Van der Vaart: "Het is toch verschrikkelijk als Messi daarom boos is?!"

572 stemmen
Van der Vaart:

Het is wel duidelijk dat het niet goed zit tussen FC Barcelona en zijn sterspeler Lionel Messi, maar er doen ook een hoop indianenverhalen de ronde. Is de Argentijn echt zo boos omdat zijn vriend Luis Suárez uit Catalonië moet vertrekken?


Journalist Simon Kuper liet gisteren bij Studio Voetbal weten: "Er is uitgelekt dat Koeman heeft gezegd tegen Messi: jij hebt geen privileges meer. In Barcelona zijn ze heel beleefd, Koeman is heel direct. Het is een beetje de botte Nederlander tegen de beleefde man uit Barcelona die vindt dat zulke boodschappen anders moeten worden gebracht."

En dan is er nog de situatie met Suárez, die gebeld zou zijn door de coach met de boodschap: je moet weg. "Dat Suárez moet vertrekken, snapt Messi wel, maar hij vindt dat dat op een andere manier moet worden verteld. Het zijn vrienden. Ze waren samen op vakantie."

Rafael van der Vaart gelooft zijn oren niet: "Het is toch verschrikkelijk als Messi daarom boos is?! Ik geloof het niet. Ik erger me nu ook aan Messi, maar hij is nog steeds de allerbeste speler. Je denkt toch niet dat Koeman thuis een plannetje aan het verzinnen is zodat hij weggaat? Dat vind ik wel heel ver gedacht. Het is geen prater, maar wij zijn allemaal fan van Messi en ik wil weten hoe het zit." De oud-international van Oranje gaat verder: "Die jongen kan nu toch gewoon een interview geven of iets laten weten? Volgens mij is hij echt een speler die een beetje stiekem is, achter de ellebogen. Ik vind het heel raar. Ik wil gewoon weten hoe het zit."

🚀

Eens met Van der Vaart?

Meest recent

Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

151
151
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

120
120
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

122
122
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

129
129
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

107
107
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

42
42
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

42
42
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

47
47
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

131
131
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

118
118
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

475
475
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

88
88
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

166
166
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

338
338
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

990
990
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

510
510
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

186
186
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

975
975
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

167
167
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

463
463
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

855
855
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

580
580

Meer sportnieuws