'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

5326
'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

In het voorbije seizoen stoorde Lionel Messi zich mateloos aan bepaalde zaken binnen FC Barcelona, waardoor de Catalaanse topclub vanaf heden de frustraties van hun sterspeler uiteraard tot een minimum willen beperken. Maar na het veelbesproken gesprek tussen Messi en de nieuwe Barça-coach Ronald Koeman was het volgens Marca alweer van dat.

Eén van de zaken waar Messi zich vorig seizoen erg aan stoorde, was bijvoorbeeld het uitlekken van bepaalde gevoelige informatie aan de media. En volgens de Spaanse krant Marca is dat nu opnieuw gebeurd na zijn privaat gesprek met kersverse coach Ronald Koeman. Dat beide heren een overleg pleegden, is op zich zeker niet vreemd gezien dat het niet bepaald een luchtig theekransje betrof. 

Maar Messi was aldus furieus dat alle discussiepunten alweer bekend raakten bij het grote publiek. Vooral het gegeven dat Messi zich meer buiten dan binnen de club zou voelen, zou bij de Argentijn in het verkeerde keelgat geschoten zijn. Daarbij is niet de interpretatie van belang, maar wél de afzender van deze gelekte informatie. Volgens Marca zou het doorsijpelen van dit gerucht het werk zijn van RAC1, dat als eerste medium deze informatie verspreidde.

RAC1 is namelijk een Spaans radiostation dat openlijk Josep Maria Bortomeu steunt, de huidige president van FC Barcelona die al geruime tijd onder grote druk staat. Volgens Marca gelooft Messi dat deze actie van RAC1 een poging is van het huidige clubbestuur om hem buiten te werken uit Camp Nou en hem af te schilderen als de bad guy  - ook door het feit dat Messi zich nog niet openlijk uitsprak over de 8-2 afslachting door Bayern München in de Champions League.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Moet Messi Barça verlaten?

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

8
8
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

92
92
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

152
152
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

32
32
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

63
63
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

68
68
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

162
162
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

66
66
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

214
214
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

291
291
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

42
42
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

392
392
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

305
305
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

183
183
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

48
48
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

110
110
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

40
40
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

525
525

Meer sportnieuws