Bölöni krijgt zijn zin: AA Gent stelt elfde (!) aanwinst voor

door
Bölöni krijgt zijn zin: AA Gent stelt elfde (!) aanwinst voor

AA Gent boekte afgelopen zondag eindelijk zijn eerste punten van het nieuwe seizoen, maar ook tegen KV Mechelen was het spel niet echt overtuigend. De kern van coach Laszlo Bölöni kan dus nog wat versterking gebruiken. En daar blijkt de clubleiding ook werk van te maken.


De Buffalo's hielden al een stevig transferoffensief aan het begin van deze zomer, maar Bölöni liet subtiel verstaan dat nog meer verse krachten welgekomen zijn. Onder meer extra opties op de flanken stonden hoog op zijn verlanglijstje. Die vraag lijkt ook snel gehoor te krijgen, want Het Laatste Nieuws meldt dat Gent momenteel met de Slowakse talentenfabriek AS Trencin onderhandelt over de komst van Osman Bukari.

De 21-jarige winger verzamelde daar in de voorbije jaargang 10 goals en negen assists in 25 wedstrijden, tijdens het huidige seizoen zit hij aan één doelpunt en evenveel assists in drie duels. Ondanks zijn jeugdige leeftijd zou het trouwens niet zijn eerste passage in ons land zijn. In 2018 speelde de Ghanees immers al een half seizoen op huurbasis bij (de beloften van) Anderlecht, maar daar was men niet overtuigd van zijn talent.

UPDATE 03/09
De komst van Bukari lijkt bijna rond, want volgens Het Belang van Limburg vertoeft de flankaanvaller al in België om zijn fysieke en medische testen af te leggen. Indien die geen problemen opleveren, kan hij eerstdaags worden voorgesteld als elfde aanwinst van deze zomer. Het Nieuwsblad stelt dat Bölöni, die bij het bestuur zou hebben aangedrongen om een alternatief profiel, zo zijn zin krijgt. Eerder lieten de Gentenaren immers nog verstaan dat het huiswerk in principe af was. 

UPDATE 04/09 
Michel Louwagie en Ivan De Witte lieten geen gras groeien over het dossier, want intussen werd Bukari officieel voorgesteld. De jonge winger zette zijn kribbel onder een contract voor drie seizoenen in de Ghelamco Arena. Over een transfersom wordt met geen woord gerept.

LEES OOK: De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

Is het huiswerk van AA Gent nu af?

Meest recent

'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

52
52
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

44
44
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

27
27
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

94
94
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

75
75
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

29
29
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

102
102
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

14
14
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

343
343
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

137
137
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

44
44
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

105
105
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

232
232
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

331
331
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

575
575
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

255
255
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

238
238
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

210
210
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

157
157
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

503
503
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

297
297
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1109
1109
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

640
640
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

82
82

Meer sportnieuws