracht de Kroaten verrassend op voorsprong na een kwartier, maar in de slotfase van de eerste helft keerde Frankrijk de situatie nog om dankzij een goal van Griezmann en een own-goal van Livakovic. Brekalo maakte na een tiental minuten in de tweede helft weer gelijk, maar daarna sloegen de Fransen toch een beslissende kloof via Upamecano en een penalty van Giroud: 4-2.

De andere wedstrijd in die groep was Zweden-Portugal en dat werd de grote Cristiano Ronaldo-show. De 35-jarige opende vlak voor rust de score met een heerlijke vrije trap, goed voor zijn 100ste interlandgoal. De Zweden stonden op dat moment al met tien nadat Svensson zijn tweede geel geslikt had. In de tweede helft zorgde Ronaldo nog voor de beslissende 0-2 met zijn tweede van de avond.

LEES OOK: Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Zal iemand de 100 goals van Ronaldo nog overtreffen?

Meest recent

Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

10
10
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

24
24
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

67
67
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

100
100
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

12
12
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

54
54
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

31
31
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

100
100
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

68
68
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

26
26
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

417
417
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

95
95
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

63
63
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

168
168
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

303
303
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

343
343
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

160
160

Meer sportnieuws