'Antwerp mag hopen op stevige transfersom'

1252
'Antwerp mag hopen op stevige transfersom'

Antwerp begon met een één op zes niet alleen teleurstellend aan het seizoen, tot overmaat van ramp moet de Great Old het mogelijk lange tijd zonder Aurélio Buta stellen. Fikse kopzorgen dus voor Ivan Leko, die over weinig alternatieven beschikt om rechts de hele flank af te draven.


Een van die opties staat bovendien op het punt te vertrekken, want volgens L'Avenir is polyvalente back Robbe Quirynen op weg naar Moeskroen. Daar moet de 18-jarige jeugdinternational, die vorig seizoen voor de leeuwen werd gegooid door Laszlo Bölöni en uiteindelijk vijf keer in actie kwam, de opvolger van Allesandro Ciranni worden.

Dat nieuws wordt bevestigd door Het Laatste Nieuws, dat weet dat er dinsdag verdere gesprekken op het programma staan om de laatste details op clubniveau uit te werken. Antwerp geeft Quirynen, die nog tot 2022 vastligt, echter niet definitief op. De kans dat er een aankoopoptie in de huurovereenkomst wordt opgenomen, is immers klein.

UPDATE 18/08
Intussen weet ook Het Nieuwsblad dat Quirynen zijn overgang naar Moeskroen bijna rond is, al wordt daar wél gewag gemaakt van een aankoopoptie. Die zou volgens de krant wel hoog uitvallen, want indien de Henegouwers hem definitief willen inlijven moeten ze "een stevige transfersom betalen". Wie weet mag Antwerp dus hopen op een pak miljoenen vanwege moederclub Lille, dat de prestaties van Quirynen op Le Canonnier ongetwijfeld in de gaten zal houden.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Antwerp zou Quirynen beter zelf zijn kans geven

Meest recent

Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

1
1
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

17
17
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

33
33
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

151
151
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

38
38
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

99
99
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

88
88
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

330
330
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

147
147
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

172
172
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

93
93
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

362
362
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

154
154
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

311
311
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

222
222
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

187
187
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

159
159
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

129
129
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

223
223
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

305
305
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

105
105
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

141
141
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

120
120
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

22
22

Meer sportnieuws