Zo win jij bijna 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 3!

door
Zo win jij bijna 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 3!

Na amper twee speeldagen is de Jupiler Pro League met Frank Vercauteren en Jess Thorup al twee coaches armer, maar de actie dendert uiteraard onverstoord verder. Ook op speelronde drie staan er zo weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de opener tussen KV Kortrijk en Eupen. De Panda’s pakten zopas nog fors uit op de transfermarkt, maar die nieuwkomers zijn allicht nog niet direct inzetbaar. Nochtans is alle hulp welkom na de pandoering van vorige week tegen Club Brugge, zeker omdat de Kerels toen zelf de scalp van AA Gent veroverden. Wij gokken dan ook op een nieuwe overwinning voor de troepen van Yves Vanderhaeghe, zij het wel met een tegentreffer. Een resultaat dat 3,20x onze inzet waard is.



Op zaterdag trappen Zulte Waregem en Waasland-Beveren de actie dan weer in gang. Twee ploegen die hun vorige duel verloren, al stelde toch vooral Essevee met een nul op zes tot dusver teleur. Met respectievelijk vijf en zes gele kaarten staan beiden wél bovenin de ranking van meest bestrafte teams, wat betekent dat ze samen dus al goed waren voor 11 stuks in vier matchen. Als dat gemiddelde gehandhaafd blijft en er in totaal niet meer dan drie man het boekje ingaat, levert dat 2,80x onze bet op.

Later op de avond krijgen we met Antwerp tegen AA Gent de eerste kraker van het weekend op ons bord. Laszlo Bölöni trekt als nieuwbakken trainer van de puntenloze Buffalo’s zo meteen naar zijn ex-werkgever, waar Ivan Leko eveneens dringend nood heeft aan een zege. Hoewel de aanval voorlopig bij geen van beide titelpretendenten op punt staat, zijn het toch eerder de nogal wankele defensies die ons zorgen baren. Daarom rekenen wij op minstens vier doelpunten, goed voor 3,35x ons inleggeld.



Ook op zondag staat er een heuse topper gepland, want dan neemt Standard het op tegen KRC Genk. De Limburgers wonnen nipt van Zulte Waregem en kropen met een gelijkspel tegen OH Leuven door het oog van de naald, terwijl de Rouches met twee zuinige zeges mee aan kop staan. In eigen huis zijn de Luikenaars dan ook favoriet, een status die ze volgens ons zullen waarmaken. Indien de bezoekers daarbij tevens minder hoekschoppen versieren, brengt dat dankzij de Bet Builder 4,70x onze inzet op.

Eindigen doen we met het debuut van Vincent Kompany als voltijds hoofdcoach van Anderlecht, dat om het nieuwe tijdperk in te luiden Moeskroen over de vloer krijgt. Het ideale moment voor kersvers aanvoerder Hendrik Van Crombrugge om eindelijk zijn eerste clean van het seizoen sheet te pakken, met aan de overkant Landry Dimata die ongetwijfeld de smaak beet heeft en op jacht gaat naar zijn tweede goal. Mochten ze allebei in die doelstellingen slagen, rekenen wij ons 4,50x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een faire partij aan de Gaverbeek, veel animo op de Bosuil en een dominant Standard in Sclessin, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 44x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

Wie is volgens u een betere coach?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

10
10
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

59
59
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

10
10
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

21
21
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

147
147
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

123
123
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

82
82
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

130
130
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

197
197
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

116
116
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

162
162
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

264
264
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

193
193
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

509
509
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

221
221
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

320
320
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

302
302
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

337
337
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

161
161
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

224
224
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

149
149
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

183
183
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

87
87
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

184
184
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38

Meer sportnieuws