Frank Arnesen legt 'vreemde' Antonucci-deal uit

door
Frank Arnesen legt 'vreemde' Antonucci-deal uit

Feyenoord heeft zich verzekerd van de diensten van Francesco Antonucci, maar in het aankomende voetbalseizoen speelt de jongeling nog voor FC Volendam in de Keuken Kampioen Divisie. Een ietwat vreemde deal, maar technisch directeur Frank Arnsen vertelt hier wat meer over.

In het Algemeen Dagblad komt de Deen aan het woord: "Ik werd gebeld door Wim Jonk, de trainer van Volendam. Ze wilden Franco Antonucci wederom bij Volendam laten voetballen, maar ze konden hem niet kopen. Ze wilden samen met ons optrekken. Ook financieel. Ik kreeg daar een goed gevoel bij."

Arnesen gaat verder: "Hij was één van de namen op de scoutingslijsten bij Feyenoord. Ik heb Antonucci maar tien wedstrijden op video gezien, maar ik heb hem heel hoog zitten. Iedereen weet nu dat hij naar Feyenoord gaat, dat zorgt voor extra mentale druk. Maar bij Volendam is hij in goede handen. De samenwerking met die club smaakt wat mij betreft wel naar meer. Wim Jonk, Keje Molenaar, Ruben Jongkind, Jasper van Leeuwen, daar zou ik wel spelers aan toevertrouwen."

Maar... Antonucci is 22 jaar oud als hij naar Rotterdam komt en heeft dan nog niets op het hoogste niveau laten zien... "Vergeet niet: hij heeft twee jaar verloren omdat hij bij Monaco niet bij het eerste zat en dus in de vierde divisie speelde. Ik zie hem niet als iemand van 21, als speler is hij 19. En straks 20. Zijn mindset is in orde, hij speelt in Jong België. Met hem willen we waarde creëren op het veld."

LEES OOK: Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

Goed zet van Feyenoord?

Meest recent

Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

13
13
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

65
65
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

95
95
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

256
256
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

210
210
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

366
366
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

379
379
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

100
100
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

385
385
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

39
39
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

168
168
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

166
166
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

402
402
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

109
109
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

263
263
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

277
277
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

93
93
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2008
2008
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

482
482
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

222
222
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

174
174
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

696
696
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

74
74
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

32
32
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

49
49

Meer sportnieuws