Beerschot laat Club verweesd achter na zege in duel der kampioenen

door
Beerschot laat Club verweesd achter na zege in duel der kampioenen

Wat een prestatie van Beerschot, na de zes op zes ging het nu ook winnen op bezoek bij landskampioen Club Brugge. De Mannekes pakken zo negen op negen en tonen zich de sterkste in het duel der landskampioenen. Club Brugge moet zich dringend bezinnen en leed nu al zijn derde nederlaag in vier duels.

Club Brugge begon matig aan het nieuwe seizoen met verlies in de bekerfinale en een nederlaag op de eerste speeldag tegen Charleroi. Vorig weekend herstelde Blauw-Zwart zich wel prima met een duidelijke zege op het veld van Eupen. Clement moest het vandaag doen zonder onder meer Deli, Balanta depanneerde vanachter. Bij promovendus Beerschot liep alles voorlopig gesmeerd, de Mannekes hadden voorlopig nog het maximum van de punten en gingen op zoek naar een nieuwe stunt.
Holzhauser is voorlopig opnieuw de held van Beerschot
Na goed vijf minuten spelen kreeg de thuisploeg een eerste kans: Sobol met een hard voorzet-schot dat door Vanhamel gepareerd werd. Aan de overzijde probeerde Noubissi het met een verre lob, de bal ging nog een eindje naast. De bezoekers deden prima mee in de openingsfase en een paar minuten later vloog een afgeweken schot van Noubissi pardoes tegen de paal. Halfweg de eerste periode stak ook Club Brugge nog eens de neus aan het venster met kansen voor Balanta en Vormer, hun pogingen waren echter niet gekadreerd. Op het halfuur kwam Beerschot verrassend op voorsprong, na balverlies op het middenveld werd Holzhauser met één pas alleen voor Mignolet gezet en de Oostenrijker toonde zijn prima vorm door de 0-1 in doel te punteren. De landskampioen gaf opnieuw een makke indruk en slaagde er nadien nauwelijks in om doelgevaar te creëren. Halfweg stonden de bezoekers niet onverdiend op een 0-1 voorsprong.

Holzhauser schittert opnieuw en brengt Beerschot verrassend op voorsprong.
Goede vorm ontbreekt volledig bij Club tegen strijdend Beerschot
Club ging na de rust op zoek naar de gelijkmaker en creëerde ook het eerste gevaar: Vanaken kon met een lage schuiver doelman Vanhamel niet verrassen. Even later had Blauw-Zwart pech dat een driedubbele kans elke keer vakkundig werd afgeblokt door een bezoekende verdediger. De thuisploeg bleef nu wel op de deur beuken en Beerschot kreunde maar barstte voorlopig niet onder de druk. Op een kwartier van het einde kwam Dom dan weer een voet tekort om een uitstekende vrije trap van Holzhauser in doel te verlengen. Op tien minuten van het einde pakte Vanhamel uit met een prachtige parade op een schot van Balanta en in de rebound hield hij de Mannekes opnieuw recht. Dat deed de bezoekende doelman in de slotfase nog twee maal op een dubbele poging van Krmencik. In de blessuretijd kreeg Club nog een vrije trap op een ideale plaats maar in de lijn van zijn wedstrijd krulde Vormer de bal heel zwak in de handen van Vanhamel. Zo pakt Club een zwakke drie op negen, Beerschot komt samen met Charleroi aan kop van de Jupiler Pro League. Losada en co verrassen zo voorlopig iedereen.
Scoreverloop:
0-1 (28') Holzhauser

LEES OOK: Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

🚀

Verdiende Beerschot deze zege?

Meest recent

Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

185
185
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

3
3
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

12
12
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

27
27
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

80
80
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

55
55
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

48
48
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

275
275
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

139
139
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

254
254
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

424
424
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

239
239
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

180
180
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

147
147
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

223
223
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

675
675
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

117
117
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

432
432
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

65
65
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150

Meer sportnieuws