TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, Koeman haalt opvolger Messi'

1897 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, Koeman haalt opvolger Messi'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE. 

JUPILER PRO LEAGUE

Tot op heden maakt Emmanuel Dennis nog steeds deel uit van Club Brugge, maar de buitenlandse belangstelling neemt steeds meer toe. Zo wordt Atalanta Bergamo een serieuze kandidaat om de Nigeriaan over te nemen: het Italiaanse medium FootBola meent dat Atalanta 25 miljoen euro veil heeft voor Dennis. Daarnaast zou de club uit Bergamo ook nog een doorverkoopsom van 5 à 10 procent willen opnemen om Club Brugge helemaal over de streep te trekken. 



Technisch directeur Dimitri de Condé maakte er geen geheim van: KRC Genk speurt de tranfermarkt nog af naar een creatieve middenvelder. Volgens Tuttomercatoweb zouden de Limburgers interesse getoond hebben in Arkadiusz Reca van het Italiaanse Atalanta. Ondanks de Belgische belangstelling - en ook die van Fiorentina - zal de Pool uiteindeljk wellicht in Bergamo blijven.

BUITENLAND 

Lionel Messi en Luis Suarez lijken volgend seizoen geen deel meer te zullen uitmaken van FC Barcelona. Volgens de Spaanse krant Marca zou Ronald Koeman alvast zijn pijlen richten op landgenoot Memphis Depay (Olympique Lyon) als een mogelijke vervanger voor Messi of Suarez. Koeman en Depay onderhouden een goede relatie van hun samenwerking bij Oranje, wat volgens Marca een doorslaggevende factor zou kunnen zijn. Ook Sadio Mané (Liverpool) zou een optie zijn voor FC Barcelona. Koeman werkte bij Southampton namelijk ook nog samen met hem.



Voorlopig is het nog gissen waar Lionel Messi volgend seizoen zal spelen. Indien het verhaal bij FC Barcelona straks stopt, wat er meer en meer begint op te lijken omdat Messi niet opdaagde voor de PRC-tests, dan zouden enkele grootmachten La Pugla alvast willen aantrekken waaronder ook de Italiaanse topclubs Internazionale en Juventus. Volgens Tuttomercatoweb zou Messi alvast een transfer naar Juventus prefereren boven een deal met Internazionale. Messi's maatje Luis Suarez zou dan alweer naar Atlético Madrid kunnen trekken, weet AS.



Juventus maakte de transfer bekend van Weston McKennie (Schalke 04). De ploeg van coach Andrea Pirlo betaalde 4,5 miljoen euro om de 22-jarige Amerikaan eerst voor één seizoen te huren. Daarna kan de Oude Dame hem definitief aankopen voor 18,5 miljoen euro.

Donny van de Beek (Ajax) was een opvallende afwezige in het oefenduel tegen Herta BSC. Ajax-coach Erik ten Hag bevestigde dat de middenvelder afwezig was omwille van een nakende transfer. Vooral Manchester United en FC Barcelona worden genoemd als de grootste kandidaat-overnemers. 



Dennis Praet wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een rentree naar de Serie A. Volgens Tuttosport zou Torino namelijk een officieel bod hebben neergelegd bij Leicester City, de huidige werkgever van de Rode Duivel. Leicester zou openstaan voor een deal waarin Praet naar Torino trekt, en Nicolas Nkoulou de omgekeerde beweging maakt.



LEES OOK: 'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Zal Dennis straks Club Brugge nog verlaten?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

46
46
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

81
81
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

46
46
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

209
209
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

110
110
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

203
203
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

108
108
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

144
144
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

814
814
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1094
1094
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

551
551
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

176
176
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

291
291
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

644
644
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

368
368
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

259
259
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

810
810
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws