'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

door
'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

In het voorbije seizoen stoorde Lionel Messi zich mateloos aan bepaalde zaken binnen FC Barcelona, waardoor de Catalaanse topclub vanaf heden de frustraties van hun sterspeler uiteraard tot een minimum willen beperken. Maar na het veelbesproken gesprek tussen Messi en de nieuwe Barça-coach Ronald Koeman was het volgens Marca alweer van dat.

Eén van de zaken waar Messi zich vorig seizoen erg aan stoorde, was bijvoorbeeld het uitlekken van bepaalde gevoelige informatie aan de media. En volgens de Spaanse krant Marca is dat nu opnieuw gebeurd na zijn privaat gesprek met kersverse coach Ronald Koeman. Dat beide heren een overleg pleegden, is op zich zeker niet vreemd gezien dat het niet bepaald een luchtig theekransje betrof. 

Maar Messi was aldus furieus dat alle discussiepunten alweer bekend raakten bij het grote publiek. Vooral het gegeven dat Messi zich meer buiten dan binnen de club zou voelen, zou bij de Argentijn in het verkeerde keelgat geschoten zijn. Daarbij is niet de interpretatie van belang, maar wél de afzender van deze gelekte informatie. Volgens Marca zou het doorsijpelen van dit gerucht het werk zijn van RAC1, dat als eerste medium deze informatie verspreidde.

RAC1 is namelijk een Spaans radiostation dat openlijk Josep Maria Bortomeu steunt, de huidige president van FC Barcelona die al geruime tijd onder grote druk staat. Volgens Marca gelooft Messi dat deze actie van RAC1 een poging is van het huidige clubbestuur om hem buiten te werken uit Camp Nou en hem af te schilderen als de bad guy  - ook door het feit dat Messi zich nog niet openlijk uitsprak over de 8-2 afslachting door Bayern München in de Champions League.

LEES OOK: Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Moet Messi Barça verlaten?

Meest recent

'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

11
11
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

71
71
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

38
38
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

243
243
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

73
73
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

563
563
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

183
183
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

165
165
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

393
393
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

58
58
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

224
224
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

61
61
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

82
82
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

68
68
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

69
69
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

111
111
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

456
456
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

17
17
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

265
265
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

348
348
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

764
764
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

655
655
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

364
364
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

136
136

Meer sportnieuws