'Pirlo wil ex-ploegmaat terug naar Juventus halen'

door
'Pirlo wil ex-ploegmaat terug naar Juventus halen'

Juventus gooide na de teleurstellende uitschakeling in de Champions League door Lyon trainer Maurizio Sarri op straat en verraste door Andrea Pirlo aan te stellen als opvolger. De 41-jarige Italiaan was vlak daarvoor nog maar aangesteld als coach van de U23 van de Oude Dame, maar maakte al meteen promotie zonder maar een match te spelen. De komende maanden zal hij wellicht de ploeg naar zijn hand zetten.


We lijken de nodige wijzigingen in de kern van Juve te mogen verwachten en bij de nieuwkomers zou een ex-ploegmaat van Pirlo kunnen zitten. Volgens La Cuarta heeft Pirlo immers al contact opgenomen met Arturo Vidal met het oog op een eventuele hereniging. Van 2011 tot 2015 speelden de twee zij aan zij op de middenstrook van Juve.

Tegenwoordig zit Vidal bij FC Barcelona, maar daar staat hij niet op de lijst met spelers die niet te koop zijn. Bij een goed bod zal Barça dus bereid zijn om hem te laten vertrekken. Vidal zelf zou wel graag in Barcelona willen blijven, maar Pirlo probeert hem nu op andere gedachten te brengen. Ook Gianluigi Buffon zou al ingeschakeld zijn om de Chileen te overtuigen.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Zou Vidal een aanwinst zijn voor Juve?

Meest recent

Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

16
16
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

7
7
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

123
123
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

95
95
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

127
127
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

37
37
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

448
448
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

122
122
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

252
252
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

45
45
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

188
188
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

353
353
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

126
126
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

359
359
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

60
60
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

237
237
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

582
582
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1392
1392
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

148
148
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

552
552
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

516
516
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

375
375
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

312
312
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

432
432

Meer sportnieuws