Club Brugge weigert droomtarget op te geven

door
Club Brugge weigert droomtarget op te geven

In het eerste luik van de transferperiode hield Club Brugge de centen op zak, maar in deel twee wil de landskampioen nog stevig uitpakken. Zo mikt Blauw-Zwart naar verluidt op Bas Dost als nieuwe spits, hoewel de Nederlander van Eintracht Frankfurt momenteel nog te duur zou zijn.


Al is het nog maar de vraag of er ooit wel werkelijk onderhandelingen over een mogelijke transfer plaatsvonden tussen alle partijen. In een vreemde wending in het dossier ontkent Fredi Bobic, sportief directeur bij de Duitsers, nu namelijk plots met klem dat er gesprekken worden gevoerd met Vincent Mannaert en co over de boomlange goalgetter. "Er is geen contact met Brugge over Dost", verklaarde hij immers op een persconferentie over het nieuwe contract voor coach Adi Hütter.

UPDATE 03/09
Er wordt dus nog niet gesproken op clubniveau over de overgang van Dost. Maar volgens Kicker betekent dat niet persé het einde van deze transfersoap, integendeel. Het Duitse voetbalmedium benadrukt dat het ondanks de uitspraken van Bobic, zeker niet uitgesloten is dat Blauw-Zwart in de nabije toekomst alsnog contact opneemt met Frankfurt. Al is er van een akkoord dus nog lang geen sprake. "Hij is nog steeds een speler van Eintracht Frankfurt, hij traint hier en ik hoop dat hij zaterdag speelt tegen Mainz. Er is nog geen ei gelegd", aldus Bobic over een mogelijke transfer.

UPDATE 04/09
Een snelle doorbraak in het dossier hoeven we nog niet te verwachten, maar hoe dan ook ziet het ernaar uit dat Club weigert om Dost op te geven. Ondanks de uitlatingen van Bobic kan het droomtarget diep in de punt volgens Christopher Michel, journalist voor het Duitse Fussball News, immers nog steeds op de onveranderde interesse van Blauw-Zwart rekenen. De Frankfurt-volger stelt zich dan ook openlijk de vraag of Dost zaterdag in het oefenduel tegen Mainz 05 werkelijk in actie zal komen.

Denkt u dat Dost de gedroomde spits is voor Club Brugge?

Meest recent

Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

8
8
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

11
11
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

87
87
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

82
82
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

172
172
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

108
108
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

543
543
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

37
37
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

75
75
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

477
477
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

57
57
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

406
406
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

197
197
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

334
334
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

412
412
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

397
397
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

237
237
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

129
129
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

219
219
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

260
260
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

168
168
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1189
1189
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

90
90

Meer sportnieuws