'De Koster blijft nacht in de cel, De Bruyne aan de basis?'

door
'De Koster blijft nacht in de cel, De Bruyne aan de basis?'

Het was donderdag een opvallend nieuwsbericht: het parket was binnengevallen bij Patrick De Koster, de makelaar van onder meer Kevin De Bruyne. Het gerecht verrichte huiszoekingen op de kantoren van zijn makelaarsbureau J&S International Football Management in Brussel, Knokke en Senegal. De Koster werd ook meegenomen voor ondervraging.


Het Laatste Nieuws weet dat de makelaar uiteindelijk ook de nacht in de cel moest doorbrengen in afwachting van zijn voorleiding voor de onderzoeksrechter. Dat moet vrijdag gebeuren. De onderzoeksrechter van dienst is Michel Claise, een bekende naam in de strijd tegen financiële misdrijven die eerder ook al onderzoeken voerde naar Bruno Venanzi, Pini Zahavi en Christophe Henrotay. Mogelijk volgen de komende dagen ook nog meer huiszoekingen.

Over de precieze feiten waarvoor De Koster onderzocht wordt, is echter nog geen duidelijkheid. De enige zekerheid is dat het onderzoek geen verband houdt met Operatie Propere Handen. HLN vernam van de advocaten van De Koster dat het onderzoek draait rond feiten uit 2013 en 2014, maar Het Nieuwsblad komt met een ander verhaal. Zij stellen dat het onderzoek opgestart werd na een klacht van niemand minder dan Herwig De Bruyne.

De vader van Kevin De Bruyne zou klacht ingediend hebben omwille van een financieel dispuut rond een commissie die De Koster opgestreken zou hebben bij de transfer van De Bruyne naar Manchester City, in de zomer van 2015. Het wordt afwachten dus wat het parket De Koster precies ten laste zal leggen, maar dat zal de komende dagen mogelijk duidelijk worden. En als het verhaal van HNB klopt, valt het ook af te wachten wat de gevolgen zullen zijn voor de relatie tussen De Bruyne en zijn makelaar.

JOUW MENING TELT:
Denk je dat De Bruyne en De Koster met elkaar zullen breken?

Meest recent

Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

16
16
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

36
36
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

28
28
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

54
54
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

65
65
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

75
75
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

65
65
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

255
255
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

285
285
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

62
62
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

614
614
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

76
76
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

186
186
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

612
612
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

558
558
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

235
235
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

874
874
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

902
902
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

420
420
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

126
126
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

149
149
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

233
233
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

279
279
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

1370
1370
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

507
507

Meer sportnieuws