'Ajax treuzelt niet en legt eerste bod op Suarez neer'

906
'Ajax treuzelt niet en legt eerste bod op Suarez neer'

Er zou deze zomer weleens een grote uittocht kunnen volgen bij FC Barcelona. Voorzitter Josep Maria Bartomeu duidde deze week zeven spelers aan die niet te koop zijn, de rest lijkt bij een goed bod wel weg te mogen. Eén van de opvallende afwezigen op het lijstje met 'untouchables' is Luis Suarez.

De voorbije maanden gingen er wel vaker geruchten dat de Uruguayaanse spits weleens op vertrekken zou kunnen staan. Onder meer Ajax is al in gang geschoten voor de 33-jarige en technisch directeur Marc Overmars zou er serieus werk van maken om Suarez terug naar Amsterdam te halen. Ajax nam al contact op met Barça en Suarez.

Maar hun ambitieuze plan lijkt nu al opgeborgen te mogen maken. Tegenover het Uruguayaanse medium Ovacion geeft zijn entourage aan dat Suarez hoe dan ook in Camp Nou wil blijven. Zelfs als er een nieuwe spits bij zou komen, zou Suarez niet van plan zijn om aan een transfer te denken.

UPDATE 20/08
Bij Ajax hebben ze zich echter niet laten afschrikken door het nieuws uit de entourage van Suarez. Volgens El Chiringuito hebben ze intussen zelfs al een eerste officiële bod neergelegd hebben bij FC Barcelona. De Amsterdammers zouden 15 miljoen euro veil hebben om Suarez terug te halen. Bij Barça zijn ze wel bereid om mee te werken aan een vertrek van de 33-jarige Uruguayaan, om zo ruimte te kunnen maken in de selectie en het salarisbudget om zich deze zomer te kunnen versterken.

LEES OOK: Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Moet Barça dat bod aanvaarden?

Meest recent

Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

26
26
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

5
5
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

23
23
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

17
17
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

164
164
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

70
70
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

38
38
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

24
24
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

62
62
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

148
148
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

112
112
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

59
59
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

55
55
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

132
132
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

215
215
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

206
206

Meer sportnieuws