'Antwerp mag hopen op stevige transfersom'

door
'Antwerp mag hopen op stevige transfersom'

Antwerp begon met een één op zes niet alleen teleurstellend aan het seizoen, tot overmaat van ramp moet de Great Old het mogelijk lange tijd zonder Aurélio Buta stellen. Fikse kopzorgen dus voor Ivan Leko, die over weinig alternatieven beschikt om rechts de hele flank af te draven.


Een van die opties staat bovendien op het punt te vertrekken, want volgens L'Avenir is polyvalente back Robbe Quirynen op weg naar Moeskroen. Daar moet de 18-jarige jeugdinternational, die vorig seizoen voor de leeuwen werd gegooid door Laszlo Bölöni en uiteindelijk vijf keer in actie kwam, de opvolger van Allesandro Ciranni worden.

Dat nieuws wordt bevestigd door Het Laatste Nieuws, dat weet dat er dinsdag verdere gesprekken op het programma staan om de laatste details op clubniveau uit te werken. Antwerp geeft Quirynen, die nog tot 2022 vastligt, echter niet definitief op. De kans dat er een aankoopoptie in de huurovereenkomst wordt opgenomen, is immers klein.

UPDATE 18/08
Intussen weet ook Het Nieuwsblad dat Quirynen zijn overgang naar Moeskroen bijna rond is, al wordt daar wél gewag gemaakt van een aankoopoptie. Die zou volgens de krant wel hoog uitvallen, want indien de Henegouwers hem definitief willen inlijven moeten ze "een stevige transfersom betalen". Wie weet mag Antwerp dus hopen op een pak miljoenen vanwege moederclub Lille, dat de prestaties van Quirynen op Le Canonnier ongetwijfeld in de gaten zal houden.

LEES OOK: Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Antwerp zou Quirynen beter zelf zijn kans geven

Meest recent

Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

7
7
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

64
64
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

49
49
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

100
100
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

106
106
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

241
241
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

65
65
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

282
282
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

35
35
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

249
249
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

40
40
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

518
518
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

181
181
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

182
182
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

59
59
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

75
75
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

194
194
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

175
175
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

87
87
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

235
235
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

336
336
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

48
48
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

260
260
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

246
246
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

42
42

Meer sportnieuws