'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

587 stemmen
'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

Aan het begin van de zomermercato pakte AA Gent uit met heel wat inkomende transfers. Maar omdat de start van het seizoen uitdraaide op een grote teleurstelling mag nog meer versterking verwacht worden in de Ghelamco Arena. Op het verlanglijstje van Laszlo Bölöni staat onder meer extra mankracht op de flanken. En daar wordt ook werk van gemaakt.


Zo meldt SportBuzzer dat de Buffalo's zich aan het front gemeld hebben voor winger Linton Maina, een 21-jarige Duitser die momenteel de kleuren van Hannover 96 verdedigt. Volgens bovengenoemd medium zou Gent behoorlijk concreet zijn en zelfs al een bod van zo'n zes miljoen euro hebben uitgebracht, een evenaring van het eigen clubrecord. Voorlopig zou dat bedrag wel als onvoldoende worden bestempeld door de Duitse tweedeklasser, die ook Wolfsburg reeds afwimpelde.

Ook vanuit eigen land mag Michel Louwagie zich echter aan concurrentie verwachten, want volgens SportBILD heeft Club Brugge eveneens zijn zinnen gezet op de beloftevolle flankspeler. Blauw-Zwart is naar verluidt alvast bereid om het Gentse bod van zes miljoen te evenaren. Afwachten of dat zal volstaan, nadat Hannover eerst nog 10 miljoen eiste voor Maina – wiens marktwaarde op negen stuks wordt geschat. Intussen zou de vraagprijs wel al gezakt zijn tot zes à acht miljoen.

UPDATE 04/09
Het bericht van Bild over de Brugse interesse in Maina wordt nu ook overgenomen door Het Laatste Nieuws, dat evenwel geen gewag maakt van een opbod tegen AA Gent. Mochten ze in de Ghelamco Arena toch geïnteresseerd zijn, heeft het dagblad wel een fikse waarschuwing in huis. Maina stond de voorbije twee seizoen namelijk meermaals aan de kant met blessureleed, niet bepaald een pluspunt voor mogelijke geïnteresseerden en allicht een verklaring voor zijn gedaalde prijskaartje. Ook bij Club denken ze dus best twee keer na alvorens de geldbuidel open te trekken voor het kwetsbaar raspaard.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Wie maakt volgens u het meeste kans op Maina?

Meest recent

Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

41
41
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

25
25
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

18
18
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

72
72
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

285
285
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

144
144
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

157
157
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

113
113
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

82
82
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

371
371
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

311
311
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

131
131
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

135
135
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

111
111
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

21
21
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

122
122
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

508
508
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

319
319
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

210
210
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

197
197
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

67
67
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

111
111
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1083
1083
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

541
541
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

234
234

Meer sportnieuws