TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt toptalent, Club tast diep in de buidel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt toptalent, Club tast diep in de buidel'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou op het punt staan om nog een fraaie transfer af te ronden. Het zou dicht bij de komst van Bart Verbruggen staan. De 18-jarige doelman zou voor 300.000 euro overkomen van NAC Breda, waar hij vorig seizoen al samenwerkte met keeperstrainer Jelle ten Rouwelaar. Deze week zou de komst van Verbruggen, die als een groot talent geldt, nog afgerond kunnen worden.



En ook op offensief vlak zou er nog versterking bij kunnen komen, ondanks dat de voorbije weken al Tau, Bundu en Nmecha aangetrokken werden. Zo gaat de naam van Tolu Arokodare nog steeds rond. De spits wil zelf zeer graag komen, maar Valmiera weigert nog steeds mee te werken. Zondagavond dook ook Ebrima Colley op als doelwit. De jonge Gambiaan mag op huurbasis weg bij Atalanta, maar staat ook in de belangstelling van Parma en Genoa.

Club Brugge zou ook in de nabije toekomst zijn eerste aanwinst kunnen presenteren. Het zou nog steeds werken aan de komst van Junior Edmilson, die gehuurd zou worden van Al Duhail. De landskampioen zou wel stevig in de buidel moeten tasten om de Braziliaanse Belg te mogen huren. Daarnaast wordt er ook nog een aankoopoptie van 15 miljoen euro in de deal opgenomen worden.



AA Gent heeft zijn start in de competitie ook helemaal gemist en dus gaat het mogelijk nog op zoek naar versterking. De Buffalo's zouden hun oog laten vallen hebben op Dimitris Limnios, een flankaanvaller van PAOK. De Griekse topclub zou wel 5 miljoen euro verlangen voor de 22-jarige. Limnios heeft wel nog maar een jaar contract.

Ook Antwerp zou nog een stevige offensieve versterking kunnen binnenhalen. Nacer Chadli zat afgelopen weekend niet in de selectie bij AS Monaco en zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar de Great Old. Een doorbraak wordt echter nog niet voor meteen verwacht, onder meer door het financiële plaatje van zijn transfer en zijn blessuregevoeligheid.



De Monegasken hebben alvast wel een andere speler naar België gestuurd. Dochterclub Cercle Brugge krijgt immers de beschikking over Anthony Musaba. De 19-jarige flankaanvaller uit Nederland liet vorig seizoen mooie dingen zien bij NEC en mag zich nu in de Jupiler Pro League komen bewijzen.

BUITENLAND

Antoine Griezmann werd de voorbije weken regelmatig gelinkt aan een vertrek bij FC Barcelona, maar nu zou er toch een wending zijn in dat dossier. Ronald Koeman zou de Fransman immers toch aan boord willen houden en hem voortaan op zijn favoriete positie willen gaan uitspelen. Onder Valverde en Setién gebeurde dat vrijwel nooit.



En ook Philippe Coutinho zou verrassend kunnen terugkeren bij de Catalanen. De Braziliaan ziet zijn huurcontract bij Bayern München aflopen en leek andere oorden op te gaan zoeken. Koeman overweegt nu toch om hem een nieuwe kans te geven in de A-kern. In de nabije toekomst zou een gesprek daarover uitsluitsel moeten geven.

De geruchten over een mogelijk vertrek van Lionel Messi blijven wel aanhouden en één van de ploegen die meteen genoemd interesse getoond zouden hebben, is Internazionale. Steven Zhang, de Chinese eigenaar van de Italiaanse club, zou alvast de zoektocht gestart zijn naar investeerders in zijn thuisland om de komst van de Argentijnse ster te kunnen betalen.



Carlos Bacca maakte jaren geleden nog furore bij Club Brugge en de voorbije seizoenen was de inmiddels 33-jarige Colombiaan aan de slag bij Villarreal. De Spaanse subtopper wil nu echter af van de goaltjesdief en zoekt een nieuwe club voor hem. Besiktas zou momenteel de meest concrete optie zijn.

Bij PSG nemen ze wellicht snel afscheid van één hun iconen. Aanvoerder Thiago Silva zou in de Champions League-finale zijn laatste match voor de club gespeeld hebben en zou op het punt staan om naar Chelsea te trekken. De 35-jarige verdediger kan transfervrij vertrekken aangezien hij einde contract is en in Londen voor twee seizoenen tekenen.

LEES OOK: 'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

Heeft Anderlecht nog versterking nodig?

Meest recent

WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

79
79
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

113
113
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

163
163
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

216
216
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

46
46
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

217
217
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

163
163
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

164
164
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

397
397
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

338
338
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

284
284
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

177
177
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

550
550
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

686
686
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

417
417
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

338
338
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

167
167
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

638
638
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

606
606
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

376
376
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

555
555

Meer sportnieuws