Club Brugge weigert droomtarget op te geven

662 stemmen
Club Brugge weigert droomtarget op te geven

In het eerste luik van de transferperiode hield Club Brugge de centen op zak, maar in deel twee wil de landskampioen nog stevig uitpakken. Zo mikt Blauw-Zwart naar verluidt op Bas Dost als nieuwe spits, hoewel de Nederlander van Eintracht Frankfurt momenteel nog te duur zou zijn.


Al is het nog maar de vraag of er ooit wel werkelijk onderhandelingen over een mogelijke transfer plaatsvonden tussen alle partijen. In een vreemde wending in het dossier ontkent Fredi Bobic, sportief directeur bij de Duitsers, nu namelijk plots met klem dat er gesprekken worden gevoerd met Vincent Mannaert en co over de boomlange goalgetter. "Er is geen contact met Brugge over Dost", verklaarde hij immers op een persconferentie over het nieuwe contract voor coach Adi Hütter.

UPDATE 03/09
Er wordt dus nog niet gesproken op clubniveau over de overgang van Dost. Maar volgens Kicker betekent dat niet persé het einde van deze transfersoap, integendeel. Het Duitse voetbalmedium benadrukt dat het ondanks de uitspraken van Bobic, zeker niet uitgesloten is dat Blauw-Zwart in de nabije toekomst alsnog contact opneemt met Frankfurt. Al is er van een akkoord dus nog lang geen sprake. "Hij is nog steeds een speler van Eintracht Frankfurt, hij traint hier en ik hoop dat hij zaterdag speelt tegen Mainz. Er is nog geen ei gelegd", aldus Bobic over een mogelijke transfer.

UPDATE 04/09
Een snelle doorbraak in het dossier hoeven we nog niet te verwachten, maar hoe dan ook ziet het ernaar uit dat Club weigert om Dost op te geven. Ondanks de uitlatingen van Bobic kan het droomtarget diep in de punt volgens Christopher Michel, journalist voor het Duitse Fussball News, immers nog steeds op de onveranderde interesse van Blauw-Zwart rekenen. De Frankfurt-volger stelt zich dan ook openlijk de vraag of Dost zaterdag in het oefenduel tegen Mainz 05 werkelijk in actie zal komen.

LEES OOK: 'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Denkt u dat Dost de gedroomde spits is voor Club Brugge?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

0
0
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

112
112
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

45
45
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

315
315
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

268
268
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

554
554
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

95
95
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

307
307
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

124
124
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

56
56
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

94
94
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

94
94
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

255
255
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

297
297
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

401
401
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

424
424
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

428
428
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

161
161
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

196
196
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

435
435
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

486
486
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

107
107
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

220
220

Meer sportnieuws