Bölöni krijgt zijn zin: AA Gent stelt elfde (!) aanwinst voor

door
Bölöni krijgt zijn zin: AA Gent stelt elfde (!) aanwinst voor

AA Gent boekte afgelopen zondag eindelijk zijn eerste punten van het nieuwe seizoen, maar ook tegen KV Mechelen was het spel niet echt overtuigend. De kern van coach Laszlo Bölöni kan dus nog wat versterking gebruiken. En daar blijkt de clubleiding ook werk van te maken.


De Buffalo's hielden al een stevig transferoffensief aan het begin van deze zomer, maar Bölöni liet subtiel verstaan dat nog meer verse krachten welgekomen zijn. Onder meer extra opties op de flanken stonden hoog op zijn verlanglijstje. Die vraag lijkt ook snel gehoor te krijgen, want Het Laatste Nieuws meldt dat Gent momenteel met de Slowakse talentenfabriek AS Trencin onderhandelt over de komst van Osman Bukari.

De 21-jarige winger verzamelde daar in de voorbije jaargang 10 goals en negen assists in 25 wedstrijden, tijdens het huidige seizoen zit hij aan één doelpunt en evenveel assists in drie duels. Ondanks zijn jeugdige leeftijd zou het trouwens niet zijn eerste passage in ons land zijn. In 2018 speelde de Ghanees immers al een half seizoen op huurbasis bij (de beloften van) Anderlecht, maar daar was men niet overtuigd van zijn talent.

UPDATE 03/09
De komst van Bukari lijkt bijna rond, want volgens Het Belang van Limburg vertoeft de flankaanvaller al in België om zijn fysieke en medische testen af te leggen. Indien die geen problemen opleveren, kan hij eerstdaags worden voorgesteld als elfde aanwinst van deze zomer. Het Nieuwsblad stelt dat Bölöni, die bij het bestuur zou hebben aangedrongen om een alternatief profiel, zo zijn zin krijgt. Eerder lieten de Gentenaren immers nog verstaan dat het huiswerk in principe af was. 

UPDATE 04/09 
Michel Louwagie en Ivan De Witte lieten geen gras groeien over het dossier, want intussen werd Bukari officieel voorgesteld. De jonge winger zette zijn kribbel onder een contract voor drie seizoenen in de Ghelamco Arena. Over een transfersom wordt met geen woord gerept.

LEES OOK: KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

Is het huiswerk van AA Gent nu af?

Meest recent

KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

0
0
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

33
33
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

49
49
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

91
91
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

35
35
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

16
16
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

259
259
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

266
266
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

321
321
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

33
33
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

203
203
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

201
201
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

31
31
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

63
63
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

24
24
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

442
442
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

171
171
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

205
205
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

72
72
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

241
241
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

131
131
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

104
104
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

131
131

Meer sportnieuws