Barça bevestigt: Setién neemt afscheid van de club

door
Barça bevestigt: Setién neemt afscheid van de club

Bayern München schreef vrijdagavond geschiedenis door FC Barcelona een ongezien pandoering uit te delen in de kwartfinales van de Champions League. En de historische 2-8-nederlaag van de Catalanen blijft niet zonder gevolgen. Volgens diverse media werd de knoop inmiddels doorgehakt: coach Quique Setién moet vertrekken.


Volgens onder meer Fabrizio Romano van Sky Italia is Setién inmiddels zelfs al ontslagen. Dat bericht is nog niet bevestigd door de Catalanen, maar het lijkt hoe dan ook onvermijdelijk gezien de eerdere signalen rond de trainer. Die moest na het verspelen van de Spaanse titel immers een goed resultaat halen in de Champions League om zijn hachje te redden.
UPDATE 17/08 
Het hing al even in de lucht, maar de kogel is eindelijk door de kerk. FC Barcelona heeft vandaag het vertrek van Quique Setién officieel bevestigd via de clubkanalen. De Spaanse trainer was pas sinds januari aan de slag bij de Blaugrana, maar betaalt de slechte resultaten dus cash. De club meldt verder dat de opvolger eerstdaags wordt bekendgemaakt. De kans is bijzonder groot dat Ronald Koeman dan wordt voorgesteld als nieuwe Barça-coach. 

LEES OOK: 'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

Trending:

Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Heeft Quique Setién voldoende kansen gekregen bij FC Barcelona?

Meest recent

Hatenboer doet opvallende onthulling over RSCA

Cedric Hatenboer werd al een tijdje aangekondigd als zomertransfer. De Nederlander werd al tijdens ...

49
49
Mignolet legt bom bij Club: escalerende keepersstrijd

Simon Mignolet is al jaren een de vaste nummer 1 onder de lat bij Club Brugge, maar tegen het einde ...

145
145
Standard slaat gigantische slag met supertalent

Standard Luik is de kern volop aan het versterken om komend seizoen weer naar de top van het ...

64
64
Vermant dreigt: Club-concurrenten gewaarschuwd

Romeo Vermant stond lange tijd op de achtergrond bij Club Brugge, maar in de tweede seizoenshelft ...

142
142
Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Real Madrid neemt het woensdag op het WK voor Clubs op tegen PSG. Het seizoen van de Spaanse ...

90
90
‘KRC Genk heeft vervanger Bonsu Baah in het vizier’

KRC Genk kreeg heel wat miljoenen op de bankrekening gestort dankzij de transfer van Christopher ...

161
161
Tessa Wullaert slaat op tafel na vroege EK-exit Red Flames

De Red Flames mogen hun EK-droom alweer opbergen. Na twee wedstrijden liggen de Belgische dames al ...

114
114
‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Westerlo is ambitieus en dat is ook op de zomermercato nog eens duidelijk. De Kemphanen werden ...

179
179
Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

130
130
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

195
195
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

860
860
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

355
355
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

405
405
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

490
490
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

117
117
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

257
257
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

790
790
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

258
258
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

468
468
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

767
767
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

584
584
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

223
223
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1805
1805
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

167
167
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

694
694

Meer sportnieuws