'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

door
'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

In het voorbije seizoen stoorde Lionel Messi zich mateloos aan bepaalde zaken binnen FC Barcelona, waardoor de Catalaanse topclub vanaf heden de frustraties van hun sterspeler uiteraard tot een minimum willen beperken. Maar na het veelbesproken gesprek tussen Messi en de nieuwe Barça-coach Ronald Koeman was het volgens Marca alweer van dat.

Eén van de zaken waar Messi zich vorig seizoen erg aan stoorde, was bijvoorbeeld het uitlekken van bepaalde gevoelige informatie aan de media. En volgens de Spaanse krant Marca is dat nu opnieuw gebeurd na zijn privaat gesprek met kersverse coach Ronald Koeman. Dat beide heren een overleg pleegden, is op zich zeker niet vreemd gezien dat het niet bepaald een luchtig theekransje betrof. 

Maar Messi was aldus furieus dat alle discussiepunten alweer bekend raakten bij het grote publiek. Vooral het gegeven dat Messi zich meer buiten dan binnen de club zou voelen, zou bij de Argentijn in het verkeerde keelgat geschoten zijn. Daarbij is niet de interpretatie van belang, maar wél de afzender van deze gelekte informatie. Volgens Marca zou het doorsijpelen van dit gerucht het werk zijn van RAC1, dat als eerste medium deze informatie verspreidde.

RAC1 is namelijk een Spaans radiostation dat openlijk Josep Maria Bortomeu steunt, de huidige president van FC Barcelona die al geruime tijd onder grote druk staat. Volgens Marca gelooft Messi dat deze actie van RAC1 een poging is van het huidige clubbestuur om hem buiten te werken uit Camp Nou en hem af te schilderen als de bad guy  - ook door het feit dat Messi zich nog niet openlijk uitsprak over de 8-2 afslachting door Bayern München in de Champions League.

LEES OOK: ‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

Moet Messi Barça verlaten?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

15
15
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

131
131
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

87
87
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

307
307
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

88
88
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

458
458
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

265
265
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

256
256
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

520
520
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

765
765
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

792
792
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

294
294
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

592
592
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

354
354
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

358
358
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

254
254
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

361
361
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

725
725
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

216
216
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

397
397

Meer sportnieuws