Rode Duivels moeten het ook zonder Courtois doen in Denemarken

door
Rode Duivels moeten het ook zonder Courtois doen in Denemarken

Zaterdagavond komen de Rode Duivels voor de eerste keer in zowat tien maanden in actie. Ze openen hun campagne in de Nations League met een verplaatsing naar Denemarken. Roberto Martinez heeft echter heel wat puzzelwerk voor die wedstrijd en het lijkt er alsmaar meer op dat de Rode Duivels met een zeer onuitgegeven elftal aan de aftrap zullen komen.

De voorbije dagen vielen Hendrik Van Crombrugge, Elias Cobbaut, Dedryck Boyata, Nacer Chadli en Divock Origi al weg uit de selectie en Het Nieuwsblad weet dat ook Kevin De Bruyne er nog niet bij zal zijn in Denemarken. De middenvelder blijft bij zijn hoogzwangere vrouw tot de geboorte van hun derde kindje. Bovendien staan er ook nog grote vraagtekens achter de namen van Jan Vertonghen en Eden Hazard.

Martinez opperde donderdag nog wel dat de twee beschikbaar zijn, maar geen van hen verscheen al op het trainingsveld. De kans dat ze straks in Kopenhagen aan de aftrap komen, lijkt dan ook klein. Achterin mag Brandon Mechele zo hopen op een basisplaats. De plaats van Hazard zal wellicht ingenomen worden door Yannick Carrasco, al valt ook een debuut voor Leandro Trossard niet uit te sluiten.

UPDATE 13u
Extra puzzelwerk voor Martinez, want Het Laatste Nieuws meldt dat nu ook Thibaut Courtois afhaakt voor de match in Denemarken. De doelman stapte niet mee op het vliegtuig naar Kopenagen. Wellicht doet de bondscoach zo een toegeving aan Real Madrid, dat Courtois en Eden Hazard liever niet geselecteerd had zien worden. Simon Mignolet zal zo onder de lat staan zaterdagavond, met Koen Casteels en Davy Roef op de bank als reservedoelmannen.


LEES OOK: Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Wie moet onder de lat staan?

Meest recent

Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

43
43
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

118
118
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

145
145
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

164
164
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

204
204
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

39
39
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

336
336
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

587
587
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

218
218
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

246
246
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

59
59
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

119
119
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

317
317
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

325
325
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

200
200
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

198
198
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

272
272
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

355
355
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

375
375
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

119
119
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

360
360
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

273
273
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

216
216
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

230
230

Meer sportnieuws