Koeman rekent op krediet: "Ik ben wel iemand in Barcelona"

door
Koeman rekent op krediet:

Het is nog maar de vraag hoe de positie van Ronald Koeman er bij FC Barcelona uitziet, na de aankomende presidentsverkiezingen. De trainer weet dat hij in het begin sterk moet presteren om veel krediet op te bouwen. Koeman heeft inmiddels met voorzitter Josep Maria Bartomeu gesproken over de naderende verkiezingen.


"Bartomeu kiest voor de coach waar hij nu het meeste vertrouwen in heeft", vertelt Koeman bij Ziggo Sport. "Wat de eventuele president die na een jaar gaat komen daarvan vindt, oké... Ik ben natuurlijk wel iemand in Barcelona. Ik moet gewoon zorgen dat het elftal functioneert en dat de mensen tevreden zijn. Dan zal het extra moeilijk zijn voor een nieuwe president om te zeggen: Ik kies voor een andere trainer."

Kandidaat Victor Font deed al uit de doeken dat hij Koeman zal vervangen door Xavi als hij de verkiezingen wint. "Daar is wel over gesproken. Als ik het gevoel gehad dat ze iemand nodig hadden die door de porseleinen kast heen dendert, schoon schip maakt en na een jaar weer weg mag, dan had ik dit nooit gedaan", aldus Koeman.

De nieuwe trainer van Barça wil zijn ploeg versterken, maar weet dat er financieel niet heel veel ruimte is. "Er zal altijd iets mogelijk zijn. Maar als we een hele grote transfer willen maken, zal er eerst iemand verkocht moeten worden. Dus we willen ook dat de jeugd wordt ingepast. Gelukkig is er genoeg talent. Er moet een elftal komen waar de mensen graag naar willen kijken."

LEES OOK: Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Zal Koeman Barça weer op de rails krijgen?

Meest recent

Antwerp met zorgen: grotere problemen op komst?

Royal Antwerp FC staat op een schabouwelijke voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League. Dan wordt ...

7
7
Forbs na demonstratie: "De match tegen FC Barcelona was..."

Club Brugge kende een geweldige Europese avond tegen FC Barcelona. Carlos Forbs was samen met Hans ...

27
27
Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

33
33
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

107
107
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

37
37
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

46
46
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

151
151
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

241
241
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

110
110
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

226
226
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

81
81
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

133
133
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

141
141
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

63
63
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijkheid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

266
266
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

162
162
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

246
246
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

216
216
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

216
216
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

144
144
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

342
342
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

156
156
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

736
736
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

206
206
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

526
526

Meer sportnieuws