Frank Arnesen legt 'vreemde' Antonucci-deal uit

door
Frank Arnesen legt 'vreemde' Antonucci-deal uit

Feyenoord heeft zich verzekerd van de diensten van Francesco Antonucci, maar in het aankomende voetbalseizoen speelt de jongeling nog voor FC Volendam in de Keuken Kampioen Divisie. Een ietwat vreemde deal, maar technisch directeur Frank Arnsen vertelt hier wat meer over.

In het Algemeen Dagblad komt de Deen aan het woord: "Ik werd gebeld door Wim Jonk, de trainer van Volendam. Ze wilden Franco Antonucci wederom bij Volendam laten voetballen, maar ze konden hem niet kopen. Ze wilden samen met ons optrekken. Ook financieel. Ik kreeg daar een goed gevoel bij."

Arnesen gaat verder: "Hij was één van de namen op de scoutingslijsten bij Feyenoord. Ik heb Antonucci maar tien wedstrijden op video gezien, maar ik heb hem heel hoog zitten. Iedereen weet nu dat hij naar Feyenoord gaat, dat zorgt voor extra mentale druk. Maar bij Volendam is hij in goede handen. De samenwerking met die club smaakt wat mij betreft wel naar meer. Wim Jonk, Keje Molenaar, Ruben Jongkind, Jasper van Leeuwen, daar zou ik wel spelers aan toevertrouwen."

Maar... Antonucci is 22 jaar oud als hij naar Rotterdam komt en heeft dan nog niets op het hoogste niveau laten zien... "Vergeet niet: hij heeft twee jaar verloren omdat hij bij Monaco niet bij het eerste zat en dus in de vierde divisie speelde. Ik zie hem niet als iemand van 21, als speler is hij 19. En straks 20. Zijn mindset is in orde, hij speelt in Jong België. Met hem willen we waarde creëren op het veld."

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Goed zet van Feyenoord?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

53
53
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

38
38
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

51
51
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

56
56
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

47
47
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

35
35
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

331
331
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

145
145
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

93
93
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

425
425
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

186
186
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

74
74
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

393
393
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

364
364
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

300
300
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

364
364
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

508
508
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

391
391
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

130
130
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

757
757

Meer sportnieuws