TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt toptalent, Club tast diep in de buidel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt toptalent, Club tast diep in de buidel'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou op het punt staan om nog een fraaie transfer af te ronden. Het zou dicht bij de komst van Bart Verbruggen staan. De 18-jarige doelman zou voor 300.000 euro overkomen van NAC Breda, waar hij vorig seizoen al samenwerkte met keeperstrainer Jelle ten Rouwelaar. Deze week zou de komst van Verbruggen, die als een groot talent geldt, nog afgerond kunnen worden.



En ook op offensief vlak zou er nog versterking bij kunnen komen, ondanks dat de voorbije weken al Tau, Bundu en Nmecha aangetrokken werden. Zo gaat de naam van Tolu Arokodare nog steeds rond. De spits wil zelf zeer graag komen, maar Valmiera weigert nog steeds mee te werken. Zondagavond dook ook Ebrima Colley op als doelwit. De jonge Gambiaan mag op huurbasis weg bij Atalanta, maar staat ook in de belangstelling van Parma en Genoa.

Club Brugge zou ook in de nabije toekomst zijn eerste aanwinst kunnen presenteren. Het zou nog steeds werken aan de komst van Junior Edmilson, die gehuurd zou worden van Al Duhail. De landskampioen zou wel stevig in de buidel moeten tasten om de Braziliaanse Belg te mogen huren. Daarnaast wordt er ook nog een aankoopoptie van 15 miljoen euro in de deal opgenomen worden.



AA Gent heeft zijn start in de competitie ook helemaal gemist en dus gaat het mogelijk nog op zoek naar versterking. De Buffalo's zouden hun oog laten vallen hebben op Dimitris Limnios, een flankaanvaller van PAOK. De Griekse topclub zou wel 5 miljoen euro verlangen voor de 22-jarige. Limnios heeft wel nog maar een jaar contract.

Ook Antwerp zou nog een stevige offensieve versterking kunnen binnenhalen. Nacer Chadli zat afgelopen weekend niet in de selectie bij AS Monaco en zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar de Great Old. Een doorbraak wordt echter nog niet voor meteen verwacht, onder meer door het financiële plaatje van zijn transfer en zijn blessuregevoeligheid.



De Monegasken hebben alvast wel een andere speler naar België gestuurd. Dochterclub Cercle Brugge krijgt immers de beschikking over Anthony Musaba. De 19-jarige flankaanvaller uit Nederland liet vorig seizoen mooie dingen zien bij NEC en mag zich nu in de Jupiler Pro League komen bewijzen.

BUITENLAND

Antoine Griezmann werd de voorbije weken regelmatig gelinkt aan een vertrek bij FC Barcelona, maar nu zou er toch een wending zijn in dat dossier. Ronald Koeman zou de Fransman immers toch aan boord willen houden en hem voortaan op zijn favoriete positie willen gaan uitspelen. Onder Valverde en Setién gebeurde dat vrijwel nooit.



En ook Philippe Coutinho zou verrassend kunnen terugkeren bij de Catalanen. De Braziliaan ziet zijn huurcontract bij Bayern München aflopen en leek andere oorden op te gaan zoeken. Koeman overweegt nu toch om hem een nieuwe kans te geven in de A-kern. In de nabije toekomst zou een gesprek daarover uitsluitsel moeten geven.

De geruchten over een mogelijk vertrek van Lionel Messi blijven wel aanhouden en één van de ploegen die meteen genoemd interesse getoond zouden hebben, is Internazionale. Steven Zhang, de Chinese eigenaar van de Italiaanse club, zou alvast de zoektocht gestart zijn naar investeerders in zijn thuisland om de komst van de Argentijnse ster te kunnen betalen.



Carlos Bacca maakte jaren geleden nog furore bij Club Brugge en de voorbije seizoenen was de inmiddels 33-jarige Colombiaan aan de slag bij Villarreal. De Spaanse subtopper wil nu echter af van de goaltjesdief en zoekt een nieuwe club voor hem. Besiktas zou momenteel de meest concrete optie zijn.

Bij PSG nemen ze wellicht snel afscheid van één hun iconen. Aanvoerder Thiago Silva zou in de Champions League-finale zijn laatste match voor de club gespeeld hebben en zou op het punt staan om naar Chelsea te trekken. De 35-jarige verdediger kan transfervrij vertrekken aangezien hij einde contract is en in Londen voor twee seizoenen tekenen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

Heeft Anderlecht nog versterking nodig?

Meest recent

Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

4
4
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

16
16
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

97
97
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

75
75
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

85
85
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

32
32
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

208
208
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

85
85
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

87
87
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

136
136
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

66
66
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

356
356
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

158
158
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

428
428
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

113
113
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

84
84
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

290
290
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

387
387
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

395
395
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

241
241
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

121
121
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

261
261
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

298
298
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

326
326

Meer sportnieuws