Club Brugge weigert droomtarget op te geven

door
Club Brugge weigert droomtarget op te geven

In het eerste luik van de transferperiode hield Club Brugge de centen op zak, maar in deel twee wil de landskampioen nog stevig uitpakken. Zo mikt Blauw-Zwart naar verluidt op Bas Dost als nieuwe spits, hoewel de Nederlander van Eintracht Frankfurt momenteel nog te duur zou zijn.


Al is het nog maar de vraag of er ooit wel werkelijk onderhandelingen over een mogelijke transfer plaatsvonden tussen alle partijen. In een vreemde wending in het dossier ontkent Fredi Bobic, sportief directeur bij de Duitsers, nu namelijk plots met klem dat er gesprekken worden gevoerd met Vincent Mannaert en co over de boomlange goalgetter. "Er is geen contact met Brugge over Dost", verklaarde hij immers op een persconferentie over het nieuwe contract voor coach Adi Hütter.

UPDATE 03/09
Er wordt dus nog niet gesproken op clubniveau over de overgang van Dost. Maar volgens Kicker betekent dat niet persé het einde van deze transfersoap, integendeel. Het Duitse voetbalmedium benadrukt dat het ondanks de uitspraken van Bobic, zeker niet uitgesloten is dat Blauw-Zwart in de nabije toekomst alsnog contact opneemt met Frankfurt. Al is er van een akkoord dus nog lang geen sprake. "Hij is nog steeds een speler van Eintracht Frankfurt, hij traint hier en ik hoop dat hij zaterdag speelt tegen Mainz. Er is nog geen ei gelegd", aldus Bobic over een mogelijke transfer.

UPDATE 04/09
Een snelle doorbraak in het dossier hoeven we nog niet te verwachten, maar hoe dan ook ziet het ernaar uit dat Club weigert om Dost op te geven. Ondanks de uitlatingen van Bobic kan het droomtarget diep in de punt volgens Christopher Michel, journalist voor het Duitse Fussball News, immers nog steeds op de onveranderde interesse van Blauw-Zwart rekenen. De Frankfurt-volger stelt zich dan ook openlijk de vraag of Dost zaterdag in het oefenduel tegen Mainz 05 werkelijk in actie zal komen.

Denkt u dat Dost de gedroomde spits is voor Club Brugge?

Meest recent

Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

12
12
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

26
26
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

46
46
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

30
30
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

207
207
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

182
182
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

151
151
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

179
179
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

149
149
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

56
56
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

149
149
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

100
100
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

202
202
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

248
248
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

60
60
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

136
136
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

442
442
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

65
65
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

358
358
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

251
251
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

94
94
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

42
42

Meer sportnieuws