OHL-spits over ex-club: "Charleroi is de club van mijn hart"

102 stemmen
OHL-spits over ex-club:

OH Leuven neemt het morgen thuis op tegen Sporting Charleroi. Na twee gelijke spelen gaan de Leuvenaars op zoek naar de eerste driepunter van het seizoen. Dat moeten ze doen zonder vaste spits Thomas Henry, die mogelijk vervangen wordt door Jérémy Perbet. Laatstgenoemde kijkt uit naar wat een speciale wedstrijd zal worden voor hem.


Perbet zal immers tegen zijn ex-ploeg uitkomen. Hij maakte tijdens drie verschillende passages doelpunten voor de Carolo's en sleepte er zelfs de topschutterstitel in de wacht. Charleroi zal dan ook altijd speciaal blijven voor hem zegt de spits op de website van OHL: "Het was mijn eerste club in België. In de terugronde van het seizoen 2006-2007 maakte ik er naam en faam. Nadien keerde ik nog twee keer terug naar Charleroi. Er heerst veel onderling respect tussen de speler Perbet en de club Charleroi. Ja, je mag gerust stellen dat het de club van mijn hart is.''

Jérémy Perbet heeft een lange staat van dienst in het voetbal en heeft al voor een hele waslijst aan clubs gespeeld. Behalve bij een hele resem Belgische en een aantal Franse clubs verdiende de Fransman ook zijn sporen bij het Spaanse Villareal en het Turkse Başakşehir. Zaterdag zullen we weten of Charleroi opnieuw het beste naar boven haalt in Perbet. 


LEES OOK: KV Mechelen pakt plots uit met terugkeer toptalent

Zal Jérémy Perbet scoren tegen zijn ex-club?

Meest recent

Mannaert hakt knoop door over toekomst bij voetbalbond

De laatste rechte lijn richting het WK is ingezet voor de Rode Duivels. De toekomst van Rudi Garcia ...

0
0
'Anderlecht wil winger: 3 namen op shortlist Sibierski'

Om de trein eindelijk weer op de rails te krijgen, legt RSC Anderlecht zijn eieren dit keer in het ...

42
42
'Club Brugge kaalgeplukt: monsterbod voor Seys'

Na de landstitel zet Club Brugge zich schrap voor een drukke zomermercato, waarin tal van ...

342
342
Marc Coucke zorgt voor grote ophef: 'Onvervalste Playboy!'

Marc Coucke heeft opnieuw voor flink wat reacties gezorgd. Terwijl het stof van alweer een turbulent ...

120
120
'Barça haalt snoeihard uit: dubbele megadeal nabij'

Door het WK zal het wellicht een zomermercato in twee delen worden, voor en na het toernooi. De ...

40
40
'Straffe wending in transferdossier Stankovic'

Club Brugge staat voor een hete transferzomer, want in de komende maanden dreigen heel wat ...

221
221
Fernandez-Pardo verbaast met woorden over keuze voor België

De Rode Duivels bereiden zich dezer dagen in Tubeke voor op het WK, met één zeer ...

239
239
T2 of vertrekken? Taravel licht tipje van de sluier

Bij Anderlecht moeten in de komende weken heel wat knopen doorgehakt worden. Over de spelerskern, ...

138
138
Knelpuntpositie ingevuld: Garcia zet nieuwe Duivel klaar

De Rode Duivels zijn zich in Tubeke volop aan het klaarstomen voor het WK. In de Verenigde Staten ...

137
137
'Standard werkt aan straffe terugkeer jeugdproduct'

Standard eindigde het seizoen met een grote ontgoocheling, want op de slotspeeldag gaf het de ...

68
68
Westerlo baalt: sterkhouder kondigt vertrek aan

Westerlo is de voorbije jaren uitgegroeid tot een handelshuis. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

60
60
'Jawoord gegeven: Union op zucht van eerste knaltransfer'

De kassa zal deze zomer weer fors gaan rinkelen bij Union, zoveel lijkt zeker. De Brusselaars deden ...

179
179
'Anderlecht meldt zich opnieuw voor topschutter'

Anderlecht staat na een ontgoochelend seizoenseinde voor een belangrijke zomer. De play-offs maakten ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Straffe dubbeldeal Barça, exit Pocognoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Topseizoen Lammens: grote eer in Engeland lonkt

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United. De doelman kreeg nog ...

122
122
KV Mechelen pakt plots uit met terugkeer toptalent

KV Mechelen wist dit seizoen de Champions Play-Offs te bereiken, maar daar kon het geen potten ...

105
105
Anderlecht lijkt na update volgende WK-ganger te hebben

Op het WK in Qatar had Anderlecht nog drie vertegenwoordigers, maar dat aantal zal Paars-Wit op de ...

155
155
Brandon Mechele zet fans op scherp met mysterieuze boodschap

Een korte boodschap van Brandon Mechele heeft heel wat Club Brugge-supporters aan het denken gezet. ...

267
267
Charleroi kondigt drie vertrekkers aan

Bij Charleroi blikken ze terug op een toch wel ontgoochelend seizoen. In de winter leken ze nog op ...

37
37
Klap voor Coucke: fraudeproces RSCA wéér maanden uitgesteld

Dit had normaal gezien een belangrijke week moeten worden voor Marc Coucke. Donderdag moest ...

114
114
Fabrizio Romano meldt transferdomper voor Union

Union wist zich ook dit seizoen makkelijk te handhaven in de Belgische top, ondanks het verlies van ...

90
90
'Standard en STVV strijden om eenmalig Rode Duivel'

Het seizoen zit er voor zo goed als alle teams in de Jupiler Pro League op en dat betekent dat ze ...

197
197
Hoefkens verrast iedereen met toekomstbesluit

Carl Hoefkens blikt terug op een bewogen seizoen. De trainer slaagde er niet in om NAC Breda opnieuw ...

107
107
Anderlecht hoopt: breken twee aanwinsten deze zomer door?

Bij RSC Anderlecht haalde men in het tijdperk veel kwantiteit, maar te weinig kwaliteit. Hoe staat ...

402
402
Taravel voorspelt grote toekomst voor RSCA-speler

Bij RSC Anderlecht zijn ze tevreden dat het seizoen voorbij is. De club kende vanaf het begin, via ...

245
245

Meer sportnieuws