'Antwerp mag hopen op stevige transfersom'

door
'Antwerp mag hopen op stevige transfersom'

Antwerp begon met een één op zes niet alleen teleurstellend aan het seizoen, tot overmaat van ramp moet de Great Old het mogelijk lange tijd zonder Aurélio Buta stellen. Fikse kopzorgen dus voor Ivan Leko, die over weinig alternatieven beschikt om rechts de hele flank af te draven.


Een van die opties staat bovendien op het punt te vertrekken, want volgens L'Avenir is polyvalente back Robbe Quirynen op weg naar Moeskroen. Daar moet de 18-jarige jeugdinternational, die vorig seizoen voor de leeuwen werd gegooid door Laszlo Bölöni en uiteindelijk vijf keer in actie kwam, de opvolger van Allesandro Ciranni worden.

Dat nieuws wordt bevestigd door Het Laatste Nieuws, dat weet dat er dinsdag verdere gesprekken op het programma staan om de laatste details op clubniveau uit te werken. Antwerp geeft Quirynen, die nog tot 2022 vastligt, echter niet definitief op. De kans dat er een aankoopoptie in de huurovereenkomst wordt opgenomen, is immers klein.

UPDATE 18/08
Intussen weet ook Het Nieuwsblad dat Quirynen zijn overgang naar Moeskroen bijna rond is, al wordt daar wél gewag gemaakt van een aankoopoptie. Die zou volgens de krant wel hoog uitvallen, want indien de Henegouwers hem definitief willen inlijven moeten ze "een stevige transfersom betalen". Wie weet mag Antwerp dus hopen op een pak miljoenen vanwege moederclub Lille, dat de prestaties van Quirynen op Le Canonnier ongetwijfeld in de gaten zal houden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

Antwerp zou Quirynen beter zelf zijn kans geven

Meest recent

Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

3
3
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

25
25
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

20
20
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

62
62
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

106
106
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

40
40
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

172
172
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

361
361
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

87
87
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

117
117
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

92
92
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

195
195
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

134
134
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

254
254
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

156
156
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

186
186
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

219
219
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

77
77
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

238
238
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

321
321
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

146
146
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

224
224

Meer sportnieuws