Club Brugge weigert droomtarget op te geven

662
Club Brugge weigert droomtarget op te geven

In het eerste luik van de transferperiode hield Club Brugge de centen op zak, maar in deel twee wil de landskampioen nog stevig uitpakken. Zo mikt Blauw-Zwart naar verluidt op Bas Dost als nieuwe spits, hoewel de Nederlander van Eintracht Frankfurt momenteel nog te duur zou zijn.


Al is het nog maar de vraag of er ooit wel werkelijk onderhandelingen over een mogelijke transfer plaatsvonden tussen alle partijen. In een vreemde wending in het dossier ontkent Fredi Bobic, sportief directeur bij de Duitsers, nu namelijk plots met klem dat er gesprekken worden gevoerd met Vincent Mannaert en co over de boomlange goalgetter. "Er is geen contact met Brugge over Dost", verklaarde hij immers op een persconferentie over het nieuwe contract voor coach Adi Hütter.

UPDATE 03/09
Er wordt dus nog niet gesproken op clubniveau over de overgang van Dost. Maar volgens Kicker betekent dat niet persé het einde van deze transfersoap, integendeel. Het Duitse voetbalmedium benadrukt dat het ondanks de uitspraken van Bobic, zeker niet uitgesloten is dat Blauw-Zwart in de nabije toekomst alsnog contact opneemt met Frankfurt. Al is er van een akkoord dus nog lang geen sprake. "Hij is nog steeds een speler van Eintracht Frankfurt, hij traint hier en ik hoop dat hij zaterdag speelt tegen Mainz. Er is nog geen ei gelegd", aldus Bobic over een mogelijke transfer.

UPDATE 04/09
Een snelle doorbraak in het dossier hoeven we nog niet te verwachten, maar hoe dan ook ziet het ernaar uit dat Club weigert om Dost op te geven. Ondanks de uitlatingen van Bobic kan het droomtarget diep in de punt volgens Christopher Michel, journalist voor het Duitse Fussball News, immers nog steeds op de onveranderde interesse van Blauw-Zwart rekenen. De Frankfurt-volger stelt zich dan ook openlijk de vraag of Dost zaterdag in het oefenduel tegen Mainz 05 werkelijk in actie zal komen.

Denkt u dat Dost de gedroomde spits is voor Club Brugge?

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

8
8
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

8
8
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

35
35
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

26
26
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

13
13
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

25
25
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

92
92
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

31
31
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

63
63
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

266
266
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

408
408
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

116
116
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

282
282
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

145
145
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

122
122
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

526
526
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

588
588
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

791
791
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

680
680

Meer sportnieuws