'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

door
'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

Aan het begin van de zomermercato pakte AA Gent uit met heel wat inkomende transfers. Maar omdat de start van het seizoen uitdraaide op een grote teleurstelling mag nog meer versterking verwacht worden in de Ghelamco Arena. Op het verlanglijstje van Laszlo Bölöni staat onder meer extra mankracht op de flanken. En daar wordt ook werk van gemaakt.


Zo meldt SportBuzzer dat de Buffalo's zich aan het front gemeld hebben voor winger Linton Maina, een 21-jarige Duitser die momenteel de kleuren van Hannover 96 verdedigt. Volgens bovengenoemd medium zou Gent behoorlijk concreet zijn en zelfs al een bod van zo'n zes miljoen euro hebben uitgebracht, een evenaring van het eigen clubrecord. Voorlopig zou dat bedrag wel als onvoldoende worden bestempeld door de Duitse tweedeklasser, die ook Wolfsburg reeds afwimpelde.

Ook vanuit eigen land mag Michel Louwagie zich echter aan concurrentie verwachten, want volgens SportBILD heeft Club Brugge eveneens zijn zinnen gezet op de beloftevolle flankspeler. Blauw-Zwart is naar verluidt alvast bereid om het Gentse bod van zes miljoen te evenaren. Afwachten of dat zal volstaan, nadat Hannover eerst nog 10 miljoen eiste voor Maina – wiens marktwaarde op negen stuks wordt geschat. Intussen zou de vraagprijs wel al gezakt zijn tot zes à acht miljoen.

UPDATE 04/09
Het bericht van Bild over de Brugse interesse in Maina wordt nu ook overgenomen door Het Laatste Nieuws, dat evenwel geen gewag maakt van een opbod tegen AA Gent. Mochten ze in de Ghelamco Arena toch geïnteresseerd zijn, heeft het dagblad wel een fikse waarschuwing in huis. Maina stond de voorbije twee seizoen namelijk meermaals aan de kant met blessureleed, niet bepaald een pluspunt voor mogelijke geïnteresseerden en allicht een verklaring voor zijn gedaalde prijskaartje. Ook bij Club denken ze dus best twee keer na alvorens de geldbuidel open te trekken voor het kwetsbaar raspaard.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Wie maakt volgens u het meeste kans op Maina?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

99
99
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

98
98
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

124
124
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

150
150
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

189
189
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

48
48
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

221
221
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

212
212
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

234
234
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

156
156
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

327
327
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

137
137
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

147
147
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

282
282
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

516
516
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

518
518
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

301
301
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

75
75
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

207
207
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

552
552
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

230
230
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

155
155

Meer sportnieuws