Opsteker voor Rode Duivels: "Uitzonderingen op quarantaine"

door
Opsteker voor Rode Duivels:

Dinsdag maakt Roberto Martinez zijn selectie bekend voor de interlands tegen Denemarken en IJsland in de Nations League, maar de voorbije dagen was er nog onzekerheid of wel alle Rode Duivels in België zouden raken. Sommige internationals voetballen immers in zogenaamde rode zones, of waren er op vakantie. Maar er is goed nieuws.


Volgens Philippe Rosier, performance manager van de Rode Duivels, zal iedereen immers België binnen raken zonder in quarantaine te moeten. Als topsporters die vaak getest worden, krijgen de spelers immers een uitzondering op de geldende maatregelen, die in principe een quarantaine van twee weken voorschrijven.

"Alle Rode Duivels mogen naar België komen. We hebben uitzonderingen op de quarantaine, omdat we in een strikte testprocedure zitten", aldus Rosier bij Sporza. "Nu zijn we nog aan het werken om de Rode Duivels terug te krijgen naar hun club. Dat is momenteel al voor 95% geregeld. Er zijn nog 1 of 2 landen waarvan we de bevestiging nog moeten krijgen, maar dat doen we samen met de UEFA en Buitenlandse Zaken. Ik ben er zeker van dat dat begin deze week ook in orde zal zijn."

LEES OOK: Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Denk je dat Martinez over al zijn spelers zal kunnen beschikken?

Meest recent

Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

26
26
‘Wilmots grijpt in: jackpot voor zes (!) sterkhouders’

Marc Wilmots heeft de opdracht gekregen om een competitieve kern samen te stellen zodat hoofdtrainer ...

50
50
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club Brugge is nog op zoek naar aanvallend geweld na het vertrek van Chemsdine Talbi, maar het stuit ...

391
391
‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

439
439
Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

24
24
Henderson zorgt voor plots bommetje bij Ajax

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

37
37
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

113
113
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

105
105
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

188
188
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

309
309
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

70
70
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

682
682
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

215
215
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

143
143
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

147
147
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

172
172
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

53
53
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1176
1176
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

133
133
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

111
111
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

563
563
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

470
470
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

34
34
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

51
51
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

658
658

Meer sportnieuws