'De Koster blijft nacht in de cel, De Bruyne aan de basis?'

door
'De Koster blijft nacht in de cel, De Bruyne aan de basis?'

Het was donderdag een opvallend nieuwsbericht: het parket was binnengevallen bij Patrick De Koster, de makelaar van onder meer Kevin De Bruyne. Het gerecht verrichte huiszoekingen op de kantoren van zijn makelaarsbureau J&S International Football Management in Brussel, Knokke en Senegal. De Koster werd ook meegenomen voor ondervraging.


Het Laatste Nieuws weet dat de makelaar uiteindelijk ook de nacht in de cel moest doorbrengen in afwachting van zijn voorleiding voor de onderzoeksrechter. Dat moet vrijdag gebeuren. De onderzoeksrechter van dienst is Michel Claise, een bekende naam in de strijd tegen financiële misdrijven die eerder ook al onderzoeken voerde naar Bruno Venanzi, Pini Zahavi en Christophe Henrotay. Mogelijk volgen de komende dagen ook nog meer huiszoekingen.

Over de precieze feiten waarvoor De Koster onderzocht wordt, is echter nog geen duidelijkheid. De enige zekerheid is dat het onderzoek geen verband houdt met Operatie Propere Handen. HLN vernam van de advocaten van De Koster dat het onderzoek draait rond feiten uit 2013 en 2014, maar Het Nieuwsblad komt met een ander verhaal. Zij stellen dat het onderzoek opgestart werd na een klacht van niemand minder dan Herwig De Bruyne.

De vader van Kevin De Bruyne zou klacht ingediend hebben omwille van een financieel dispuut rond een commissie die De Koster opgestreken zou hebben bij de transfer van De Bruyne naar Manchester City, in de zomer van 2015. Het wordt afwachten dus wat het parket De Koster precies ten laste zal leggen, maar dat zal de komende dagen mogelijk duidelijk worden. En als het verhaal van HNB klopt, valt het ook af te wachten wat de gevolgen zullen zijn voor de relatie tussen De Bruyne en zijn makelaar.

Denk je dat De Bruyne en De Koster met elkaar zullen breken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

31
31
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

82
82
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

407
407
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

38
38
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

21
21
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

146
146
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

148
148
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

112
112
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

48
48
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

172
172
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

37
37
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

133
133
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

570
570
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

335
335
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

292
292
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

255
255
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

249
249
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

477
477
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

317
317
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

111
111
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

144
144

Meer sportnieuws