Van der Vaart: "Het is toch verschrikkelijk als Messi daarom boos is?!"

572
Van der Vaart:

Het is wel duidelijk dat het niet goed zit tussen FC Barcelona en zijn sterspeler Lionel Messi, maar er doen ook een hoop indianenverhalen de ronde. Is de Argentijn echt zo boos omdat zijn vriend Luis Suárez uit Catalonië moet vertrekken?


Journalist Simon Kuper liet gisteren bij Studio Voetbal weten: "Er is uitgelekt dat Koeman heeft gezegd tegen Messi: jij hebt geen privileges meer. In Barcelona zijn ze heel beleefd, Koeman is heel direct. Het is een beetje de botte Nederlander tegen de beleefde man uit Barcelona die vindt dat zulke boodschappen anders moeten worden gebracht."

En dan is er nog de situatie met Suárez, die gebeld zou zijn door de coach met de boodschap: je moet weg. "Dat Suárez moet vertrekken, snapt Messi wel, maar hij vindt dat dat op een andere manier moet worden verteld. Het zijn vrienden. Ze waren samen op vakantie."

Rafael van der Vaart gelooft zijn oren niet: "Het is toch verschrikkelijk als Messi daarom boos is?! Ik geloof het niet. Ik erger me nu ook aan Messi, maar hij is nog steeds de allerbeste speler. Je denkt toch niet dat Koeman thuis een plannetje aan het verzinnen is zodat hij weggaat? Dat vind ik wel heel ver gedacht. Het is geen prater, maar wij zijn allemaal fan van Messi en ik wil weten hoe het zit." De oud-international van Oranje gaat verder: "Die jongen kan nu toch gewoon een interview geven of iets laten weten? Volgens mij is hij echt een speler die een beetje stiekem is, achter de ellebogen. Ik vind het heel raar. Ik wil gewoon weten hoe het zit."

LEES OOK: Ballon d’Or wordt nachtmerrie: Kane krijgt de volle laag

Eens met Van der Vaart?

Meest recent

Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

39
39
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

84
84
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

118
118
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

31
31
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

165
165
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

68
68
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

23
23
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

21
21
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

26
26
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

89
89
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

75
75
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

51
51
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

26
26
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

31
31
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

119
119
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

41
41
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

243
243
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

210
210
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

80
80
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

70
70
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

247
247

Meer sportnieuws