Club Brugge weigert droomtarget op te geven

door
Club Brugge weigert droomtarget op te geven

In het eerste luik van de transferperiode hield Club Brugge de centen op zak, maar in deel twee wil de landskampioen nog stevig uitpakken. Zo mikt Blauw-Zwart naar verluidt op Bas Dost als nieuwe spits, hoewel de Nederlander van Eintracht Frankfurt momenteel nog te duur zou zijn.


Al is het nog maar de vraag of er ooit wel werkelijk onderhandelingen over een mogelijke transfer plaatsvonden tussen alle partijen. In een vreemde wending in het dossier ontkent Fredi Bobic, sportief directeur bij de Duitsers, nu namelijk plots met klem dat er gesprekken worden gevoerd met Vincent Mannaert en co over de boomlange goalgetter. "Er is geen contact met Brugge over Dost", verklaarde hij immers op een persconferentie over het nieuwe contract voor coach Adi Hütter.

UPDATE 03/09
Er wordt dus nog niet gesproken op clubniveau over de overgang van Dost. Maar volgens Kicker betekent dat niet persé het einde van deze transfersoap, integendeel. Het Duitse voetbalmedium benadrukt dat het ondanks de uitspraken van Bobic, zeker niet uitgesloten is dat Blauw-Zwart in de nabije toekomst alsnog contact opneemt met Frankfurt. Al is er van een akkoord dus nog lang geen sprake. "Hij is nog steeds een speler van Eintracht Frankfurt, hij traint hier en ik hoop dat hij zaterdag speelt tegen Mainz. Er is nog geen ei gelegd", aldus Bobic over een mogelijke transfer.

UPDATE 04/09
Een snelle doorbraak in het dossier hoeven we nog niet te verwachten, maar hoe dan ook ziet het ernaar uit dat Club weigert om Dost op te geven. Ondanks de uitlatingen van Bobic kan het droomtarget diep in de punt volgens Christopher Michel, journalist voor het Duitse Fussball News, immers nog steeds op de onveranderde interesse van Blauw-Zwart rekenen. De Frankfurt-volger stelt zich dan ook openlijk de vraag of Dost zaterdag in het oefenduel tegen Mainz 05 werkelijk in actie zal komen.

LEES OOK: Anderlecht loopt stevige transferkater op

Denkt u dat Dost de gedroomde spits is voor Club Brugge?

Meest recent

Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

54
54
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

63
63
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

244
244
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

179
179
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

88
88
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

234
234
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

41
41
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

123
123
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

112
112
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

68
68
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

247
247
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

240
240
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

395
395
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

58
58
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

184
184
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

89
89
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

88
88
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

308
308
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

139
139
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

511
511
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

199
199
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

101
101
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

461
461
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

190
190

Meer sportnieuws