Zo win jij bijna 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 3!

104
Zo win jij bijna 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 3!

Na amper twee speeldagen is de Jupiler Pro League met Frank Vercauteren en Jess Thorup al twee coaches armer, maar de actie dendert uiteraard onverstoord verder. Ook op speelronde drie staan er zo weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de opener tussen KV Kortrijk en Eupen. De Panda’s pakten zopas nog fors uit op de transfermarkt, maar die nieuwkomers zijn allicht nog niet direct inzetbaar. Nochtans is alle hulp welkom na de pandoering van vorige week tegen Club Brugge, zeker omdat de Kerels toen zelf de scalp van AA Gent veroverden. Wij gokken dan ook op een nieuwe overwinning voor de troepen van Yves Vanderhaeghe, zij het wel met een tegentreffer. Een resultaat dat 3,20x onze inzet waard is.



Op zaterdag trappen Zulte Waregem en Waasland-Beveren de actie dan weer in gang. Twee ploegen die hun vorige duel verloren, al stelde toch vooral Essevee met een nul op zes tot dusver teleur. Met respectievelijk vijf en zes gele kaarten staan beiden wél bovenin de ranking van meest bestrafte teams, wat betekent dat ze samen dus al goed waren voor 11 stuks in vier matchen. Als dat gemiddelde gehandhaafd blijft en er in totaal niet meer dan drie man het boekje ingaat, levert dat 2,80x onze bet op.

Later op de avond krijgen we met Antwerp tegen AA Gent de eerste kraker van het weekend op ons bord. Laszlo Bölöni trekt als nieuwbakken trainer van de puntenloze Buffalo’s zo meteen naar zijn ex-werkgever, waar Ivan Leko eveneens dringend nood heeft aan een zege. Hoewel de aanval voorlopig bij geen van beide titelpretendenten op punt staat, zijn het toch eerder de nogal wankele defensies die ons zorgen baren. Daarom rekenen wij op minstens vier doelpunten, goed voor 3,35x ons inleggeld.



Ook op zondag staat er een heuse topper gepland, want dan neemt Standard het op tegen KRC Genk. De Limburgers wonnen nipt van Zulte Waregem en kropen met een gelijkspel tegen OH Leuven door het oog van de naald, terwijl de Rouches met twee zuinige zeges mee aan kop staan. In eigen huis zijn de Luikenaars dan ook favoriet, een status die ze volgens ons zullen waarmaken. Indien de bezoekers daarbij tevens minder hoekschoppen versieren, brengt dat dankzij de Bet Builder 4,70x onze inzet op.

Eindigen doen we met het debuut van Vincent Kompany als voltijds hoofdcoach van Anderlecht, dat om het nieuwe tijdperk in te luiden Moeskroen over de vloer krijgt. Het ideale moment voor kersvers aanvoerder Hendrik Van Crombrugge om eindelijk zijn eerste clean van het seizoen sheet te pakken, met aan de overkant Landry Dimata die ongetwijfeld de smaak beet heeft en op jacht gaat naar zijn tweede goal. Mochten ze allebei in die doelstellingen slagen, rekenen wij ons 4,50x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een faire partij aan de Gaverbeek, veel animo op de Bosuil en een dominant Standard in Sclessin, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 44x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Wie is volgens u een betere coach?

Meest recent

Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

33
33
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

99
99
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

24
24
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

6
6
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

49
49
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

50
50
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

82
82
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

112
112
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

235
235
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

445
445
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

200
200
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

160
160
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

417
417
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

71
71
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

389
389
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

69
69
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

122
122
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

278
278
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

82
82
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

152
152
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383

Meer sportnieuws