Edmilson start, schittert én sukkelt in Qatar

door
Edmilson start, schittert én sukkelt in Qatar

Philippe Clement zette de deur donderdag al op een kier, nu lijkt er ook echt schot in de zaak te komen. Na heel wat geruchten is Junior Edmilson namelijk eindelijk op weg naar Club Brugge.


Of toch volgens RTBF, dat stelt dat de 25-jarige winger aan zijn entourage liet weten binnenkort bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan. Nochtans leek het dossier op een dood spoor te zitten, zeker nadat Edmilson recent nog zijn contract bij Al-Duhail verlengde. De Qatari staan dan ook niet te springen om de Braziliaanse Belg van de hand te doen en hopen zo het onderste uit de kan te slepen, al zou een directe verkoop wel uitgesloten zijn.

Wel neemt Club Brugge de voormalige sterkhouder van Standard op huur over, met een aankoopoptie die naar verluidt kan oplopen tot maar liefst 15 miljoen. Een bedrag dat niet alleen voor de landskampdioen, maar voor de Belgische competitie in het algemeen een record zou zijn. Hoe dan ook lijken ze in Jan Breydel na heel wat afgesprongen transfers, waaronder flankspeler Bright Osayi-Samuel, hun eerste aanwinst toch bijna beet te hebben.

UPDATE 17u05
Een nieuwe twist in de overgang van Edmilson, of hoe kan het ook anders. Volgens journalist Kevin Sauvage, Standard-watcher voor La Dernière Heure, is er van een akkoord tussen alle partijen op dit moment immers nog lang geen sprake. Meer zelfs: naar zijn begrip is het nog altijd de bedoeling van Al Duhail om de winger gewoon aan boord te houden.

Sauvage bevestigt wel dat Club Brugge contact opnam met de Qatari om te polsen naar een huur, maar zij zouden Blauw-Zwart duidelijk hebben laten verstaan niet geïnteresseerd te zijn. Op dit moment is het antwoord volgens dus de journalist dus een categorieke 'neen', al stelt ook hij dat er voor het sluiten van de mercato nog veel kan gebeuren.

UPDATE 18u50
De berichtgevingen in ons land zijn voorlopig dus vrij contrasterend, maar dat laat Edmilson alvast niet aan zijn hart komen. Hij staat bij Al-Duhail vanavond namelijk gewoon in de basis voor het duel tegen Al-Khor. Een afscheidsmatch, of een bewijs dat er net niks aan de hand is? Hoe het ook zij: momenteel staat zijn club met 1-0 voor na een knappe actie van de winger, al miste hij wel tevens een strafschop. 

Zou Edmilson een goede versterking zijn voor Club Brugge?

Meest recent

AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

15
15
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

50
50
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

20
20
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

132
132
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

116
116
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

116
116
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

316
316
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

407
407
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

56
56
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

105
105
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

288
288
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

128
128
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

193
193
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

216
216
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

391
391
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

406
406
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

268
268
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

199
199
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

75
75
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

76
76
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

667
667
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

229
229
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

336
336
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

274
274
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

428
428

Meer sportnieuws