'Anderlecht rondt transfer af: speler legt medische testen af'

door
'Anderlecht rondt transfer af: speler legt medische testen af'

RSC Anderlecht liet zich tot dusver al stevig gelden op de zomermercato, maar de Brusselaars blijken nog niet helemaal klaar met hun transferplannen. Zo zou Paars-Wit toch nog een nieuwe aanvaller willen aantrekken. Daarnaast lijkt nu ook extra doelman onderweg naar het Lotto Park.


Zo meldt BN/De Stem dat de recordkampioen dicht bij de komst van Bart Verbruggen staat. Deze 18-jarige doelman geldt als één van de grotere talenten in Nederland en komt momenteel uit voor NAC. Het genoemde medium noemt hem zelfs 'het kroonjuweel' van de club uit Breda. RSCA werd enkele weken geleden ook al aan Verbruggen gelinkt. Toen bleef een akkoord uit, maar nu zouden de Brusselaars alsnog toeslaan.

Volgens BN/De Stem is Anderlecht bereid om te voldoen aan de vraagprijs en zit er voor NAC niets anders op dan mee te werken aan een transfer. Het zou gaan om een bedrag van minstens 300.000 euro. Die som kan nog flink oplopen door allerlei bonussen en andere variabelen. Stemmen dicht bij het dossier laten weten dat de deal deze week nog kan afgerond worden.

UPDATE 25/08

Bart Verbruggen wordt de volgende aanwinst van Anderlecht. Het Laatste Nieuws weet dat de jonge Nederlandse doelman vandaag zijn medische testen aflegt en nadien zal hij wellicht worden voorgesteld. De kans is groot dat Verbruggen derde doelman zal worden en dat iemand als Rik Vercauteren uitgeleend wordt.

POLL: Goede transfer?

Meest recent

‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

19
19
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

56
56
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

30
30
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

83
83
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

45
45
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

44
44
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

71
71
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

44
44
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

405
405
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

86
86
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

81
81
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

244
244
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

109
109
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

86
86
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

236
236
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

625
625
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

894
894
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

229
229
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

849
849
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

494
494

Meer sportnieuws