TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt toptalent, Club tast diep in de buidel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt toptalent, Club tast diep in de buidel'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou op het punt staan om nog een fraaie transfer af te ronden. Het zou dicht bij de komst van Bart Verbruggen staan. De 18-jarige doelman zou voor 300.000 euro overkomen van NAC Breda, waar hij vorig seizoen al samenwerkte met keeperstrainer Jelle ten Rouwelaar. Deze week zou de komst van Verbruggen, die als een groot talent geldt, nog afgerond kunnen worden.



En ook op offensief vlak zou er nog versterking bij kunnen komen, ondanks dat de voorbije weken al Tau, Bundu en Nmecha aangetrokken werden. Zo gaat de naam van Tolu Arokodare nog steeds rond. De spits wil zelf zeer graag komen, maar Valmiera weigert nog steeds mee te werken. Zondagavond dook ook Ebrima Colley op als doelwit. De jonge Gambiaan mag op huurbasis weg bij Atalanta, maar staat ook in de belangstelling van Parma en Genoa.

Club Brugge zou ook in de nabije toekomst zijn eerste aanwinst kunnen presenteren. Het zou nog steeds werken aan de komst van Junior Edmilson, die gehuurd zou worden van Al Duhail. De landskampioen zou wel stevig in de buidel moeten tasten om de Braziliaanse Belg te mogen huren. Daarnaast wordt er ook nog een aankoopoptie van 15 miljoen euro in de deal opgenomen worden.



AA Gent heeft zijn start in de competitie ook helemaal gemist en dus gaat het mogelijk nog op zoek naar versterking. De Buffalo's zouden hun oog laten vallen hebben op Dimitris Limnios, een flankaanvaller van PAOK. De Griekse topclub zou wel 5 miljoen euro verlangen voor de 22-jarige. Limnios heeft wel nog maar een jaar contract.

Ook Antwerp zou nog een stevige offensieve versterking kunnen binnenhalen. Nacer Chadli zat afgelopen weekend niet in de selectie bij AS Monaco en zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar de Great Old. Een doorbraak wordt echter nog niet voor meteen verwacht, onder meer door het financiële plaatje van zijn transfer en zijn blessuregevoeligheid.



De Monegasken hebben alvast wel een andere speler naar België gestuurd. Dochterclub Cercle Brugge krijgt immers de beschikking over Anthony Musaba. De 19-jarige flankaanvaller uit Nederland liet vorig seizoen mooie dingen zien bij NEC en mag zich nu in de Jupiler Pro League komen bewijzen.

BUITENLAND

Antoine Griezmann werd de voorbije weken regelmatig gelinkt aan een vertrek bij FC Barcelona, maar nu zou er toch een wending zijn in dat dossier. Ronald Koeman zou de Fransman immers toch aan boord willen houden en hem voortaan op zijn favoriete positie willen gaan uitspelen. Onder Valverde en Setién gebeurde dat vrijwel nooit.



En ook Philippe Coutinho zou verrassend kunnen terugkeren bij de Catalanen. De Braziliaan ziet zijn huurcontract bij Bayern München aflopen en leek andere oorden op te gaan zoeken. Koeman overweegt nu toch om hem een nieuwe kans te geven in de A-kern. In de nabije toekomst zou een gesprek daarover uitsluitsel moeten geven.

De geruchten over een mogelijk vertrek van Lionel Messi blijven wel aanhouden en één van de ploegen die meteen genoemd interesse getoond zouden hebben, is Internazionale. Steven Zhang, de Chinese eigenaar van de Italiaanse club, zou alvast de zoektocht gestart zijn naar investeerders in zijn thuisland om de komst van de Argentijnse ster te kunnen betalen.



Carlos Bacca maakte jaren geleden nog furore bij Club Brugge en de voorbije seizoenen was de inmiddels 33-jarige Colombiaan aan de slag bij Villarreal. De Spaanse subtopper wil nu echter af van de goaltjesdief en zoekt een nieuwe club voor hem. Besiktas zou momenteel de meest concrete optie zijn.

Bij PSG nemen ze wellicht snel afscheid van één hun iconen. Aanvoerder Thiago Silva zou in de Champions League-finale zijn laatste match voor de club gespeeld hebben en zou op het punt staan om naar Chelsea te trekken. De 35-jarige verdediger kan transfervrij vertrekken aangezien hij einde contract is en in Londen voor twee seizoenen tekenen.

LEES OOK: Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Heeft Anderlecht nog versterking nodig?

Meest recent

Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

2
2
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

78
78
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

20
20
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

38
38
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

108
108
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

142
142
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

55
55
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

49
49
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

180
180
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

445
445
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

121
121
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

95
95
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

415
415
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

154
154
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

234
234
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

71
71
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

362
362
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

87
87
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

251
251
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

318
318
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

149
149
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

340
340

Meer sportnieuws