Rode Duivels moeten het ook zonder Courtois doen in Denemarken

622 stemmen
Rode Duivels moeten het ook zonder Courtois doen in Denemarken

Zaterdagavond komen de Rode Duivels voor de eerste keer in zowat tien maanden in actie. Ze openen hun campagne in de Nations League met een verplaatsing naar Denemarken. Roberto Martinez heeft echter heel wat puzzelwerk voor die wedstrijd en het lijkt er alsmaar meer op dat de Rode Duivels met een zeer onuitgegeven elftal aan de aftrap zullen komen.

De voorbije dagen vielen Hendrik Van Crombrugge, Elias Cobbaut, Dedryck Boyata, Nacer Chadli en Divock Origi al weg uit de selectie en Het Nieuwsblad weet dat ook Kevin De Bruyne er nog niet bij zal zijn in Denemarken. De middenvelder blijft bij zijn hoogzwangere vrouw tot de geboorte van hun derde kindje. Bovendien staan er ook nog grote vraagtekens achter de namen van Jan Vertonghen en Eden Hazard.

Martinez opperde donderdag nog wel dat de twee beschikbaar zijn, maar geen van hen verscheen al op het trainingsveld. De kans dat ze straks in Kopenhagen aan de aftrap komen, lijkt dan ook klein. Achterin mag Brandon Mechele zo hopen op een basisplaats. De plaats van Hazard zal wellicht ingenomen worden door Yannick Carrasco, al valt ook een debuut voor Leandro Trossard niet uit te sluiten.

UPDATE 13u
Extra puzzelwerk voor Martinez, want Het Laatste Nieuws meldt dat nu ook Thibaut Courtois afhaakt voor de match in Denemarken. De doelman stapte niet mee op het vliegtuig naar Kopenagen. Wellicht doet de bondscoach zo een toegeving aan Real Madrid, dat Courtois en Eden Hazard liever niet geselecteerd had zien worden. Simon Mignolet zal zo onder de lat staan zaterdagavond, met Koen Casteels en Davy Roef op de bank als reservedoelmannen.


LEES OOK: Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Wie moet onder de lat staan?

Meest recent

'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

30
30
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

233
233
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

127
127
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

279
279
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

114
114
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

90
90
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

299
299
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

34
34
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

414
414
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

77
77
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

282
282
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

506
506
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

63
63
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

209
209
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

550
550
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

435
435
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

182
182
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

93
93
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

428
428
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

220
220
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

517
517
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

145
145

Meer sportnieuws