TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, Koeman haalt opvolger Messi'

1897 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, Koeman haalt opvolger Messi'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE. 

JUPILER PRO LEAGUE

Tot op heden maakt Emmanuel Dennis nog steeds deel uit van Club Brugge, maar de buitenlandse belangstelling neemt steeds meer toe. Zo wordt Atalanta Bergamo een serieuze kandidaat om de Nigeriaan over te nemen: het Italiaanse medium FootBola meent dat Atalanta 25 miljoen euro veil heeft voor Dennis. Daarnaast zou de club uit Bergamo ook nog een doorverkoopsom van 5 à 10 procent willen opnemen om Club Brugge helemaal over de streep te trekken. 



Technisch directeur Dimitri de Condé maakte er geen geheim van: KRC Genk speurt de tranfermarkt nog af naar een creatieve middenvelder. Volgens Tuttomercatoweb zouden de Limburgers interesse getoond hebben in Arkadiusz Reca van het Italiaanse Atalanta. Ondanks de Belgische belangstelling - en ook die van Fiorentina - zal de Pool uiteindeljk wellicht in Bergamo blijven.

BUITENLAND 

Lionel Messi en Luis Suarez lijken volgend seizoen geen deel meer te zullen uitmaken van FC Barcelona. Volgens de Spaanse krant Marca zou Ronald Koeman alvast zijn pijlen richten op landgenoot Memphis Depay (Olympique Lyon) als een mogelijke vervanger voor Messi of Suarez. Koeman en Depay onderhouden een goede relatie van hun samenwerking bij Oranje, wat volgens Marca een doorslaggevende factor zou kunnen zijn. Ook Sadio Mané (Liverpool) zou een optie zijn voor FC Barcelona. Koeman werkte bij Southampton namelijk ook nog samen met hem.



Voorlopig is het nog gissen waar Lionel Messi volgend seizoen zal spelen. Indien het verhaal bij FC Barcelona straks stopt, wat er meer en meer begint op te lijken omdat Messi niet opdaagde voor de PRC-tests, dan zouden enkele grootmachten La Pugla alvast willen aantrekken waaronder ook de Italiaanse topclubs Internazionale en Juventus. Volgens Tuttomercatoweb zou Messi alvast een transfer naar Juventus prefereren boven een deal met Internazionale. Messi's maatje Luis Suarez zou dan alweer naar Atlético Madrid kunnen trekken, weet AS.



Juventus maakte de transfer bekend van Weston McKennie (Schalke 04). De ploeg van coach Andrea Pirlo betaalde 4,5 miljoen euro om de 22-jarige Amerikaan eerst voor één seizoen te huren. Daarna kan de Oude Dame hem definitief aankopen voor 18,5 miljoen euro.

Donny van de Beek (Ajax) was een opvallende afwezige in het oefenduel tegen Herta BSC. Ajax-coach Erik ten Hag bevestigde dat de middenvelder afwezig was omwille van een nakende transfer. Vooral Manchester United en FC Barcelona worden genoemd als de grootste kandidaat-overnemers. 



Dennis Praet wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een rentree naar de Serie A. Volgens Tuttosport zou Torino namelijk een officieel bod hebben neergelegd bij Leicester City, de huidige werkgever van de Rode Duivel. Leicester zou openstaan voor een deal waarin Praet naar Torino trekt, en Nicolas Nkoulou de omgekeerde beweging maakt.



LEES OOK: 'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Zal Dennis straks Club Brugge nog verlaten?

Meest recent

'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

12
12
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

27
27
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

77
77
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

244
244
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

137
137
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

291
291
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

225
225
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

149
149
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

75
75
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

76
76
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

134
134
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

312
312
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

313
313
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

236
236
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

424
424
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

139
139
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

649
649
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

97
97
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

64
64
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

360
360
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

106
106

Meer sportnieuws