Beerschot laat Club verweesd achter na zege in duel der kampioenen

511
Beerschot laat Club verweesd achter na zege in duel der kampioenen

Wat een prestatie van Beerschot, na de zes op zes ging het nu ook winnen op bezoek bij landskampioen Club Brugge. De Mannekes pakken zo negen op negen en tonen zich de sterkste in het duel der landskampioenen. Club Brugge moet zich dringend bezinnen en leed nu al zijn derde nederlaag in vier duels.

Club Brugge begon matig aan het nieuwe seizoen met verlies in de bekerfinale en een nederlaag op de eerste speeldag tegen Charleroi. Vorig weekend herstelde Blauw-Zwart zich wel prima met een duidelijke zege op het veld van Eupen. Clement moest het vandaag doen zonder onder meer Deli, Balanta depanneerde vanachter. Bij promovendus Beerschot liep alles voorlopig gesmeerd, de Mannekes hadden voorlopig nog het maximum van de punten en gingen op zoek naar een nieuwe stunt.
Holzhauser is voorlopig opnieuw de held van Beerschot
Na goed vijf minuten spelen kreeg de thuisploeg een eerste kans: Sobol met een hard voorzet-schot dat door Vanhamel gepareerd werd. Aan de overzijde probeerde Noubissi het met een verre lob, de bal ging nog een eindje naast. De bezoekers deden prima mee in de openingsfase en een paar minuten later vloog een afgeweken schot van Noubissi pardoes tegen de paal. Halfweg de eerste periode stak ook Club Brugge nog eens de neus aan het venster met kansen voor Balanta en Vormer, hun pogingen waren echter niet gekadreerd. Op het halfuur kwam Beerschot verrassend op voorsprong, na balverlies op het middenveld werd Holzhauser met één pas alleen voor Mignolet gezet en de Oostenrijker toonde zijn prima vorm door de 0-1 in doel te punteren. De landskampioen gaf opnieuw een makke indruk en slaagde er nadien nauwelijks in om doelgevaar te creëren. Halfweg stonden de bezoekers niet onverdiend op een 0-1 voorsprong.

Holzhauser schittert opnieuw en brengt Beerschot verrassend op voorsprong.
Goede vorm ontbreekt volledig bij Club tegen strijdend Beerschot
Club ging na de rust op zoek naar de gelijkmaker en creëerde ook het eerste gevaar: Vanaken kon met een lage schuiver doelman Vanhamel niet verrassen. Even later had Blauw-Zwart pech dat een driedubbele kans elke keer vakkundig werd afgeblokt door een bezoekende verdediger. De thuisploeg bleef nu wel op de deur beuken en Beerschot kreunde maar barstte voorlopig niet onder de druk. Op een kwartier van het einde kwam Dom dan weer een voet tekort om een uitstekende vrije trap van Holzhauser in doel te verlengen. Op tien minuten van het einde pakte Vanhamel uit met een prachtige parade op een schot van Balanta en in de rebound hield hij de Mannekes opnieuw recht. Dat deed de bezoekende doelman in de slotfase nog twee maal op een dubbele poging van Krmencik. In de blessuretijd kreeg Club nog een vrije trap op een ideale plaats maar in de lijn van zijn wedstrijd krulde Vormer de bal heel zwak in de handen van Vanhamel. Zo pakt Club een zwakke drie op negen, Beerschot komt samen met Charleroi aan kop van de Jupiler Pro League. Losada en co verrassen zo voorlopig iedereen.
Scoreverloop:
0-1 (28') Holzhauser

LEES OOK: Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Verdiende Beerschot deze zege?

Meest recent

Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

21
21
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

28
28
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

71
71
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

134
134
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

54
54
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

73
73
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

53
53
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

102
102
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

12
12
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

14
14
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

70
70
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

187
187
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

103
103
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

91
91
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

811
811
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

146
146
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

96
96
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

38
38
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

379
379
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

414
414
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

397
397
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

400
400
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

91
91

Meer sportnieuws