'Ajax treuzelt niet en legt eerste bod op Suarez neer'

906 stemmen
'Ajax treuzelt niet en legt eerste bod op Suarez neer'

Er zou deze zomer weleens een grote uittocht kunnen volgen bij FC Barcelona. Voorzitter Josep Maria Bartomeu duidde deze week zeven spelers aan die niet te koop zijn, de rest lijkt bij een goed bod wel weg te mogen. Eén van de opvallende afwezigen op het lijstje met 'untouchables' is Luis Suarez.

De voorbije maanden gingen er wel vaker geruchten dat de Uruguayaanse spits weleens op vertrekken zou kunnen staan. Onder meer Ajax is al in gang geschoten voor de 33-jarige en technisch directeur Marc Overmars zou er serieus werk van maken om Suarez terug naar Amsterdam te halen. Ajax nam al contact op met Barça en Suarez.

Maar hun ambitieuze plan lijkt nu al opgeborgen te mogen maken. Tegenover het Uruguayaanse medium Ovacion geeft zijn entourage aan dat Suarez hoe dan ook in Camp Nou wil blijven. Zelfs als er een nieuwe spits bij zou komen, zou Suarez niet van plan zijn om aan een transfer te denken.

UPDATE 20/08
Bij Ajax hebben ze zich echter niet laten afschrikken door het nieuws uit de entourage van Suarez. Volgens El Chiringuito hebben ze intussen zelfs al een eerste officiële bod neergelegd hebben bij FC Barcelona. De Amsterdammers zouden 15 miljoen euro veil hebben om Suarez terug te halen. Bij Barça zijn ze wel bereid om mee te werken aan een vertrek van de 33-jarige Uruguayaan, om zo ruimte te kunnen maken in de selectie en het salarisbudget om zich deze zomer te kunnen versterken.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Moet Barça dat bod aanvaarden?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

9
9
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

20
20
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

17
17
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

24
24
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

26
26
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

81
81
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

92
92
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

360
360
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

69
69
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

136
136
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

286
286
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

849
849
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

478
478
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

874
874
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

152
152
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

418
418
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

795
795
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

554
554
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

574
574
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

153
153

Meer sportnieuws