Rode Duivels moeten het ook zonder Courtois doen in Denemarken

door
Rode Duivels moeten het ook zonder Courtois doen in Denemarken

Zaterdagavond komen de Rode Duivels voor de eerste keer in zowat tien maanden in actie. Ze openen hun campagne in de Nations League met een verplaatsing naar Denemarken. Roberto Martinez heeft echter heel wat puzzelwerk voor die wedstrijd en het lijkt er alsmaar meer op dat de Rode Duivels met een zeer onuitgegeven elftal aan de aftrap zullen komen.

De voorbije dagen vielen Hendrik Van Crombrugge, Elias Cobbaut, Dedryck Boyata, Nacer Chadli en Divock Origi al weg uit de selectie en Het Nieuwsblad weet dat ook Kevin De Bruyne er nog niet bij zal zijn in Denemarken. De middenvelder blijft bij zijn hoogzwangere vrouw tot de geboorte van hun derde kindje. Bovendien staan er ook nog grote vraagtekens achter de namen van Jan Vertonghen en Eden Hazard.

Martinez opperde donderdag nog wel dat de twee beschikbaar zijn, maar geen van hen verscheen al op het trainingsveld. De kans dat ze straks in Kopenhagen aan de aftrap komen, lijkt dan ook klein. Achterin mag Brandon Mechele zo hopen op een basisplaats. De plaats van Hazard zal wellicht ingenomen worden door Yannick Carrasco, al valt ook een debuut voor Leandro Trossard niet uit te sluiten.

UPDATE 13u
Extra puzzelwerk voor Martinez, want Het Laatste Nieuws meldt dat nu ook Thibaut Courtois afhaakt voor de match in Denemarken. De doelman stapte niet mee op het vliegtuig naar Kopenagen. Wellicht doet de bondscoach zo een toegeving aan Real Madrid, dat Courtois en Eden Hazard liever niet geselecteerd had zien worden. Simon Mignolet zal zo onder de lat staan zaterdagavond, met Koen Casteels en Davy Roef op de bank als reservedoelmannen.


LEES OOK: Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Wie moet onder de lat staan?

Meest recent

'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

8
8
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

31
31
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

28
28
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

89
89
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

99
99
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

51
51
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

52
52
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

133
133
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

173
173
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

119
119
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

155
155
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

143
143
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

321
321
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

426
426
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

332
332
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

141
141
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

214
214
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

465
465
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

118
118
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

300
300
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

221
221

Meer sportnieuws