'Bartomeu bindt in: blijft Messi toch bij Barcelona?'

716 stemmen
'Bartomeu bindt in: blijft Messi toch bij Barcelona?'

Wie twee keer met de ogen blinkt, dreigt wel eens iets te missen. De transfersoap rond Lionel Messi lijkt namelijk haast elk uur te veranderen, met de ontwikkelingen die elkaar in sneltempo opvolgen. Zo zou de 33-jarige wereldster mogelijk alsnog bij Barcelona kunnen blijven.


Dat beweert het Catalaanse radiostation TV3, waar gesteld wordt dat voorzitter Josep Maria Bartomeu dan toch bereid is om zijn zitje op te geven. De positie van de preses is dan ook stilaan onhoudbaar nadat heel wat fans in opstand kwamen tegen zijn beleid. Bartomeu is daarom bereid om vroegtijdig op te stappen, tenminste indien dat inhoudt dat Messi geen andere oorden opzoekt. De vraag is nu dus of de aanvaller oren heeft naar het voorstel en onder die voorwaarden bereid is om Camp Nou niet te verlaten. Per slot van rekening is niet iedereen is er zomaar van overtuigd dat zulk een machtsgreep zijn einddoel was.

Hoe dan ook is de relatie met Bartomeu zodanig verzuurd dat de Argentijn naar verluidt zelfs niet meer met hem in dialoog wenst te treden. Afwachten dus of diens vertrek soelaas zou brengen, én wat dat dan betekent voor nieuwbakken coach Ronald Koeman. De Nederlander maakte niet echt indruk in zijn eerste gesprek met Messi, al liet hij er achteraf wel weinig twijfel over bestaan de spits wel degelijk in zijn toekomstplannen te voorzien. Nog volgens TV3 is Bartomeu, wiens termijn als preses sowieso binnen een dik halfjaar afloopt, overigens het enige bestuurslid die met directe ingang zou beschikken bij de Blaugrana.

LEES OOK: 'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

🚀

Denkt u dat Messi bij Barça zal blijven als Bartomeu opstapt?

Meest recent

Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

14
14
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

56
56
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

109
109
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

243
243
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

127
127
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

63
63
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

336
336
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

181
181
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

222
222
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

82
82
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

158
158
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

313
313
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

174
174
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

170
170
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

218
218
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

815
815
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

173
173
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

652
652
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

607
607
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

389
389
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

273
273
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

236
236
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

71
71
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

83
83

Meer sportnieuws