'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

5326 stemmen
'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

In het voorbije seizoen stoorde Lionel Messi zich mateloos aan bepaalde zaken binnen FC Barcelona, waardoor de Catalaanse topclub vanaf heden de frustraties van hun sterspeler uiteraard tot een minimum willen beperken. Maar na het veelbesproken gesprek tussen Messi en de nieuwe Barça-coach Ronald Koeman was het volgens Marca alweer van dat.

Eén van de zaken waar Messi zich vorig seizoen erg aan stoorde, was bijvoorbeeld het uitlekken van bepaalde gevoelige informatie aan de media. En volgens de Spaanse krant Marca is dat nu opnieuw gebeurd na zijn privaat gesprek met kersverse coach Ronald Koeman. Dat beide heren een overleg pleegden, is op zich zeker niet vreemd gezien dat het niet bepaald een luchtig theekransje betrof. 

Maar Messi was aldus furieus dat alle discussiepunten alweer bekend raakten bij het grote publiek. Vooral het gegeven dat Messi zich meer buiten dan binnen de club zou voelen, zou bij de Argentijn in het verkeerde keelgat geschoten zijn. Daarbij is niet de interpretatie van belang, maar wél de afzender van deze gelekte informatie. Volgens Marca zou het doorsijpelen van dit gerucht het werk zijn van RAC1, dat als eerste medium deze informatie verspreidde.

RAC1 is namelijk een Spaans radiostation dat openlijk Josep Maria Bortomeu steunt, de huidige president van FC Barcelona die al geruime tijd onder grote druk staat. Volgens Marca gelooft Messi dat deze actie van RAC1 een poging is van het huidige clubbestuur om hem buiten te werken uit Camp Nou en hem af te schilderen als de bad guy  - ook door het feit dat Messi zich nog niet openlijk uitsprak over de 8-2 afslachting door Bayern München in de Champions League.

LEES OOK: Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Moet Messi Barça verlaten?

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

2
2
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

106
106
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

17
17
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

53
53
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

34
34
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

110
110
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

122
122
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

58
58
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

291
291
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

158
158
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

50
50
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

218
218
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

145
145
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

93
93
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

433
433
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

337
337
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

138
138
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

99
99
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

173
173
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201

Meer sportnieuws