Rode Duivels moeten het ook zonder Courtois doen in Denemarken

door
Rode Duivels moeten het ook zonder Courtois doen in Denemarken

Zaterdagavond komen de Rode Duivels voor de eerste keer in zowat tien maanden in actie. Ze openen hun campagne in de Nations League met een verplaatsing naar Denemarken. Roberto Martinez heeft echter heel wat puzzelwerk voor die wedstrijd en het lijkt er alsmaar meer op dat de Rode Duivels met een zeer onuitgegeven elftal aan de aftrap zullen komen.

De voorbije dagen vielen Hendrik Van Crombrugge, Elias Cobbaut, Dedryck Boyata, Nacer Chadli en Divock Origi al weg uit de selectie en Het Nieuwsblad weet dat ook Kevin De Bruyne er nog niet bij zal zijn in Denemarken. De middenvelder blijft bij zijn hoogzwangere vrouw tot de geboorte van hun derde kindje. Bovendien staan er ook nog grote vraagtekens achter de namen van Jan Vertonghen en Eden Hazard.

Martinez opperde donderdag nog wel dat de twee beschikbaar zijn, maar geen van hen verscheen al op het trainingsveld. De kans dat ze straks in Kopenhagen aan de aftrap komen, lijkt dan ook klein. Achterin mag Brandon Mechele zo hopen op een basisplaats. De plaats van Hazard zal wellicht ingenomen worden door Yannick Carrasco, al valt ook een debuut voor Leandro Trossard niet uit te sluiten.

UPDATE 13u
Extra puzzelwerk voor Martinez, want Het Laatste Nieuws meldt dat nu ook Thibaut Courtois afhaakt voor de match in Denemarken. De doelman stapte niet mee op het vliegtuig naar Kopenagen. Wellicht doet de bondscoach zo een toegeving aan Real Madrid, dat Courtois en Eden Hazard liever niet geselecteerd had zien worden. Simon Mignolet zal zo onder de lat staan zaterdagavond, met Koen Casteels en Davy Roef op de bank als reservedoelmannen.


LEES OOK: Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

Wie moet onder de lat staan?

Meest recent

Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

8
8
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

24
24
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

16
16
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

123
123
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

5
5
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

60
60
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

356
356
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

44
44
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

70
70
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

205
205
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

191
191
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

157
157
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

126
126
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

161
161
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

279
279
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

283
283
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

77
77
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

34
34
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

179
179
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

450
450
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

353
353
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

246
246
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

296
296
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

87
87

Meer sportnieuws