Zo win jij bijna 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 3!

104 stemmen
Zo win jij bijna 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 3!

Na amper twee speeldagen is de Jupiler Pro League met Frank Vercauteren en Jess Thorup al twee coaches armer, maar de actie dendert uiteraard onverstoord verder. Ook op speelronde drie staan er zo weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de opener tussen KV Kortrijk en Eupen. De Panda’s pakten zopas nog fors uit op de transfermarkt, maar die nieuwkomers zijn allicht nog niet direct inzetbaar. Nochtans is alle hulp welkom na de pandoering van vorige week tegen Club Brugge, zeker omdat de Kerels toen zelf de scalp van AA Gent veroverden. Wij gokken dan ook op een nieuwe overwinning voor de troepen van Yves Vanderhaeghe, zij het wel met een tegentreffer. Een resultaat dat 3,20x onze inzet waard is.



Op zaterdag trappen Zulte Waregem en Waasland-Beveren de actie dan weer in gang. Twee ploegen die hun vorige duel verloren, al stelde toch vooral Essevee met een nul op zes tot dusver teleur. Met respectievelijk vijf en zes gele kaarten staan beiden wél bovenin de ranking van meest bestrafte teams, wat betekent dat ze samen dus al goed waren voor 11 stuks in vier matchen. Als dat gemiddelde gehandhaafd blijft en er in totaal niet meer dan drie man het boekje ingaat, levert dat 2,80x onze bet op.

Later op de avond krijgen we met Antwerp tegen AA Gent de eerste kraker van het weekend op ons bord. Laszlo Bölöni trekt als nieuwbakken trainer van de puntenloze Buffalo’s zo meteen naar zijn ex-werkgever, waar Ivan Leko eveneens dringend nood heeft aan een zege. Hoewel de aanval voorlopig bij geen van beide titelpretendenten op punt staat, zijn het toch eerder de nogal wankele defensies die ons zorgen baren. Daarom rekenen wij op minstens vier doelpunten, goed voor 3,35x ons inleggeld.



Ook op zondag staat er een heuse topper gepland, want dan neemt Standard het op tegen KRC Genk. De Limburgers wonnen nipt van Zulte Waregem en kropen met een gelijkspel tegen OH Leuven door het oog van de naald, terwijl de Rouches met twee zuinige zeges mee aan kop staan. In eigen huis zijn de Luikenaars dan ook favoriet, een status die ze volgens ons zullen waarmaken. Indien de bezoekers daarbij tevens minder hoekschoppen versieren, brengt dat dankzij de Bet Builder 4,70x onze inzet op.

Eindigen doen we met het debuut van Vincent Kompany als voltijds hoofdcoach van Anderlecht, dat om het nieuwe tijdperk in te luiden Moeskroen over de vloer krijgt. Het ideale moment voor kersvers aanvoerder Hendrik Van Crombrugge om eindelijk zijn eerste clean van het seizoen sheet te pakken, met aan de overkant Landry Dimata die ongetwijfeld de smaak beet heeft en op jacht gaat naar zijn tweede goal. Mochten ze allebei in die doelstellingen slagen, rekenen wij ons 4,50x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een faire partij aan de Gaverbeek, veel animo op de Bosuil en een dominant Standard in Sclessin, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 44x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Wie is volgens u een betere coach?

Meest recent

Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

2
2
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

42
42
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

105
105
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

279
279
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

58
58
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

64
64
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

93
93
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

177
177
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

33
33
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

223
223
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

178
178
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

34
34
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

141
141
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

246
246
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

206
206
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

199
199
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

281
281
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

112
112
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

436
436
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

627
627
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

156
156
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

246
246

Meer sportnieuws